Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Kristukas94 @ 2010 03 27, 20:17)
na ir labai saunu:).asmeniskai man malonu naudoti naturalu produkta.prie krmu grizti nebenoreciau ax.gif
Papildyta:
na ir labai puiku.asmeniskai as dziaugiuosi atradusi aliejus.prie kremu grizti nebenoreciau ax.gif


O Jums odelė nesausėja vien nuo aliejuko g.gif Kiek esu naudojusi, tai po keliu dienu oda pradeda sausėti ir reikia kremo. Dabar naudoju jojobos, tai po kokio pusvalandžio dar ir kremuku reikia tepti, o taip nesinori jų verysad.gif bet odelė vistiek tvarkosi, poros švarios, nesikemša ir pastebėjau, kad iškelia lauk gilesnius spuogus, tai čia turbūt taip oda valosi g.gif
p.s. mano oda mišri, inkštiruota su išsiplėtusiomis poromis ir laaaabai jautri doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 28 kovo 2010 - 13:44
QUOTE(Puk @ 2010 03 28, 13:39)
O Jums odelė nesausėja vien nuo aliejuko g.gif Kiek esu naudojusi, tai po keliu dienu oda pradeda sausėti ir reikia kremo. Dabar naudoju jojobos, tai po kokio pusvalandžio dar ir kremuku reikia tepti, o taip nesinori jų verysad.gif  bet odelė vistiek tvarkosi, poros švarios, nesikemša ir pastebėjau, kad iškelia lauk gilesnius spuogus, tai čia turbūt taip oda valosi g.gif
p.s. mano oda mišri, inkštiruota su išsiplėtusiomis poromis ir laaaabai jautri doh.gif

Mano oda aprasei doh.gif . . Paskaityk apie lazdynu riesutu alieju, nes kiek skaiciau zadu ji isigyti. Dabat kartais tepu ersketuogiu atrodo alieju g.gif
Atsakyti
Man taip pat, negalėčiau vien aliejų naudoti...
Oda mišri į sausumą, bet aliejai komforto nesukelia... Toks jausmas, kad net plėvelę uždeda ant veido... nemalonu...
O ilgiau naudojant oda nieko nepagražėja...
Reikalauja kremo....
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 03 28, 15:13)
Man taip pat, negalėčiau vien aliejų naudoti...
Oda mišri į sausumą, bet aliejai komforto nesukelia... Toks jausmas, kad net plėvelę uždeda ant veido... nemalonu...
O ilgiau naudojant oda nieko nepagražėja...
Reikalauja kremo....
4u.gif


Na kiek skaičiau, tai susidariau nuomonę, kad aliejus netinka dehidratuotai odai, nes daugiau yra maitinantis, nei drėkinantis ir drėgmės gali pritrūkti. Tai aš stengiuosi reikiamos drėgmės papildomai suteikti drėkinamuoju kremu. Tai galiu pasakyti, kad oda tikrai lygesnė, vienodesnės spalvos. O kai naudojau tik aliejų, tai pradžioje efektas puikus, o po kokių keturių dienų odą ima tempti, pleiskanoti, atsiranda poodinių inkštiriukų, kurių net išspausti neina, oda negražėja, o tiesiog bjaurėja doh.gif biggrin.gif Tai turbūt tik todėl, kad ima trūkti drėgmės g.gif
Pasirinkau jojobos, nes jis visiškai nekomedogeniškas ir reguliuoja riebalinių liaukučių veiklą, o lazdynų riešutų taip pat bandysiu mirksiukas.gif
Dabar aliejuką naudoju taip: ant sudrėkinto vatos diskelio nuvalau jau nuplautą veidą ir po kokio pusvalandžio pasitepu kremu, tai viskas thumbup.gif naudoju jau dvi savaitės, žiūrėsiu kaip toliau bus smile.gif
Atsakyti
Na aš dabar prisitaikiau kremus, su veidu viskas kaip ir Ok. Pradėjau dažnai įvairias kaukes darytis... thumbup.gif
Nesuprantu, kaip anksčiau be jų būdavau doh.gif

Bet labiau domina ką daryti su paakiais... Suėjus 30 m. išryškėjo raukšlės... doh.gif
Ir pudros ne visos betinka...

Pasiskaičiau apie aliejus, tai radau, kad paakiams turėtų tikti: Avokadų, Erškėtrožių, Argano aliejai....
Reiks nuo kurio nors pradėti...
Gal kas dar turi kokių pastebėjimų dėl paakių...ir jų priežiūros aliejais...
Neišberia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 28 kovo 2010 - 15:56
Laba diena,
narsydama pointerneta suradau toki receptuka,galkas ir bandet,ar darot.Cia veidui:reikia:1buteliukas aliejinio vit.E
1buteliukas aliejinio vit.D
Ir tokio pacio turio 4aliejiniai buteliukai alyvuogiu aliejaus.
Viska sumaisyti.Nuprausti veida,ir ant svaraus veido tepti si misini.Tepti geriau vakare pries miega.
Pati dar nebandziau,bet manau turetu buti geras dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 03 28, 16:55)
Pasiskaičiau apie aliejus, tai radau, kad paakiams turėtų tikti: Avokadų, Erškėtrožių, Argano aliejai....
Reiks nuo kurio nors pradėti...
Gal kas dar turi kokių pastebėjimų dėl paakių...ir jų priežiūros aliejais...
Neišberia g.gif


Giriu arganų aliejų. tikrai juo tepant paakius kokį mėnesį pagražėjo blakstienos ir paakiai tikrai ne tokie sausi pasidarė. Ir šiaip arganų aliejus vietoj kremo labai gerai: nekimšo man porų ir tikrai lygino odą.
Rytais tepiausi drėkinančiu kremu, o nakčiai aliejų.
Atsakyti
hm...manau aliejai sausint negali.o siaip raso ant daugeli,kad drekina g.gif as kai tepiau ant sausos odos jautesi sausumas,o ant dregnos ne.o kaip jus naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 03 29, 01:55)
Gal kas dar turi kokių pastebėjimų dėl paakių...ir jų priežiūros aliejais...


Tinka kvieciu gemalu aliejukas, naudoju mirksiukas.gif Bet ir bet kokiu manau tinka patept tuo paciu, kai veida tepi.

QUOTE(jadzka @ 2010 03 29, 04:09)
Giriu arganų aliejų. tikrai juo tepant paakius kokį mėnesį pagražėjo blakstienos ir paakiai tikrai ne tokie sausi pasidarė. Ir šiaip arganų aliejus vietoj kremo labai gerai: nekimšo man porų ir tikrai lygino odą.
Rytais tepiausi drėkinančiu kremu, o nakčiai aliejų.


O jums nesmirda tas arganu aliejus? Jis gerai odos stangrinimui, turiu irgi, bet pasitepiau ir man toks nemalonus kvapas nosi uzeme schmoll.gif Ne gryna gal naudojat?

O siaip aliejai jau mano spintelej uzima vis didesne vieta ax.gif Baigsiu kremus, pienelius ir daugiau nepirksiu... Siandien plaukams dariau kokosu aliejaus ir ricinu al. kauke, plaukuciai svelnus, laikiau apie 1,5 val. Po duso kuna issitepiau kokosu aliejumi, super, man sis aliejukas labai patinka. Veida tepu lazdynu riesutu aliejumi, tikrai veidas grazesnis tapo. Jojobos alieju naudojau irgi plauku kaukei, na, neblogai. Dar migdolu alieju turiu, rankoms labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 03 28, 20:18)
O jums nesmirda tas arganu aliejus? Jis gerai odos stangrinimui, turiu irgi, bet pasitepiau ir man toks nemalonus kvapas nosi uzeme  schmoll.gif Ne gryna gal naudojat?


Uosčiau, kad jis beveik bekvapis (pirktas Sveiki produktai parduotuvėje), dovanojau mamai, ji kuo puikiausiai naudoja, nors šiaip yra labai jautri kvapams smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetumet man padeti, turiu karpute ant veido verysad.gif perskaiciau, kad citrinu eterinis aliejus padeda ju atsikratyti, bet ar galiu as ta alieju tiesiog tepti ant jos, ar reiktu maisyti su kokiu baziniu aliejumi unsure.gif
Atsakyti
o ar su aliejuku imanoma visai nuvalyti makiaza nenaudojant papildomai jokiu piee\neliu, prausikliu, valikliu? jei taip, tai koks aliejus tiktu? ir kaip su akiu makiazu, jei valyciau akiu tusa, ar galima? nes jei pateks i akis tai turbut negerai ir graus.. ar ne?
Atsakyti