Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

siap jei makiaza valau,tai dregna vata.o jei po nusiprausimo,tai tepu pirstais ir tiek
Atsakyti
Sveikos merginos,turiu problematiska oda,smakras spuouotas,kakta riebesne siek tiek,skruostai sausu demeliu turi ir pati oda tokia nelygi,inkstiru yra,skruostu oda tokia kaip spuoguota,kad buna nelygi va tokia,tik kad nera spuogu... nebezinau ne ka naudoti... ka reiktu daryti... (saldainiu vartoju labai mazia,nes nemegeja ju,riebiai taip pat nevalgau,sportuoju,ir nebepaaugle esu)
gal kokiais aliejais reikia tepti,gal koks odos valymas padetu? nezonau kur reiktu kreiptis eiti,kad susitvarkyti oda..
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 03 25, 15:59)
Sveikos merginos,turiu problematiska oda,smakras spuouotas,kakta riebesne siek tiek,skruostai sausu demeliu turi ir pati oda tokia nelygi,inkstiru yra,skruostu oda tokia kaip spuoguota,kad buna nelygi va tokia,tik kad nera spuogu... nebezinau ne ka naudoti... ka reiktu daryti... (saldainiu vartoju labai mazia,nes nemegeja ju,riebiai taip pat nevalgau,sportuoju,ir nebepaaugle esu)
gal kokiais aliejais reikia tepti,gal koks odos valymas padetu? nezonau kur reiktu kreiptis eiti,kad susitvarkyti oda..


Labas, mano oda labai panasi i tavo, tai pasiskaiciusi atsiliepimus cia, nusipirkau lazdynu riesutu (veidui) ir abrikosu kauliuku (paakiams ir pasausejusiom vietoms) alieju, ziuresim kas gausis, kiek pasiskaiciau, kelioms mergaitems riesutu aliejus padejo paskaistinti veiduka ir poras apmazinti mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos,norejau pasiteirauti gal kuri patartumete kokius aliejukus ar kremukus reiketu man pasigaminti,kad pagaliau issigydyciau problmatiska veido oda... turiu daug inkstiru ir spuogeliu ant nosies kaktos...(t -zonoje) ir taip veidas visad nuo ju blizga ir yra rausvas...
Gal kas patartu ka butu galima naudoti?didelis dekui
Atsakyti
na nuo spuogeliu ir inkstiru gerai man pagelbejo lazdynu riesutu aliejus.siaip jis ir drekina ir maitina.galima i jy ilasint kokio eterinio aliejuko.pvz arbatmedzio.tik ne visiem kvapas patinka.tinka ir levandu.beje juo grynu galima patepliot spuogelius,kad greiciau isnyktu.man nuo kremu veidas blizgedavo.o nuo alieju ne.reiketu bandyt keleta,kol atrasi sau tinkama.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 03 26, 15:41)
na nuo spuogeliu ir inkstiru gerai man pagelbejo lazdynu riesutu aliejus.siaip jis ir drekina ir maitina.galima i jy ilasint kokio eterinio aliejuko.pvz arbatmedzio.tik ne visiem kvapas patinka.tinka ir levandu.beje juo grynu galima patepliot spuogelius,kad greiciau isnyktu.man nuo kremu veidas blizgedavo.o nuo alieju ne.reiketu bandyt keleta,kol atrasi sau tinkama.

tai jus vietoje kremo naudojate aliejus? kremo is viso nebenaudojat? as mastau krema pakeisti i alieju...


issirinkau keleta prekiu is aromanatural noreciau,kad pasakytumet ar teisingas mano pasirinkimas,kaip rasiau oda problemine,yra spuogeliu,ikstiru,nelygi lb


Lazdynu riesutu aliejus
damaskiniu roziu hidrolatas
raudonas molis (beje ar ji su vandeniu sumaisyti ir tepti,ar su alieju maisomas ar dar kazkaip? )
Kofeinas
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 03 26, 15:00)
tai jus vietoje kremo naudojate aliejus? kremo is viso nebenaudojat? as mastau krema pakeisti i alieju...
issirinkau keleta prekiu is aromanatural noreciau,kad pasakytumet ar teisingas mano pasirinkimas,kaip rasiau oda problemine,yra spuogeliu,ikstiru,nelygi lb
Lazdynu riesutu aliejus
damaskiniu roziu hidrolatas
raudonas molis (beje ar ji su vandeniu sumaisyti ir tepti,ar su alieju maisomas ar dar kazkaip? )
Kofeinas


Sunku pasakyti, ar teisingas jūsų pasirinkimas. Jei iš vis nesate bandžiusi jokio aliejaus veidui, tai reikėtų pabandyti, nes gal jums netiks joks aliejus. Hirdolatus taip pat reikia bandyti. Aš turėjau damaskinių rožių hidrolatą, man visai patiko, dabar naudoju kitokį, noriu visus išbandyti ir po to ties vienu kuriuo apsistoti.

Molį galima maišyti su vandeniu, su hidrolatu (tik tada kaukės kaina gaunasi didesnė), taip pat galima įpilti aliejaus.
Atsakyti
Praejo savaite,gal biski daugiau,kai vietoj kremu veidui naudoju kol kas vieninteli aliejuka.Tai persiku kauliuku aliejus.

Niu esu taip maloniai nustebusi.Man nuolat sausedavo kakta,negaledavau beveik jokios pudros uztepti.Pleiskanodavo.O dabar veidas skaistus,paakiai net lygesni atrodo.Nu bent jauman tiaip rodosi.
Ir dabar ant veido net meteoritus tepu ir odos netraukia bigsmile.gif

Niu taip dziaugiuosi tuo aliejuku.Jau esu nusiziurejusi ir ivairesniu wub.gif


O veidukui valyt,pasidariau toki marmaliuka,vietoj kokio tai valiklio.
Distiliuotas vanduo,aliejukas persiku ir EA keli lasai greifruktu.Del kvapo.Ir susipyliau i buteliuka su purkstuku.Tai man patinka.Nors gal ka ir ne taip padariau.dar nelabai ismanau blush2.gif
Atsakyti
na jei tas marmaliukas tinka odai tai ir puiku smile.gif .tik negalima naudoti misinuku su greipfrutu EA kai eini i lauka.ypac i saule.ir ne tik su grepfrutu,bet ir kitu citusiniu vaisiu aliejukais.
Atsakyti
nezinau, ar cia buvo pagirta ar ne, bet pasikartosiu jei kas biggrin.gif
isigijau neseniai 100% avokadu kauliuku alieju, na zinot, tikras stebuklas, teplioju ir veido oda, ir apie akis, ir kuna, oda pasidare neitiketinai elastinga, sumazejo rauksleliu kiekis apie akis, oda tikrai sudrekinta, geriau, nei bet koks keliasdesimt litu kainuojantis kuno losionas !
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 27, 22:17)
nezinau, ar cia buvo pagirta ar ne, bet pasikartosiu jei kas biggrin.gif
isigijau neseniai 100% avokadu kauliuku alieju, na zinot, tikras stebuklas, teplioju ir veido oda, ir apie akis, ir kuna, oda pasidare neitiketinai elastinga, sumazejo rauksleliu kiekis apie akis, oda tikrai sudrekinta, geriau, nei bet koks keliasdesimt litu kainuojantis kuno losionas !


kokios firmos pirkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE
nezinau, ar cia buvo pagirta ar ne, bet pasikartosiu jei kas 
isigijau neseniai 100% avokadu kauliuku alieju, na zinot, tikras stebuklas, teplioju ir veido oda, ir apie akis, ir kuna, oda pasidare neitiketinai elastinga, sumazejo rauksleliu kiekis apie akis, oda tikrai sudrekinta, geriau, nei bet koks keliasdesimt litu kainuojantis kuno losionas !






kokios firmos pirkai? 

latviska elpis firmos 4u.gif
Atsakyti