Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Puk @ 2010 03 20, 15:22)
Sveikos 4u.gif Naudoju jojobos aliejuką ketvirta diena, pastebėjau, kad pradėjo lyg odelė sausėti, ypač skruostikauliuose unsure.gif  tai reiškia, kad man jis netinka, ar tik reikia kokiu drėkinančiu kremuku pasitepti g.gif o taip nesidori naudoti tų kremų, jie man visi poras kemša verysad.gif


O ant dregnos odos tepat alieju?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 20, 15:28)
O ant dregnos odos tepat alieju?

Ant nupraustos ir nusausintos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2010 03 20, 18:34)
Ant nupraustos ir nusausintos unsure.gif


Visus aliejus reikia naudoti ant dregnos odos, pameginkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 20, 19:00)
Visus aliejus reikia naudoti ant dregnos odos, pameginkit mirksiukas.gif


4u.gif pamėginsiu
O tepatės aliejuku ir ryte, ir vakare g.gif taip kaip kremu.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 03 15, 13:21)
o as lazdynu riesutu alieju veidui pabandziau ax.gif pasaka.is kart pasimate,kad poras sutraukia,maitina,ir veido spalva pagerina rolleyes.gif

Gal galėtum pasakyti kur perki lazdynų riešutų aliejų? Kvapų Namuose, "Aliejaus" parduotuvėj, maisto prekėse ar dar kur nors? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaraine @ 2010 03 21, 20:03)
Gal galėtum pasakyti kur perki lazdynų riešutų aliejų? Kvapų Namuose, "Aliejaus" parduotuvėj, maisto prekėse ar dar kur nors?  4u.gif

as pirkau Aliejaus parduotuveje smile.gif .vat jau daugiau kaip savaite naudoju,matosi ryskus rezultatas.man jis laaaabai tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 03 22, 13:25)
as pirkau Aliejaus parduotuveje smile.gif .vat jau daugiau kaip savaite naudoju,matosi ryskus rezultatas.man jis laaaabai tinka ax.gif

o sitas aliejus kokiai odai naudojamas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2010 03 22, 20:18)
o sitas aliejus kokiai odai naudojamas? ax.gif

Jau ankstesniuose puslapiuose Kristukas94 minėjo, kad jis tinka riebiai odai, ją valo, sutraukia poras, pagražina veido spalvą mirksiukas.gif
Ačiū, Kristuk, aš šitą aliejų irgi artimiausiu metu pabandysiu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o jums neužkemša aliejus porų? Man per naktį atsiranda problema. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 24, 08:31)
o jums neužkemša aliejus porų? Man per naktį atsiranda problema.  blush2.gif

Ne visi aliejai tinka kiekvienai ax.gif
Atsakyti
asmeniskai man lazdynu riesutu aliejus tikrai nekemsa,o valo.nuo kokosu buvo atsirade,inkstiru.dab jau gerokai maziau ju matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 03 25, 03:12)
asmeniskai man lazdynu riesutu aliejus tikrai nekemsa,o valo.nuo kokosu buvo atsirade,inkstiru.dab jau gerokai maziau ju matosi ax.gif



O lazdynu riesutu alieju pirstais tepat ant veido ar su vata tarsi pavalot blush2.gif
Atsakyti