Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

tikrai puikus.pries tai naudojau kokosu.drekino puikiai,bet po kiek laiko pastebejau,kad poros lab dideles pasidare
g.gif
Atsakyti
matrica 2, mano oda sausa, yra raukšlelių (na, virš 35...),jautri, kokį aliejų man rekomenduotum veidui. Beje, labai lauksiu ir visų kitų patarimų, kurios jau praktiškai išbandėte. Aš planavau pirkti placentinę kosmetiką (vis tik reklama galingas ginklas....), bet dabar žadu bent kol kas pabandyti aliekuką veidui ir kūnui..Ačiū toms,kurios nepatingės atsakyti
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 03 16, 00:19)
matrica 2, mano oda sausa, yra raukšlelių (na, virš 35...),jautri,  kokį aliejų man rekomenduotum veidui. Beje, labai lauksiu ir visų kitų patarimų, kurios jau praktiškai išbandėte. Aš planavau pirkti placentinę kosmetiką (vis tik reklama galingas ginklas....), bet dabar žadu bent kol kas pabandyti aliekuką veidui ir kūnui..Ačiū toms,kurios nepatingės atsakyti


as siulau pasiskaitineti temas "naturalios kosmetikos gamintojai", ten merginos ir pacios maisosi misinukus, arba www.kvapunamai.lt , gal isigytumet gatava. o jei vilniete-ir konsultacija gautumet manau nuejusi i kvapu namus.
"patiuninguoti" naminius kremus galima visaip, netgi hialurono rugsti merginos siunciasi is uzsienio, zodiu reikia tik nepatingeti ir pasigilinti, paskaityti ir atsirinkti ko reikia.
35+ jau vien aliejus manau nelabai pades, reikia kazkoki kaip krema darytis, t.t.
siaip ersketroziu al. skaitosi kaip jaunystes ginklas, as si turiu isigijusi.jei norite tik vieno-galite pameginti. dar lyg avokadu aliejumi tepasi kitos.dar jei neklystu argano aliejus labai isgirtas, tik nezinau ar raukslytems ar kam, neuzfiksavau.
zodziu ir aprasymu galite rasti kvapu namu puslapyje, arba aromanatural.lt , ten ir aprasymai yra, ir prekes visos tikrai geros, bei kainos mazesnes.
Atsakyti
hm..kodelgi vien aliejus nepades?manau pades.tik ne 'ant smugio'kaip kremai.o pamazu.yra jug iviariu alieju,ir daug brandziai odai tinkanciu.jei maisant su EA tai kiek skaiciau,dauguma lygina rauksleles.na bent jau taip raso ax.gif .pabandykit avokadu.makadamiju.asmeniskai as pati dabar lazdynu alieju naudoju.poveikis akivaizdus.poros sumazejo.spalva odos pagerejo.lygesne,minkstesne pasidare.manau kiekviena gali atrasti sau tinkama ,tik reikia daug ka isbandyt ant savo kailiuko smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Labai idomiai jus cia diskutuojat.taigi daug maz paskaitinejusi nutariau isbandyti ir as tuos aliejukus.tik dar biski maisau kaip juos cia naudoti,dar biski truksta ziniu.nusipirkau as citrinu aterini aliejuka,o ten parasyta kad su juo reikia elgtis atsargiai,ir kad jo vos kelis lasiukus galima naudoti.Jei nesunku gal kuri nors gali parasyti su kuo ji geriausiai naudoti.noreciau bandyti ant veido,nes skaiciau kad ligina rauksleles. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dipladenija @ 2010 03 16, 13:23)
Sveikos merginos.Labai idomiai jus cia diskutuojat.taigi daug maz paskaitinejusi nutariau isbandyti ir as tuos aliejukus.tik dar biski maisau kaip juos cia naudoti,dar biski truksta ziniu.nusipirkau as citrinu aterini aliejuka,o ten parasyta kad su juo reikia elgtis atsargiai,ir kad jo vos kelis lasiukus galima naudoti.Jei nesunku gal kuri nors gali parasyti su kuo ji geriausiai naudoti.noreciau bandyti ant veido,nes skaiciau kad ligina rauksleles. smile.gif

ETERINIU ALIEJU, kiek suprantu negalima grynu tepti. Jis lasiukais lasinamas i kita alieju, bazini.
Papildyta:
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 10:05)
jei neklystu argano aliejus labai isgirtas, tik nezinau ar raukslytems ar kam, neuzfiksavau.

Gal kuri parasys, kam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava: 16 kovo 2010 - 17:59
QUOTE(dipladenija @ 2010 03 16, 14:23)
Sveikos merginos.Labai idomiai jus cia diskutuojat.taigi daug maz paskaitinejusi nutariau isbandyti ir as tuos aliejukus.tik dar biski maisau kaip juos cia naudoti,dar biski truksta ziniu.nusipirkau as citrinu aterini aliejuka,o ten parasyta kad su juo reikia elgtis atsargiai,ir kad jo vos kelis lasiukus galima naudoti.Jei nesunku gal kuri nors gali parasyti su kuo ji geriausiai naudoti.noreciau bandyti ant veido,nes skaiciau kad ligina rauksleles. smile.gif

Veidui geriausia tinka migdolu nerafinuotas nedezodoruotas aliejus i kuri(imant 100-200 ml) galima ilasinti pora lasiuku eterinio migdolu arba roziu aliejaus. O citrinini gali lasinti i persiku kauliuku ne eterini alieju ir naudoti kunui, bet jokiu budu ne veidui
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 03 16, 19:16)
Veidui geriausia tinka migdolu nerafinuotas nedezodoruotas aliejus i kuri(imant 100-200 ml) galima ilasinti pora lasiuku eterinio migdolu arba roziu aliejaus. O citrinini gali lasinti i persiku kauliuku ne eterini alieju ir naudoti kunui, bet jokiu budu ne veidui

O kodel geriausiai migdolu veidui?
KN raso, kad jojobos geriausias veido odos prieziurai...
Nors kiekvienas juk kazka daro, skirtingai visiems tinka, tai cia butu sunku nusprest kuris gi geriausias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dipladenija @ 2010 03 16, 14:23)
Sveikos merginos.Labai idomiai jus cia diskutuojat.taigi daug maz paskaitinejusi nutariau isbandyti ir as tuos aliejukus.tik dar biski maisau kaip juos cia naudoti,dar biski truksta ziniu.nusipirkau as citrinu aterini aliejuka,o ten parasyta kad su juo reikia elgtis atsargiai,ir kad jo vos kelis lasiukus galima naudoti.Jei nesunku gal kuri nors gali parasyti su kuo ji geriausiai naudoti.noreciau bandyti ant veido,nes skaiciau kad ligina rauksleles. smile.gif

Citrinų EA yra fototoksiškas, tad atsargiai pradėjus aktyvėti saulei smile.gif
Atsakyti
geriausias yra tas,kuris tinka jusu odai smile.gif vienai tinka migdolu,kitai argano ir tt.eterinius aliejus galima lasinti i bet koki nerafinuota jums patinkanti ir tinkanti alieju.dazniausiai proporcijos buna i 10 ml augalinio aliejaus ilasinti 3 ar 5 lasiukus eterinio.galioja taisykle.geriau maziau,negu daugiau.naudoti misinuka galima tiek kunui,tiek veidui.tik misinuku su citrusiniu vaisiu(citrinu,mandarinu,greipfrutu,apelsinu,bergamociu)negalima tepti ant odos einant i tiesioginius saules spindulius.duoda fototoksini efekta.gali atsirasti pigmentiniu demiu.tad juos geriau naudoti vakare.beje.vienos rusies eterinio aliejaus nepatariama naudoti pastoviai ilgiau kaip tris menesius smile.gif
Papildyta:
naura 14 jus truputuka klystat,teigdama,kad geriausias migdolu.man asmeniskai jis netinka.ir proporcijos pateiktos neteisingai.jei reikia daugiau informacijos,siulyciau paskaityti aromabaltik ar TUB Metos puslapyje.ten gana aiskiai paprastai issamiai parasyta smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus rolleyes.gif . reiks kur kitur sunadoti.
O jus kai tepat augaliniai aliejukais veida,paakius taip pat patepat ar akims ka kita naudojat.Ir dar idomu kai vakare nuvalot makiaza patepat aliejum ir nieko daugiau netepat,nes kiek supratau jokio kremo kaip ie nebereikia.Niekaip negaliu rasti nusipirkt Hidrolato,tikriausiai danes ju nenaudoja,o is Lietuvos manau nesiuncia i uzsieni. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 03 15, 23:19)
matrica 2, mano oda sausa, yra raukšlelių (na, virš 35...),jautri,  kokį aliejų man rekomenduotum veidui. Beje, labai lauksiu ir visų kitų patarimų, kurios jau praktiškai išbandėte. Aš planavau pirkti placentinę kosmetiką (vis tik reklama galingas ginklas....), bet dabar žadu bent kol kas pabandyti aliekuką veidui ir kūnui..Ačiū toms,kurios nepatingės atsakyti

Siulyciau teptis su jojoba jis riebus bet ir greitiai isigeriantis, o paakiams naudoti arganu vaisiu alieju smile.gif smile.gif Jeigu jums patogiau glaite tiek jojoba tiekargano vaisiu alieju ideti i saldytuva tada jis sukietes pasidarys kaip sviestas ir bus patogiau jums tepti smile.gif Taip atskirsite ar nusipirkote tikrai gera nerafinuota jojobos ir argano alieju smile.gif
Atsakyti