Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(moliugele @ 2010 03 06, 12:58)
Nusipirkau lazdyno riesutu aliejaus, zinau, kad tinka riebiai misriai odai, valo poras... Tik iskilo klausimas, ar reikia ji su kuo nors maisyti ar galima tepti veida su grynu?  ax.gif

Galima ir gryna,galima ir maisyti pvz.su simondsiju ir ilasinti EA (riebiai odai tiktu lauru,kiparisu,kedru),as toki naudoju,man patinka,puikiai sutraukia poras.
Atsakyti
As turiu klausima 4u.gif 4u.gif

Sakykit ar situose aliejuose taip pat yr 4u.gif SPV, ta prasme kremuose buna SPV o ar aliejai apsaugo?? smile.gif Ir kokiu aliejuku patartumemete sausai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 06, 13:57)
Galima ir gryna,galima ir maisyti pvz.su simondsiju ir ilasinti EA (riebiai odai tiktu lauru,kiparisu,kedru),as toki naudoju,man patinka,puikiai sutraukia poras.

Oi, naudinga ir man tokia info 4u.gif ...
O kuri AE naudoji ar visus 3 maisytus ar kaip, na nesupratau ax.gif . Kazi kurio kvapas geriausias?

Atsakyti
g.gif kiek teko dometis,tai turetu buti kokosu aliejus.nezinau ar daug ten tu SPF.bet skaiciau,kad tuose krastuose,kur karsta.zmones tepa ir kuna ir plaukus kokosu aliejum,kad apsaugotu nuo zalingo saules poveikio.taip pat parasyta,kad galima tepti pries tepantis apsauginiais kremais,taip dar labiau apsaugoma oda.tai reik manyt kad jis turi SPF ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuku @ 2010 03 06, 19:09)
As turiu klausima 4u.gif  4u.gif

Sakykit ar situose aliejuose taip pat yr 4u.gif SPV, ta prasme kremuose buna SPV o ar aliejai apsaugo?? smile.gif  Ir kokiu aliejuku patartumemete sausai odai? 4u.gif


Simondsijų aliejuje yra nat.SPF smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 02 22, 11:06)
veidui bandžiau dar abrikosų kauliukų, kviečių gemalų smile.gif turiu dar makadamijos riešutų, bet tepuosi kojas, pilvą smile.gif man jo kvapas savotiškas. o kur erškėtrožių nerafinuotą pirkot? nes aš aliejaus parduotuvėj gavau tik rafinuoto, tai nebent kojas pasitepu.

toks ersketroziu aliejus
labai vykes pirkinukas, siaip Trilogy kompanijos produktai verti demesio smile.gif
o as veidui naudojau kokosu, linu semenu, jojobos aliejus, paskutiniu metu naudoju retokai, nes pastebejau, kad truputi prisideda prie inkstiriuku atsiradimo.
o vat plaukus, kuno odele lepinu itin daznai thumbup.gif
Atsakyti
http://www.sveikipro...olmuhle-solling
Gal kuri bandėte šitą aliejų ? ar jis kieto pavidalo? ar skystas? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukas20: 10 kovo 2010 - 13:33
QUOTE(Selga @ 2010 03 10, 16:33)
Ir mane domintų šis klausimas  g.gif  bet, jei rašo, kad tyras, tai turbūt skystas  mirksiukas.gif

radau dar tokį, čia irgi rašo, kad tyras, bet kiek žinau šitas kieto pavidalo...tai nesuprasi...
http://www.sveikipro...olmuhle-solling
Atsakyti
QUOTE(Katukas20 @ 2010 03 10, 18:45)
radau dar tokį, čia irgi rašo, kad tyras, bet kiek žinau šitas kieto pavidalo...tai nesuprasi...
http://www.sveikipro...olmuhle-solling

Taigi kokoso aliejus iki tam tikros temperaturos buna kietas.. paemus i rankas jis akimirksniu istirpsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 10 kovo 2010 - 19:11
QUOTE(Katukas20 @ 2010 03 10, 15:31)
http://www.sveikipro...olmuhle-solling
Gal kuri bandėte šitą aliejų ? ar jis kieto pavidalo? ar skystas? rolleyes.gif

naudoju toki. kietas. kaip ir visi kiti kokosu aliejai iki tam tikros temperaturos yra kieti smile.gif
Atsakyti
Merginos,o as cia toki klausima turiu. Atleiskite, jei pasirodys kvailas blush2.gif biggrin.gif

Turejau Migdolu, Simondsiju ir dabar Avokadu aliejus. Visu ju kvapai tokie patys, t.y. beveik be kvapiai... O netureti butu kazkoks, bent lengvas sakykim migdolu kvapas ir pan.? g.gif Pas mane visi jie Naujosios Bermunes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2010 03 11, 11:14)
Merginos,o as cia toki klausima turiu. Atleiskite, jei pasirodys kvailas  blush2.gif  biggrin.gif

Turejau Migdolu, Simondsiju ir dabar Avokadu aliejus. Visu ju kvapai tokie patys, t.y. beveik be kvapiai... O netureti butu kazkoks, bent lengvas sakykim migdolu kvapas ir pan.?  g.gif  Pas mane visi jie Naujosios Bermunes  4u.gif

Kvapa turi eteriniai aliejai, o jei jie kosmetiniai , dazniausiai yra bekvapiai. dar gali buti variantas, kad tas aliejukas rafinuotas, nes bent migdolu kosmetinis turi lengva migdolo kvapa
Atsakyti