Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

pagaliau isgirdau gal pirma protinga komentara drinks_cheers.gif cia ir bus tikriausiai beda kad trukumas dregmes todel ir aliejai netinka ir as mastau apie francenseno hidrolata ax.gif o kas liecia prieziura odos tai ryte kartais kavos tirsciais pasveiciu, smile.gif pasidarau molio kaukessdaugiau nieko nenaudoju nes sedziu namie tad nesidazau smile.gif o kaip tada pvz, jusu oda reaguoja i makijazo nuvalyma aliejum,ar po to aliejaus likucius kaip nors salinat g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 25, 14:17)
pagaliau isgirdau gal pirma protinga komentara drinks_cheers.gif cia ir bus tikriausiai beda kad trukumas dregmes todel ir aliejai netinka ir as mastau apie francenseno hidrolata ax.gif o kas liecia prieziura odos tai ryte kartais kavos tirsciais pasveiciu,  smile.gif pasidarau molio kaukessdaugiau nieko nenaudoju nes sedziu namie tad nesidazau smile.gif o kaip tada pvz, jusu oda reaguoja i makijazo nuvalyma aliejum,ar po to aliejaus likucius kaip nors salinat g.gif


veido plovimui galima naudoti hidrolatą arba negazuotą mineralinį vandenį mirksiukas.gif . Kavos tirščiai atstoja veido pilingą.
Veido sausumui mažinti be kosmetinių priemonių padeda grynas oras, drėkinamos ir vėdinamos patalpos, skysčių vartojimas ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti
Pilveliuk,as apskritai.yra ir dar vienas dalykas,ziema.oras namuose sausas,o jei dar grynam ore mazai bunam tai tos dregmes labai truksta.pas mane namie sildymas krosnele,daznai ora drekinu,ir tai dregmes matuoklis kritine ant ribos dregme rodo,trukta jos.del to ir ta oda sauseja.aliejai odos negaletu sauinti as taip manau.beje apie kokosu alieju skaiciau,kad jis kaip tik geras drekiklis visai odai ir plaukams.ateis pavasaris ir manau visi sausumai isnyks.o dienos metu oda galima apipurksti kad ir negazuotu mineraliniu vandeniu,leisti nudziuti.tikrai sudrekins.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 25, 14:17)
pagaliau isgirdau gal pirma protinga komentara drinks_cheers.gif cia ir bus tikriausiai beda kad trukumas dregmes todel ir aliejai netinka ir as mastau apie francenseno hidrolata ax.gif o kas liecia prieziura odos tai ryte kartais kavos tirsciais pasveiciu,  smile.gif pasidarau molio kaukessdaugiau nieko nenaudoju nes sedziu namie tad nesidazau smile.gif o kaip tada pvz, jusu oda reaguoja i makijazo nuvalyma aliejum,ar po to aliejaus likucius kaip nors salinat g.gif

Jei naudojate žalio molio kaukes-tai jos labai sausina odą. Šiaip visi moliai kažkiek sausina, bet baltas, raudonas, rasulo rekomenduojami jautresnei, sausesnei odai. Kavos tirščiais šveisti veidą dažnai negalima, nes juk grubūs jie, o jei Jūsų oda ir taip sausesnė, tai ją tik žalojate labiau... Nusipirkite rasulo molio, jis tiek kaukėm, tiek prausimui odos labai gerai, pati naudoju, oda labai po komfortiškai jaučiasi, galite kartą į dieną-vakare nusiprausti, tada ryte užtektų tik vandens, manau smile.gif Frankincenso hidr.aš nesu bandžiusi, bet man gerai drėkina rugiagėlių hidr. Esu daugiau jų bandžiusi, bet šitas labiausiai man drėkina odą, dar pridėjus glicerino išvis poveikis, manau, liuks bus smile.gif Aš aliejumi odos nevalau, tik paakius, kur lieka patamsėjimai nuo tušo. Prausiu veidą taip: pirmiausia vandeniu, tada rasulo molio košele, man jis ir makiažą nuplauna, o tada tušo likučius aliejumi nuvalau (arganu, alyvuogėm) ir galiausiai leduku užveriu poras (bet čia tik vakare, nes jei ryte "pasiledukinus" išeičiau į lauką-susišaldyčiau odą)
O, kad aliejai sausina aš nesakiau taip, (išskyrus mano asmenine patirtimi-tamanų al.man nusausino odą) jie tiesiog yra maitinantys, gydantys ir pan., bet jie drėgmės veidui duoda mažiau nei kremai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 02 25, 14:48)
Pilveliuk,as apskritai.yra ir dar vienas dalykas,ziema.oras namuose sausas,o jei dar grynam ore mazai bunam tai tos dregmes labai truksta.pas mane namie sildymas krosnele,daznai ora drekinu,ir tai dregmes matuoklis kritine ant ribos dregme rodo,trukta jos.del to ir ta oda sauseja.aliejai odos negaletu sauinti as taip manau.beje apie kokosu alieju skaiciau,kad jis kaip tik geras drekiklis visai odai ir plaukams.ateis pavasaris ir manau visi sausumai isnyks.o dienos metu oda galima apipurksti kad ir negazuotu mineraliniu vandeniu,leisti nudziuti.tikrai sudrekins.


Pritariu Jums, kad žiemą oda būna išsausėjusi dar ir dėl sauso oro, drėgmės trūkumo patalpose, bet aš tarkim negaliu laukti iki pavasario, kol tai savaime susitvarkys smile.gif
Kokosų al.tikrai geras drėkiklis, bet tarkim man jis kūnui per lengvas, plaukams kaip tik smile.gif o ant odos aš jau pora mėnesių nebetepu jokio aliejaus (išskyrus paakius), nes man visi aliejai kemša poras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 25 vasario 2010 - 15:42
aisku kiekvieno zmogaus oda turi savo poreikius.kiti isvis jos niekuom gali netept ir nieko.oda grazi ir sveika.as nerandu tinkamo aliejaus tik lupu odai.gal siek tiek padeti pataise saltalankiu aliejus.o visa ziema jos baisingai sauseja.vasara nebuna tokiu problemu.
Atsakyti
aciu visom atsakiusio tikrai padejot labai biggrin.gif nesijau ciu tokia pasimetusi, dabar kaip drekikli kol kas naudoju aloe vera geli tai super veidas atsigavo, o aliejukai tikrai netiko ir man manau kiso poras ax.gif tinka tik plaukam, na bandysiu dar hidrolata smile.gif ziuresim kas bus g.gif


Papildyta:
rasulo molio kur jo rasti ir keno gamybos
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 26, 10:57)
aciu visom atsakiusio tikrai padejot labai biggrin.gif nesijau ciu tokia pasimetusi, dabar kaip drekikli kol kas naudoju aloe vera geli tai super veidas atsigavo, o aliejukai tikrai netiko ir man manau kiso poras ax.gif tinka tik plaukam, na bandysiu dar hidrolata smile.gif ziuresim kas bus g.gif
Papildyta:
rasulo molio kur jo rasti ir keno gamybos

Mano oda buvo mišri į riebumą, probleminė, berdavo pastoviai. Niekas nepadėjo, kol galų gale viena protinga mergina, su panašia į mano oda, paprotino, teptis mane vien alavijų geliu, jokių aliejų nedėti ant veido. Na,tai praėjo jau pora mėnesių-oda tapusi normali, vietom sausesnė, T zona vos vos riebaluojasi- ir viskas dėl alavijų gelio ir aliejų atsisakymo smile.gif Na, aišku ir šiaip prausikliai tinkantys, molio kaukės. Tik žinokite, kad alavijų gelio per daug užtepus, jis gali pasausinti smile.gif Aš kai man pradeda kilti koks giluminis spuogelis, gerai užtepu alavijų, o jei namie būnu tai, kai pastarasis nudžiūna dar uždedu riebų molio tašką biggrin.gif padeda.
O rasulo molio rasite čia http://www.aromanatu...sulo-molis.html aplamai čia pilna visko, ko tik širdis geidžia tik reikia spėti užsisakyti, nes šluote šluojam mes šią parduotuvėlę smile.gif
Atsakyti
Sveikos panelės 4u.gif

Norėjau pirkti migdolų aliejų, bet perskaičiau, kad galima naudoti tik mišiniuose g.gif
Tai iškilo klausimas, ar avokadų aliejų gryną galima naudoti veidui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 03 02, 13:52)
Sveikos panelės  4u.gif

Norėjau pirkti migdolų aliejų, bet perskaičiau, kad galima naudoti tik mišiniuose  g.gif
Tai iškilo klausimas, ar avokadų aliejų gryną galima naudoti veidui?  4u.gif


Avokadu galima, tinka sausai odai, paakiams puikiai drekina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 03 02, 13:52)
Sveikos panelės  4u.gif

Norėjau pirkti migdolų aliejų, bet perskaičiau, kad galima naudoti tik mišiniuose  g.gif
Tai iškilo klausimas, ar avokadų aliejų gryną galima naudoti veidui?  4u.gif

Hm, o as naudoju migdolu alieju gryna... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadra @ 2010 03 02, 14:55)
Hm, o as naudoju migdolu alieju gryna...  unsure.gif

Migdolu geriau maisyti, gali kimsti poras, kam aktualu smile.gif Labai gerai plaukams 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau lazdyno riesutu aliejaus, zinau, kad tinka riebiai misriai odai, valo poras... Tik iskilo klausimas, ar reikia ji su kuo nors maisyti ar galima tepti veida su grynu? ax.gif
Atsakyti