Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

labai norisi pereiti nuo chemijos prie alieju taciau ...o kiek laiko tada oda pratinti reikia ir nekreipti demesio i sausuma atsiradusius poodinius spuogelius g.gif juolabiau kad veida net skauda g.gif
Atsakyti
Atsiradę spuogeliai galibūti ne tik dėl to,kad netinka, bet ir atvirkščiai-oda reaguoja į natūralų aliejų ir valosi g.gif ...
Kokoso aliekus netinka minusinei temperatūrai- nušals žandai (per šalčius nepakeičiamas taukmedis) bigsmile.gif
Pačios oda laaabai sausa-tai tiko gamybiniame vakarėlyje (kremų gaminimas) pasidarytas kremukas su eteriniais aliejais ir t.t., veido plovimas juoduoju muilu, emu aliejus (jei ką domina, galiu padėti įsigyti mirksiukas.gif ),kokoso aliejus, kūnui kakavos sviestas (veido odą man silpnokai drėkino). Natūralių priemonių begalės, tik reikia laiko ir noro jas atsirinkti thumbup.gif
Atsakyti
g.gif ne laiko o pinigeliu smile.gif kokosas netiko tikrai nes alerginis berimas po antros d. smile.gif o nakvisu irgi kilo spuogiukai ...bet pats tas tempimo perstejimo jausmas mano nuomone to neturi buti net iskarto uzsitepus g.gif o kai klausiau turejau omemni kiek laiko pratinates prie vieno aliejaus veida ar iskart tinka ar kankinat save savaite dvi su skausmu veido odai ir berimais kol po menesio pripranta oda blink.gif to klausiau nes buvo mineta kad reik laiko
Atsakyti
Nzn man nieko nebere, g.gif ir kazkaip keista, kad oda turi priprasti... O jei ja traukia beria ir pan... tai cia tikrai netinkamas aliejus g.gif na tai butu mano nuomone ax.gif
Atsakyti
As manau, kad gali valytis oda, jeigu staiga nuo cheminiu kremu pereinama prie naturaliu alieju, bet as perejau nuo naturalaus kremo prie aliejaus ir poros kimsosi.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 24, 12:49)
labai norisi pereiti nuo chemijos prie alieju taciau ...o kiek laiko tada oda pratinti reikia ir nekreipti demesio i sausuma atsiradusius poodinius spuogelius g.gif juolabiau kad veida net skauda g.gif


mano nuomone irgi yra nenormalu, jei oda net skauda schmoll.gif kazkas cia ne taip... Gal valote oda blogai? Mano oda irgi sausa/jautri, as nuplaunu ja su clinique muiliuku, biski traukia. Uztepu migdolu aliejaus, siek tiek parausta, bet net gera pasidaro, kaip jauciu jog oda tiesiog geria ta riebuma rolleyes.gif As tepu visa veida ir akiu sirti tuo paciu aliejum... Nzn ar gerai, bet man visai tinka. Pries tai turejau simondsiju alieju, tai veidui man nelabai buvo... Sunaudojau plaukams. Dabar galvoju vel koki nors pabandyti.

Koki patartumete jautriai/sausai odai? 4u.gif

QUOTE(Amadeja @ 2010 02 24, 13:12)
veido plovimas juoduoju muilu

Kas cia per muilas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
as veida rytais nuprausiu saltu leduku tada leidziu dregmei susigerti ir ant padziuvusio patepu biodrmos krema tada viiskas super buna, bet kai bandziau alieju... schmoll.gif na ka reiks kito ieskot
Atsakyti
siap manau sausumas ne nuo aliejaus g.gif patarciau tiesiog kuri laika praustis tik vandenuku.bet kokie prausikliai ,muiliukai sausina oda.nes apsaugini ,riebalini sluoksni nuplauna.as jei reikia veida pasvesit naudoju medu.dregna oda pamasazuoju.jei medus susicukraves ,tuo paciu pasveicia ir pavalo oda.man tikrai padeda,galit pabandyt.ir jokiu muilu,prausikliu ir tt.odai prie visko tenka adaptuotis.taip pat staiga pakeitus krema aliejumi ,ji protestuoja.kaip ir keiciantis orams,jug taip pat matome pokycius.
Atsakyti
kristukas94 jei cia buvo skirtas pasisakymas man tai rasiau kad nieko nenaudoju tik susaldyta leduka jokiu muilu pieneliu toniku ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 24, 16:54)
as veida rytais nuprausiu saltu leduku tada leidziu dregmei susigerti ir ant padziuvusio patepu biodrmos krema tada viiskas super buna, bet kai bandziau alieju... schmoll.gif na ka reiks kito ieskot

man atrtodo, kad beda bus su odos valymu... priklauso ir nuo to, kaip makiaza nuvalote vakare... Abejoju ar imanoma gerai nusiprausti vien su vandeniu g.gif ta pati alieju galima naudoti makiazo valymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadra @ 2010 02 24, 16:54)

Koki patartumete jautriai/sausai odai?  4u.gif
Kas cia per muilas?  g.gif  4u.gif


Juodasis Afrikos muilas (labiausiai vertinamas iš Ganos).Sudėtyje yra taukmmedžio, kokoso aliejaus ir t.t. Tinka riebiai, sausai, spuoguotai, dėmėtai odai, gausus vitaminų, giliai valo. Veidui ir kūnui, plaukams (asmeniškai man netiko- galėjau "kaltūnus" velt lotuliukas.gif ) Tinka net kūdikiams.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 24, 16:00)
g.gif ne laiko o pinigeliu smile.gif kokosas netiko tikrai nes alerginis berimas po antros d. smile.gif o nakvisu irgi kilo spuogiukai ...bet pats tas tempimo perstejimo jausmas mano nuomone to neturi buti net iskarto uzsitepus g.gif o kai klausiau turejau omemni kiek laiko pratinates prie vieno aliejaus veida ar iskart tinka ar kankinat save savaite dvi su skausmu veido odai ir berimais kol po menesio pripranta oda blink.gif to klausiau nes buvo mineta kad reik laiko

O kur Jūs perkate savo naudojamus aliejus? Šiaip aliejai labiau maitinantys, jei oda dehidratuota, geriau naudoti kremus ar bent jau glicerino "dadėti". Odą gali temti, nes trūksta būtent drėgmės. Pati ne pilnai metus jau naudoju nat.kosmetiką, pradžia mano buvo su aliejais. Bet man jie netiko, nes kimšo poras, labai berti pradėjo, tai perėjau "ant" kitų priemonių. O bent prausiklį, toniką, šiaip labiau hidrolatą patarčiau, manau reiktų naudoti, nes juk odą būtina nuvalyti, su vandeniu, leduku nenuplaunami nešvarumai, riebalai ir etc. O tokie kaip hidrolatai pasirenkami pagal odos tipą, tikrai ją gydo, grąžina. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti