Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 22, 15:11)
smile.gif O BANDET VISA VEIDA TEPTI ARGANO ALIEJUMI IDOMU KAIP JIS , KAD PAAKIAM TAI TINKA O VEIDUJ

man labai patinka, kaip tik ji dabar ir naudoju 4u.gif

o kad tau netiko aliejai, gal netinkamus savo odos tipui pasirinkai g.gif parasyk kokia oda ir ka naudojai, gal patarsim daugiau 4u.gif
Atsakyti
oda butu misri-normali dideliu problemu su ja neturiu, tik kartais pasauseja matyt del to kad sedziu namie o cia zinia sildoma-sausas oras, manau kad jei truksta dregmes, naudojau nakvisu alieju seip jis jautriai odai taciau netiko nei ant dregnos neo ant sausos tas pats tempimo traukimo jausmas g.gif kokosu irgi tas pats ir daugiau tepiau ir maziau, isvis oda taip sudirgo kad prilietus rankom atrode kad svitrinis popierius perejo doh.gif ir pasirode mazi poodiniai spuogiukai blink.gif tai va nezinau ka rinktisgalvoju argano gal pabandyt blush2.gif
Atsakyti
Argano aliejų dovanojau mamai - sako, jis tinka brandžiai odai, tai mama labai patenkinta, tepasi ryte ir vakare, kadangi ne kasdien ją matau, man pasikeitimai akivaizdūs, oda pagražėjo, paskaistėjo thumbup.gif
Atsakyti
merginutes gal ir man patarsit mano oda labai sausa ir jautri kas man tiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 23, 10:01)
oda butu misri-normali dideliu problemu su ja neturiu, tik kartais pasauseja matyt del to kad sedziu namie o cia zinia sildoma-sausas oras, manau kad jei truksta dregmes, naudojau nakvisu alieju seip jis jautriai odai taciau netiko nei ant dregnos neo ant sausos tas pats tempimo traukimo jausmas g.gif kokosu irgi tas pats ir daugiau tepiau ir maziau, isvis oda taip sudirgo kad prilietus rankom atrode kad svitrinis popierius perejo doh.gif ir pasirode mazi poodiniai spuogiukai blink.gif tai va nezinau ka rinktisgalvoju argano gal pabandyt blush2.gif

mano panasi oda, bet kokosas man labai tiko. Dabar naudoju argana, jis ir padrekina ir pamaitina gerai , o pacioje pradzioje mano alieju naudojimo pirkausi si aieju, raso brandziai, bet man aiskino, kad misriai odai subalansuotas biggrin.gif , tai ji panaudojus ir prasidejo mano draugyste su aliejais biggrin.gif KN, paskui turejau jojobos alieju, daznai kokosa panaudoju, kartais, jei pradeda temti nuo sauso oro ir sviestmedziu pasitepu, oda buna labai atsigavus.
arganas tinka ne tik brandziai odai, pasiskaitykit labai gerai apie ji raso 4u.gif
Atsakyti
as kai pradejau naudoti aliejus odai,irgi maniau,kad netinka.matyt buvo toks pereinamasis laikotarpis,nuo kremu prie aliejaus.oda pripratus prie kremo pries alieju protestavo biggrin.gif paskui jai pradejo patikti.reikia tik nenuleist ranku ir tikrai galima sau rasti tinkama alieju.naturalus produktas veikia ne is kart kaip kremai.pamazu pastebimas ju teigiamas povekis.reikia kantrybes ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano iri yra misri oda, taciau panaudojus kokosu alieju pradejo berti, itariu, kad uzsikimso poros. Todel, vel gryzau prie krmeuku. Kunui aliejai puikiai tinka, o vat veidui nelabai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 02 23, 18:32)
Sveikos,
mano iri yra misri oda, taciau panaudojus kokosu alieju pradejo berti, itariu, kad uzsikimso poros. Todel, vel gryzau prie krmeuku. Kunui aliejai puikiai tinka, o vat veidui nelabai verysad.gif

o noreciau paklaust,kek laiko naudojai kokosu alieju,kol pradejo berti?
Atsakyti
sveikos,
mergaites gal kas naudojot lazdynu riesutu aliejuka veidui? skaiciau,kad tinka riebiai-misriai odai,o tokia pasmane ir yra...ar geriau gryna pabandyti,paziureti...gal koks derinukas su kitais aliejais geriau (pvz.jojobos)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edita K.: 23 vasario 2010 - 18:32
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 02 23, 17:15)
o  noreciau paklaust,kek laiko naudojai kokosu alieju,kol pradejo berti?

Berti jau po geros savaites pradejo, o isvis gal kokias 3 savaites bandziau, bet paskui netekau kantrybes.
Atsakyti
Man irgi neprilipo aliejus doh.gif tai pasilikau plaukams sunaudosiu, netinka man jis, o kitų bandyti kažkaip jau irgi nebesinori biggrin.gif
Mama irgi įsiūliau aliejų veidui, tai irgi spuogai mėto kažkokie doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na pradzioi ir man visko buvo.bet as save itikinau,kad cia man kremu chemija is odos valosi lotuliukas.gif paskui pastebejau ,kad poros nesikemsa taip,kaip naudojant kremus.aisku cia mano asmeniniai pastebejimai.o naturalus produktai manau visiem turetu tikt.jug musu proseneles kremu neturejo.tai naudojo viska ka namie galima buvo rast.na aisku cia mano nuomone,galit ur nesutikt ax.gif
Atsakyti