Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(žemuogienė @ 2010 02 19, 21:05)
argano smile.gif dar avokadų nieko, bet man argano pirmoj vietoj.



QUOTE(Palomina @ 2010 02 19, 21:21)
paakiams tinka pvz., migdolu, ersketuogiu, avokado, argano aliejai ir kt.  mirksiukas.gif


ačiū abiems 4u.gif Aliejukas turi būti iš specializuotos parduotuvės ar tinka tiesiog paprastas nerafinuotas geros kokybės aliejus?
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2010 02 21, 10:10)
ačiū abiems 4u.gif  Aliejukas turi būti iš specializuotos parduotuvės ar tinka tiesiog paprastas nerafinuotas geros kokybės aliejus?

na nesvarbu is kokios parduotuves bus, svarbu, kad butu nerafinuotas, dauguma perka specializuotose, nes ten tai tikrai bus nerafinuoti ir geros kokybes
Atsakyti
alyvuogiu alieju as irgi tepu,kai uzeina nuo pirstu galiuku iki galvos biggrin.gif Man jis tinka ir patinka,dabar bandysiu kokosu alieju,ziuresiu kaip jisai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 02 19, 23:05)
argano smile.gif dar avokadų nieko, bet man argano pirmoj vietoj.

ka daugiau naudojai?

man paakiams labai tinka ersketroziu aliejus smile.gif
Atsakyti
o koks aliejus geriausiai tinka veiduj norint drekinti stangrinti ir prevencijai pries rauksles
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 02 22, 03:12)
ka daugiau naudojai?

man paakiams labai tinka ersketroziu aliejus smile.gif


veidui bandžiau dar abrikosų kauliukų, kviečių gemalų smile.gif turiu dar makadamijos riešutų, bet tepuosi kojas, pilvą smile.gif man jo kvapas savotiškas. o kur erškėtrožių nerafinuotą pirkot? nes aš aliejaus parduotuvėj gavau tik rafinuoto, tai nebent kojas pasitepu.
Atsakyti
Na as nusipirkau, pagaliau migdolu aliejaus yess.gif siandien pasitepiau veida, tai pojutis labai patiko, greit susigere bei jokio riebalo neliko bigsmile.gif o veido oda tokia svelni ir elastinga wub.gif jauciu greit as trenksiu visus kremus i siukslyne hihihi.gif nes kuo toliau tuo labiau man patinka alieju poveikis ploja.gif
Atsakyti
O KAM NORS BUVO KAD KOKS ALEJUS NETIKO unsure.gif JAUCIUOSIU VIENA TOKIA NES JAU DU BANDYMAI NEVYKE g.gif O TAIP NORIU VISKA TRENKT IR PEREITI PRIE NETURALIU ALIEJU
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 22, 13:01)
O KAM NORS BUVO KAD KOKS ALEJUS NETIKO unsure.gif JAUCIUOSIU VIENA TOKIA NES JAU DU BANDYMAI NEVYKE g.gif O TAIP NORIU VISKA TRENKT IR PEREITI PRIE NETURALIU ALIEJU


Man visiškai netiko kokosų aliejus, išbandžiau kūnui ir veidui - nieko gero, odą traukia, nemalonus jausmas, nesusigeria... Palikau jį plaukams sutepti.
Makadamijos riešutų, alyvuogių ir avokadų tinka, kitokių dar nebandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 22, 15:01)
O KAM NORS BUVO KAD KOKS ALEJUS NETIKO

na man visi tiko g.gif kokosu alieju naudoju, kaip plauku galiuku seruma ax.gif avokadu - pasidarau plauku kaukes tik ant galu, bei tepu tas vietas kur epiliuoju ai dar nagiukus pateplioju smile.gif migdolu tai naudojau tik veidui bei kunui dar zadu plauku saknis tepti smile.gif Tik tiek turiu blush2.gif kolkas nenusivyliau nei vienu mirksiukas.gif
Is sese dar pasiemu ricinos hihihi.gif antakius bei blakstienas nakciai isitepu flirt.gif ir ja uzkreciau aliejais hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 22 vasario 2010 - 13:48
smile.gif O BANDET VISA VEIDA TEPTI ARGANO ALIEJUMI IDOMU KAIP JIS , KAD PAAKIAM TAI TINKA O VEIDUJ
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 22, 15:11)
smile.gif O BANDET VISA VEIDA TEPTI ARGANO ALIEJUMI IDOMU KAIP JIS , KAD PAAKIAM TAI TINKA O VEIDUJ

esu naudojus argano alieju visam veidui.. man tai visai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 22 vasario 2010 - 21:01