Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Mild @ 2010 02 17, 15:10)
Ačiū 4u.gif o kiek jo lašint į 60ml. sviestmedžio?
Papildyta:

Ta prasme, aliejų su eteriu? Keista, šito man neminėjo parduotuvėj g.gif

viskas gerai.. alieju su eteriniu aliejum galima maisyt ir laikyt kiek tik nori (na kol galiojimas baigsis)..
o proporcijos kaip jau anksciau rasiau: i 20 ml bazinio aliejaus - 10 lasu eterinio..
Atsakyti
na va ir as isigijau kokosu alieju smile.gif istryniau vyruj galva aliejum ir laike per nakti vargsas tai ryte penkis kartus plove kol isplove tongue.gif natyt persistengiau tepdama lotuliukas.gif o sau veiduka paterliojau tai net nezinau ka sakyt, toks blizga visas oda lyk pasilyginus g.gif bet gal per dauk uztepiau o kaip geriau kokosu alieju tepti ant dregno veido ar sauso g.gif ir jis turi susigerti ar taip ir blizga
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 19, 09:38)
na va ir as isigijau kokosu alieju smile.gif istryniau vyruj galva aliejum ir laike per nakti vargsas tai ryte penkis kartus plove kol isplove tongue.gif natyt persistengiau tepdama lotuliukas.gif o sau veiduka paterliojau tai net nezinau ka sakyt, toks blizga visas oda lyk pasilyginus g.gif bet gal per dauk uztepiau o kaip geriau kokosu alieju tepti ant dregno veido ar sauso g.gif ir jis turi susigerti ar taip ir blizga


Tepant bet koki alieju ant veido ar kuno reikia pirma sudrekinti oda. Aliejus turetu susigerti, greiciausiai padauginot mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif pabandziau ant dregnos odos vistiek tas blizgesys matosi ir jauciasi sausumo traukimo jausmas
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 19, 14:36)
g.gif pabandziau ant dregnos odos vistiek tas blizgesys matosi ir jauciasi sausumo traukimo jausmas


Gali buti, kad jusu odai reikia daugiau drekinimo. Arba kokosu aliejus netinka.
Atsakyti
doh.gif pas mus namie labai sausas oras manau cia pagrindine problema
Atsakyti
Aliejukų fanės biggrin.gif , patarkite ką nors paakių odai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 19, 10:38)
na va ir as isigijau kokosu alieju smile.gif istryniau vyruj galva aliejum ir laike per nakti vargsas tai ryte penkis kartus plove kol isplove tongue.gif natyt persistengiau tepdama lotuliukas.gif o sau veiduka paterliojau tai net nezinau ka sakyt, toks blizga visas oda lyk pasilyginus g.gif bet gal per dauk uztepiau o kaip geriau kokosu alieju tepti ant dregno veido ar sauso g.gif ir jis turi susigerti ar taip ir blizga

i as ne senai isigijau ax.gif eikia labai nedaug tepti.i svelniai imasazuoti kol susigeria.jei tik uztepi,gali ilgai tekti laukti.nezinau kodel visu siuloma ant dregnos odos tepti g.gif man tiek ant sausos,tiek ant dregnos tinka.o ekina ypatingai gerai.bent jau man nera geresnio.
Papildyta:
atsiprasau uz klaidas.vis per ta skubejima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 02 19, 20:56)
i as ne senai isigijau ax.gif eikia labai nedaug tepti.i svelniai imasazuoti kol susigeria.jei tik uztepi,gali ilgai tekti laukti.nezinau kodel visu siuloma ant dregnos odos tepti g.gif man tiek ant sausos,tiek ant dregnos tinka.o ekina ypatingai gerai.bent jau man nera geresnio.
Papildyta:
atsiprasau uz klaidas.vis per ta skubejima blush2.gif


na mano nuomone,ant dregnos odos tepant gali sunkiau gertis, nes aliejus laikosi ant vandens, nzn cia siaip pamastymai.
-plaukus pvz. sakoma geriau tept sausus, del mano mineto aspekto.
-po duso, kol POROS ATSIVERE nuo maudyniu, per keleta minuciu reiktu susitepti aliejum, tada skaitosi geriau veikia, oda pasisavina naudingas medziagas aliejaus.
-veida tepant,manau geriau te buna oda nuprausta ir bent kiek pasausinta, bet tikrai kad nevarvetu vanduo. ir tada tepamas aliejus.
na cia mano tokia subjektyvi nuomone, o kaip yra is tikruju negaliu garantuoti-tik pamastymai.
Papildyta:
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 02 19, 21:18)
na manau anos parduotuves kainos tikrai pe dideles.


apie kuria parduotuve cia eina kalba? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 19 vasario 2010 - 20:30
QUOTE(Nanda @ 2010 02 19, 17:35)
Aliejukų fanės  biggrin.gif , patarkite ką nors paakių odai  4u.gif  4u.gif


argano smile.gif dar avokadų nieko, bet man argano pirmoj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2010 02 19, 18:35)
Aliejukų fanės  biggrin.gif , patarkite ką nors paakių odai  4u.gif  4u.gif

paakiams tinka pvz., migdolu, ersketuogiu, avokado, argano aliejai ir kt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 19, 22:29)
na mano nuomone,ant dregnos  odos  tepant gali sunkiau gertis, nes aliejus laikosi ant vandens, nzn cia siaip pamastymai.
-plaukus pvz. sakoma geriau tept sausus, del mano mineto aspekto.
-po duso, kol POROS ATSIVERE nuo maudyniu, per keleta minuciu reiktu susitepti aliejum, tada skaitosi geriau veikia, oda pasisavina naudingas medziagas aliejaus.
-veida tepant,manau geriau te buna oda nuprausta ir bent kiek pasausinta, bet tikrai kad nevarvetu vanduo. ir tada tepamas aliejus.
na cia mano tokia subjektyvi nuomone, o kaip yra is tikruju negaliu garantuoti-tik pamastymai.
Papildyta:
apie kuria parduotuve cia eina kalba?  g.gif

kvapu namu smile.gif .o su tavo nuomone sutinku.ir as taip galvoju.nera butinybe dregnumas.o po pirties tada turetu but super nauda.poros atsivere,oda issivaliusi ax.gif
Atsakyti