Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Aciu uz pagyras 4u.gif

Man daze pirmiausiai su milteliais, o po to tik dazais ir toneri (kaip supratau tik ant saknu) dejo ax.gif

Nezinau su kokiais dazais ir kokiom spalvom dirbo kirpejas ax.gif 4u.gif

As ir pati noreciau zinoti, kad galeciau namie saknis dazytis, taciau reiks lankytis pas Juozuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 02 10, 11:29)
Aciu uz pagyras  4u.gif

Man daze pirmiausiai su milteliais, o po to tik dazais ir toneri (kaip supratau tik ant saknu) dejo  ax.gif

Nezinau su kokiais dazais ir kokiom spalvom dirbo kirpejas  ax.gif  4u.gif 

As ir pati noreciau zinoti, kad galeciau namie saknis dazytis, taciau reiks lankytis pas Juozuka  rolleyes.gif

O kokios spalvos tavo naturalus plaukai? Ar miltelius dejo jau ant dazytu plaukuciu? Kiek kainavo dazymas? Mane dvi kirpejos atkalbineja nuo dazymo milteliais, sako, kad dabartine mano plauku spalva grazi (gerai kai yra baltu sruogu), bet va mane erzina ryzoka saknu spalva ir noriu, kad man sviesintu su milteliais smile.gif Idomu kas labiau kenkia - ar dazymas su kreminiais dazais ir 12 proc. kremoksidu ar dazymas milteliais dedant silpnesni procenta peroksido? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 10 vasario 2010 - 10:45
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 09, 16:40)
Atejau pas jus pasiguosti - taip dziaugiausi grazia sviesia spalvyte po dazymo, o va po keliu plovimu plauku spalva apsiplove ir vel pradejo ryzeti plaukai verysad.gif Jau nebezinau net ka daryti, su miltukais dazyti nesinori, o vel dazyti saknis dar anksti doh.gif Nusipirkau sampuna ir kondicionieriu sviesiems plaukams, bet ir tie negelbsti nuo plauku tamsejimo verysad.gif

Sveika, pabandyk pilkinanti šampūną.

QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 10, 10:45)
O kokios spalvos tavo naturalus plaukai? Ar miltelius dejo jau ant dazytu plaukuciu? Kiek kainavo dazymas? Mane dvi kirpejos atkalbineja nuo dazymo milteliais, sako, kad dabartine mano plauku spalva grazi (gerai kai yra baltu sruogu), bet va mane erzina ryzoka saknu spalva ir noriu, kad man sviesintu su milteliais smile.gif  Idomu kas labiau kenkia - ar dazymas su kreminiais dazais ir 12 proc. kremoksidu ar dazymas milteliais dedant silpnesni procenta peroksido? g.gif

Geriau dažai ir 12 proc kremoksidas,negu milteliai kad ir su 3 proc. Tačiau,jeigu nori išgauti šaltą spalvą,tada reikia dažyti su milteliais ir dėti šaltą atspalvį.Kitaip lys gelsvumas.
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 02 05, 00:06)


grazi plauku spalva gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 10, 14:40)
Sveika, pabandyk pilkinanti šampūną.
Geriau dažai ir 12 proc kremoksidas,negu milteliai kad ir su 3 proc. Tačiau,jeigu nori išgauti šaltą spalvą,tada reikia dažyti su milteliais ir dėti šaltą atspalvį.Kitaip lys gelsvumas.

Aciu uz atsakyma 4u.gif Bandysiu pasipilkinti plaukucius, gal vel bus taip pat kaip po dazymo wub.gif
Atsakyti
As dazydavau su augaliniais 4u.gif Kelis kartus buvau dazius su Yellow (svelnesniais kreminiais dazais) ir 3% aktyvatorium per visa ilgi bei 6% saknim smile.gif

Plauku bukle po dazymo milteliais tikrai nepablogejo bigsmile.gif Galbut veliau viskas pasijaus g.gif

O siaip man irgi niekas nenorejo sviesinti plauku, nes tipo mano naturali lb grazi ir t.t. doh.gif Taciau man sita spalva daug lb patinka thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa turiu daugiau nei puse litro 6% Yellow dazu oksidatoriaus, gal kam reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 10 vasario 2010 - 17:52
merginos,gal turite ar zinote kur paziureti foto blondintu plauku-labiausiai buu idomu kaip su lietuviskai pilkais plaukais padaro sviesesnius,balto/pilko atspalvio, su kuo maziau zalos.na kokia sviesiausia spalva baltai-pilka galima isgauti kuo maziau kenkiant ar visai nekenkiant plaukui g.gif gal kuri pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 10, 18:02)
merginos,gal turite ar zinote kur paziureti foto blondintu plauku-labiausiai buu idomu kaip su lietuviskai pilkais plaukais padaro sviesesnius,balto/pilko atspalvio, su kuo maziau zalos.na kokia sviesiausia spalva baltai-pilka galima isgauti kuo maziau kenkiant ar visai nekenkiant plaukui g.gif  gal kuri pakomentuos 4u.gif

sviesus,balti su svariu pilku atspalviu isgaunami su milteliais.Nudazius dedamas atspalvis.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 10, 19:26)
sviesus,balti su svariu pilku atspalviu isgaunami su milteliais.Nudazius dedamas atspalvis.

tai kad milteliai didziausias blogis,uztenka ju schmoll.gif
o ka ir kaip be zalos ar su minimalia galima isgaut?sviesiausia imanoma spalva?
Atsakyti
Niu va pasipilkinau su C:EHKO, tai rezultatas visai neblogas thumbup.gif Nesugrizo buves pilkumas, bet ryzumas nebe toks ryskus ir nugesintas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 11 vasario 2010 - 10:15
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 11, 10:54)
Niu va pasipilkinau su C:EHKO, tai rezultatas visai neblogas thumbup.gif  Nesugrizo buves pilkumas, bet ryzumas nebe toks ryskus ir nugesintas thumbup.gif


cehko lyg sausinantis,kaaral pilkas sampunas girdejau nesausina ir yra neblogas
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 11, 15:02)
cehko lyg sausinantis,kaaral pilkas sampunas girdejau nesausina ir yra neblogas

Pasipilkinus su cehko jauciasi siek tiek, kad sausina, bet juo nepiktnaudziausiu ir gal plaukuciai labai neissauses smile.gif O kiek kaaral kainuoja? g.gif
Atsakyti