Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(reikli @ 2010 02 04, 12:23)
Man slinkima sustabde Kaaral prof priemones,jie turi gydomaja linija,tai emiau KO5 sampuna ir ampules nuo slinkimo,labai patenkinta likau,pries tai naudojau ir Rene Furterer ir Vichy dercos,sitomis patenkinta del kainos-poveikis santykio.Ju atstove atveze namo prekytes,nuolaida padare smile.gif

Butinai pasidomesiu siomis priemonemis mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar pasibaigiau savo plauku sviesinima ir pasirodysiu jums 4u.gif

Pati lb dziaugiuosiu, pagaliau turiu tokia spalva, su kuria jauciuosiu lb gerai thumbup.gif Plaukai dar sviesesni, taciau lyg ir ne per daug nubalinti g.gif

Taigi viena is paskutiniu nuotraukyciu pries pasikeitima rolleyes.gif Ir pasikeitimai po 4u.gif
user posted image

Atsakyti
Super grazu Elektraaa wub.gif ,tesiog tobula,plaukai labai sveiki atrodo thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, tikrai lb grazi spalvyte..
milosios Smamos noriu pakalusti kaip isgauti spalvyte baltai-pilka, bet ne zila..
Atsakyti
Elektraaa, labai grazi spalvyte wub.gif
Atsakyti
pasikartosiu

mielosios Supermamos noriu paklausti kaip isgauti spalvyte baltai-pilka, bet ne zila.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 02 05, 10:37)
sveiki, tikrai lb grazi spalvyte..
milosios Smamos noriu pakalusti kaip isgauti spalvyte baltai-pilka, bet ne zila..


nueini pas kirpeja, ir paparasai, kad nudazytu maximaliai sviesiai ir saltai.. 4u.gif na, bent jau mano kirpejas ta padaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 02 05, 00:06)
Vakar pasibaigiau savo plauku sviesinima ir pasirodysiu jums  4u.gif

Labai grazi spalvyte wub.gif Kokiais dazais dazete?
Atsakyti
QUOTE(j-vita @ 2010 02 06, 12:01)
nueini pas kirpeja, ir paparasai, kad nudazytu maximaliai sviesiai ir saltai..  4u.gif  na, bent jau mano kirpejas ta padaro  4u.gif

man niekad nepadaro, nors prasau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 02 06, 22:30)
man niekad nepadaro, nors prasau.. verysad.gif

tai gal laikas keisti kirpeja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 02 05, 00:06)
Vakar pasibaigiau savo plauku sviesinima ir pasirodysiu jums  4u.gif

Pati lb dziaugiuosiu, pagaliau turiu tokia spalva, su kuria jauciuosiu lb gerai  thumbup.gif Plaukai dar sviesesni, taciau lyg ir ne per daug nubalinti  g.gif

Taigi viena is paskutiniu nuotraukyciu pries pasikeitima  rolleyes.gif  Ir pasikeitimai po  4u.gif
user posted image

kokia grazi spalva,greit pasakok kokiais dazais dazaisi 4u.gif as ir noriu visus dazytis,nes jau atsibodo sruogom ir lb brangu kirpykloja ,gaila pinigeliu smile.gif
Atsakyti
Atejau pas jus pasiguosti - taip dziaugiausi grazia sviesia spalvyte po dazymo, o va po keliu plovimu plauku spalva apsiplove ir vel pradejo ryzeti plaukai verysad.gif Jau nebezinau net ka daryti, su miltukais dazyti nesinori, o vel dazyti saknis dar anksti doh.gif Nusipirkau sampuna ir kondicionieriu sviesiems plaukams, bet ir tie negelbsti nuo plauku tamsejimo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 09 vasario 2010 - 16:40