Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(raganiukste25 @ 2010 02 02, 18:51)
mano plaukai sviesus,i gelsvuma nesa,taciau noreciau baltos spalvytes  smile.gif  kirpeja viena karta man daze su 9%,taciau nesigavo balta..tai vat man ir idomu,negi teks ryztis milteliams,nes nelabai man turbut nusidazys su keune  unsure.gif  o naturalus mano yra rusvi-pilksvi,tad nemanau jog labai stiprus pigmentas butu  g.gif


o ne paprasciau butu nueiti i kirpykla, ir pasakyti ko nori? bigsmile.gif 4u.gif
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 02, 18:59)

O man folija būdavo užlenkdat ir dar pasodindavo po ta "kepure", kur karštą orą leidžia  doh.gif  doh.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti


aciu,Carela, uz atsakyma 4u.gif .Tas kremoksidas maisomas i dazus , ar naudojamas vienas? Klausiu del idomumo biggrin.gif nes , kad sulygint su nusviesejusiais nuo saules man naudojo labai silpna kremoksida ir sedejau 30min.
Dar idomi jusu nuomone del kitokio sviesinimo budo.Perskaiciau zurnale,jog kazkoks koloristas pataria sudrekint plaukus degtine ir pabut ant saules.As ta buda jau antrus metus darau, nes labai graziai sruogom nusvieseja,del to ir tenka saltuoju sezono metu eit dazyt.Kiek zinau , saule kenkia plaukui, bet as zalos nepastebejau,na plaukai pasauseja , bet su kaukem tas susitvarko.Jusu nuomone tai blogiau plaukui uz dazyma?
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 02 02, 23:15)
aciu,Carela, uz atsakyma  4u.gif  .Tas kremoksidas maisomas i dazus , ar naudojamas vienas? Klausiu del idomumo  biggrin.gif nes , kad sulygint su nusviesejusiais nuo saules man naudojo labai silpna kremoksida ir sedejau 30min.
Dar idomi jusu nuomone del kitokio sviesinimo budo.Perskaiciau zurnale,jog kazkoks koloristas pataria sudrekint plaukus degtine ir pabut ant saules.As ta buda jau antrus metus darau, nes labai graziai sruogom nusvieseja,del to ir tenka saltuoju sezono metu  eit dazyt.Kiek zinau , saule kenkia plaukui, bet as zalos nepastebejau,na plaukai pasauseja , bet su kaukem tas susitvarko.Jusu nuomone tai blogiau plaukui uz dazyma?

O cia su ta degtine reikia visus plaukus istepti ar tik sruogas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 02, 22:13)
Bandyk dar 12 proc. bet salto gryno atspalvio abejoju ar isgausi.Norint svaraus salto atspalvio,reikia dazyti su milteliais ir paskui spalva deti.jei nepatiks ir su 12 proc spalva,tada milteliais bandyk su triju proc peroksidu ir tada spalva det irgi su trim proc ir laikyti iki 15 min mirksiukas.gif


aciu labai uz atskyma aciuks.gif o gal tu galetum kuri savaitgali mane priimti ir padazyti? blush2.gif kiek zinau dirbi kaune?
Atsakyti
QUOTE(Megann @ 2010 02 03, 10:36)
O cia su ta degtine reikia visus plaukus istepti ar tik sruogas?  rolleyes.gif

visus plaukus,o poto su sukom issukuoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 03 vasario 2010 - 12:45
QUOTE(miss.elle @ 2010 02 03, 13:45)
visus plaukus,o poto su sukom issukuoju


O ne tik virsutine dali?nes pvz apatinej galvos daly esantys plaukai nepriims saules spinduliu,na,nebent juos vartyti pastoviai visaip biggrin.gif man virsutinis plauku sluoksnis kokias 3tonais sviesesnis ,nei apatinis doh.gif
Atsakyti
Vaje vaje verysad.gif baigia nukrist plaukai verysad.gif slenka kuokstais. Manau kad nuo sviesinimo nusilpo ir krenta. Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 02 03, 15:18)
O ne tik virsutine dali?nes pvz apatinej galvos daly esantys plaukai nepriims saules spinduliu,na,nebent juos vartyti pastoviai visaip biggrin.gif man virsutinis plauku sluoksnis kokias 3tonais sviesesnis ,nei apatinis doh.gif

visus plaukus ,aisku daugiausia virsutine dalis gauna saules ,bet nusvieseja tai ne tolygia spalva , o sruogelem.Reikia truputi pavartyt plaukus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 03 vasario 2010 - 15:24
QUOTE(miss.elle @ 2010 02 02, 22:15)
aciu,Carela, uz atsakyma  4u.gif  .Tas kremoksidas maisomas i dazus , ar naudojamas vienas? Klausiu del idomumo  biggrin.gif nes , kad sulygint su nusviesejusiais nuo saules man naudojo labai silpna kremoksida ir sedejau 30min.
Dar idomi jusu nuomone del kitokio sviesinimo budo.Perskaiciau zurnale,jog kazkoks koloristas pataria sudrekint plaukus degtine ir pabut ant saules.As ta buda jau antrus metus darau, nes labai graziai sruogom nusvieseja,del to ir tenka saltuoju sezono metu  eit dazyt.Kiek zinau , saule kenkia plaukui, bet as zalos nepastebejau,na plaukai pasauseja , bet su kaukem tas susitvarko.Jusu nuomone tai blogiau plaukui uz dazyma?

Kremoksidas maisosi su dazais.Dar ji vadina peroksidu,oksidantu ir pan. Na o apie sita buda,tai kadangi pirma karta girdziu,nelabai galiu pasakyti kiek jis kenkia ir kiek veikia plauka,na bet jei rezultatas tenkina,tai vadinasi gal ir neblogai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egle3 @ 2010 02 03, 15:13)
Vaje vaje verysad.gif baigia nukrist plaukai verysad.gif slenka kuokstais. Manau kad nuo sviesinimo nusilpo ir krenta. Ka daryti?

Tai slenka ar krenta?Slenka,tai kai slenka nuo saknies,o krenta kai luzta viduri plaukas ir tada nukrenta...nesinervuok visu pirma,plaukai ne ausis ataugs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egle3 @ 2010 02 03, 16:13)
Vaje vaje verysad.gif baigia nukrist plaukai verysad.gif slenka kuokstais. Manau kad nuo sviesinimo nusilpo ir krenta. Ka daryti?

Manieji irgi labai slenka, baisu net galva plauti, nes vonia buna pilna plauku verysad.gif Gal kas galetu rekomenduoti kokia priemone?
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 04, 11:38)
Manieji irgi labai slenka, baisu net galva plauti, nes vonia buna pilna plauku verysad.gif Gal kas galetu rekomenduoti kokia priemone?

Man slinkima sustabde Kaaral prof priemones,jie turi gydomaja linija,tai emiau KO5 sampuna ir ampules nuo slinkimo,labai patenkinta likau,pries tai naudojau ir Rene Furterer ir Vichy dercos,sitomis patenkinta del kainos-poveikis santykio.Ju atstove atveze namo prekytes,nuolaida padare smile.gif
Atsakyti
Sveikos sviesiaplaukes 4u.gif
Buvau visokia, ir tamsi ir sviesi..geriausiai sviesiai nuimdavo man Keune,taciau kazkaip prie veido labiau tinka man sruogomis dazyti...tik va jau keli metai kaip sruogom dazau ir va plaukai suprastejo doh.gif verysad.gif galiukai ypac...nzn ka daryti...bandem su kirpeja keune tais dazais sruogas tik dazyti nesigauna grazi spalva verysad.gif o su milteliais kenkia labai....gal kokiu patarimu turit..noriu ilgu plaukuciu,bet taip dazant lb sunku atsiauginti ax.gif
Atsakyti