Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Tiffany @ 2010 02 01, 23:53)
vistiek esu tokios nuomones, kad folija geriausias variantas, nes nesiliecia kiti plaukai, jie buna atskirti  rolleyes.gif


Seip vietoj folijos yra atsirades toks specialus sruogavimui skirtas kaip popierius toks, kur plaukas jame nekaista. buvau maciusi profesonalu dazymo ir sukuosenu kompate drauge buvo rodzius. Taip pat ten buvo ir tas piesimas sruogu, tai jau kaip ir sake toks budas tinka tik smulkesniom sruogom.
Atsakyti
Merginos,

o kur kerpate ir dažote savo šviesias sruogeles? Gal galit rekomenduoti kokį kirpėją -stilistą Vilniuje? Paskutnį kartą buvau pas Marių Vytenio g. Didelio įspūdžio nepadarė, bet iš esmės patiko, padažė ir pakirpo dailiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 02 01, 23:53)
vistiek esu tokios nuomones, kad folija geriausias variantas, nes nesiliecia kiti plaukai, jie buna atskirti  rolleyes.gif


Aš po dažymo su folija likau su dvigubai plonesniais plaukais biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 02 01, 22:53)
vistiek esu tokios nuomones, kad folija geriausias variantas, nes nesiliecia kiti plaukai, jie buna atskirti  rolleyes.gif

o as manau, kad vistik folijoj sunta plaukas.. o sruogose plauku neskaiciuoja, ir nieko ten labai neissibuzoja biggrin.gif

QUOTE(Myciute @ 2010 02 02, 11:08)
Merginos,

o kur kerpate ir dažote savo šviesias sruogeles? Gal galit rekomenduoti kokį kirpėją -stilistą Vilniuje? Paskutnį kartą buvau pas Marių Vytenio g. Didelio įspūdžio nepadarė, bet iš esmės patiko, padažė ir pakirpo dailiai smile.gif

na,as ne sruogom, bet sviesiai, dazau www.laimiss.lt 4u.gif uz dazyma mokejau 100 lt smile.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 02, 11:23)
Aš po dažymo su folija likau su dvigubai plonesniais plaukais  biggrin.gif  doh.gif

va va, as sakau.. + dar snd su savo kirpeju pakalbejau, tai jis irgi pasake taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megann @ 2010 02 02, 10:25)
Seip vietoj folijos yra atsirades toks specialus sruogavimui skirtas kaip popierius toks, kur plaukas jame nekaista. buvau maciusi profesonalu dazymo ir sukuosenu kompate drauge buvo rodzius. Taip pat ten buvo ir tas piesimas sruogu, tai jau kaip ir sake toks budas tinka tik smulkesniom sruogom.


panasu, kad tas popierius gali buti zymiai svelnesnis plaukams negu folija, reikes pasidometi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 02, 12:23)
Aš po dažymo su folija likau su dvigubai plonesniais plaukais  biggrin.gif  doh.gif

na, ziurint kiek tonu tavo plaukai sviesinti biggrin.gif galima ir "nedeginant" plauku juos padazyt, bet cia jau kirpejo kompetencija rolleyes.gif
Atsakyti
Paneles, kurios sviesinat savo plaukucius su Keunes dazais 1517 numeriuku, sakykit ar jusu spalvyte nusidazo baltai? nes maniskiu kotais nelabai ima,gal sakau per silpnas procentas peroksido? g.gif gal kirpejos galetu paaiskinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 01 31, 17:44)
Maciau, jog cia renkasi nusimanancios apie dazyma, tai noreciau , kad papasakotumet apie sviesinima sruogelemis.  4u.gif
Mano plaukai naturaliai sviesus, bet kadangi labai nusvieseja plaukai nuo saules vasara, matosi jog saknys tamsesnes, todel rudeni buvau 'pasruoguot', daze man su folija ir tik ta plauku dali kur atauge.Greitai vel eisiu i kirpykla, nes jau ataugo kokie 4 cm, ryskaus kontrasto nera, bet nelabai grazu man,nors kirpeja sake, jog tik pavasari reiktu vel pasruoguot.
Man toks klausimas kilo, kaip sruoguoja ataususias saknis? Atskirineja sruogas ir dazo tik ataugusi plota?Nors aplinkiniai kaip ir nepastebejo ,jog plaukai mano dazyti, bet noretusi ar naturalesnio vaizdo, kad nereiktu iki vasaros kart kart eit sviesint  unsure.gif
kad aiskesnis vaizdas susidarytu idedu foto, kur labai panasi spalva i mano ( butent Aniston spalva beveik identiska manajai  biggrin.gif  ta 'bazine' tamsesne spalva kaip mano naturali ir sruogos tokio pat sviesumo)

user posted imageuser posted image
pas ja  prie saknu tos sruogos labai naturaliai atrodo, kokiu budu cia sviesinta sruogom?

Ir kokiu budu sviesinta cia?Nors man panasiausia i sviesinima folija, bet zinau , kad galima sviesint ir 'piesiant' su teptuku, kazkur skaiciau , kad Giselei Bundchen taip daro jos stilistas, nes tada labai naturaliai atrodo,bet sugaista prie plauku nuo 5 h  unsure.gif
user posted image


Sveikos smile.gif
Senai bebuvau ilindus pas jus 4u.gif
Galima sviesinti dazais sruogeles.Jos buna ne tokios ryskios.Atrodo kaip naturaliai pablukinta.
Ataugusias sruogas kiek imanoma isrenkama ir dazoma tik ataugusi dalis.
Galima piesti,bet tada as taip isivaizduoju reikia dazyti su aukstesniu oksidantu,nes reikalinga siluma,kad vyktu reakcija.Na penkios val gal perdeta,bet realiai,jei imti maza procenta kremoksido ir norint isgauti svaru sviesuma,pasedeti tikrai ilgai reikia.
QUOTE(j-vita @ 2010 01 31, 20:03)
as ne kategoriskai sakiau, kad atgyventa.. bet kazkaip, laaabai daznai matau, kad dabar daugiau "piesia" o ne "sutina plauka folijoj...
oi, sruoguoja, ir dar kaip... tai dar pasakykit, kad maiselius ant galvu deda, kai uztepa dazais  biggrin.gif

Nezinau,ka turejote omeny,bet na maiseliu nededa,yra tam kepureles.
Na o del folijos,tai joje laikosi siluma,o ji reikalinga tam kad vyktu dazymo reakcija.Taip yra popierius(turintis ir pliusu ir minusu),yra plasmasiniai tokie lakstai(deje iki lietuvos dar neatvaziavo mano ziniomis),bet nemanau,kad greitu laiku sie dalykai isigales,na nebent dideliuose ir brangiuose salonuose.
Cia nebeasmeniskai - visom.
Vienas dalykas,folijos krastai turi buti neuzlenkti,kai sruoga suviniojama.Tam kad vyktu vedinimasis.
Antras dalykas,meistras turi nuolat tikrinti ar nekaista sruogos,jei kaista jis turi jas vesinti.
Ir pagrindinis dalykas,sruogavimas negali vykti aukstesniu negu 6 proc kremoksidu,jei dazoma su milteliais.Labai isskirtinais atvejais galima naudoti 9 proc.pvz jei matoma,jog uzdazyti plaukai jau bala,ir virsugalviui pritruks laiko nubalti,nes reiks plauti jau nubalusius.

Papildyta:
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 02 02, 18:01)
Paneles, kurios sviesinat savo plaukucius su Keunes dazais 1517 numeriuku, sakykit ar jusu spalvyte nusidazo baltai? nes maniskiu kotais nelabai ima,gal sakau per silpnas procentas peroksido? g.gif  gal kirpejos galetu paaiskinti?  blush2.gif

kokiu proc dazai ir kokie tavo naturalus?
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 02, 19:21)

kokiu proc dazai ir kokie tavo naturalus?


mano plaukai sviesus,i gelsvuma nesa,taciau noreciau baltos spalvytes smile.gif kirpeja viena karta man daze su 9%,taciau nesigavo balta..tai vat man ir idomu,negi teks ryztis milteliams,nes nelabai man turbut nusidazys su keune unsure.gif o naturalus mano yra rusvi-pilksvi,tad nemanau jog labai stiprus pigmentas butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(j-vita @ 2010 02 02, 15:15)

va va, as sakau.. + dar snd su savo kirpeju pakalbejau, tai jis irgi pasake taip  mirksiukas.gif


O man aiškino, kad kaip tik folija sruogelėmis mažiau pakenkia doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2010 02 02, 17:12)
na, ziurint kiek tonu tavo plaukai sviesinti biggrin.gif galima ir "nedeginant" plauku juos padazyt, bet cia jau kirpejo kompetencija  rolleyes.gif


Na iš raudonų jie šviesinti, tai daug tonų matyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(carela @ 2010 02 02, 19:21)

Vienas dalykas,folijos krastai turi buti neuzlenkti,kai sruoga suviniojama.Tam kad vyktu vedinimasis.
Antras dalykas,meistras turi nuolat tikrinti ar nekaista sruogos,jei kaista jis turi jas vesinti.



O man folija būdavo užlenkdat ir dar pasodindavo po ta "kepure", kur karštą orą leidžia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 02, 19:59)
O man aiškino, kad kaip tik folija sruogelėmis mažiau pakenkia  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
Na iš raudonų jie šviesinti, tai daug tonų matyt biggrin.gif
Papildyta:
O man folija būdavo užlenkdat ir dar pasodindavo po ta "kepure", kur karštą orą leidžia  doh.gif  doh.gif

Man irgi visa uzlankstydavo, o paskutini karta kai dare dar isvis su 9% peroksidu ir su milteliais doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 02 02, 18:51)
mano plaukai sviesus,i gelsvuma nesa,taciau noreciau baltos spalvytes  smile.gif  kirpeja viena karta man daze su 9%,taciau nesigavo balta..tai vat man ir idomu,negi teks ryztis milteliams,nes nelabai man turbut nusidazys su keune  unsure.gif  o naturalus mano yra rusvi-pilksvi,tad nemanau jog labai stiprus pigmentas butu  g.gif

Bandyk dar 12 proc. bet salto gryno atspalvio abejoju ar isgausi.Norint svaraus salto atspalvio,reikia dazyti su milteliais ir paskui spalva deti.jei nepatiks ir su 12 proc spalva,tada milteliais bandyk su triju proc peroksidu ir tada spalva det irgi su trim proc ir laikyti iki 15 min mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Megann @ 2010 02 02, 19:20)
Man irgi visa uzlankstydavo, o paskutini karta kai dare dar isvis su 9% peroksidu ir su milteliais  doh.gif  doh.gif  doh.gif

tai ir mus mokino uzlankstyt,bet pasirodo negalima,nes turi buti oro...galima pasildyti folija,jei pvz patalpoj salta ir nebala,bet as pvz ta darau su fenu,nes tada jauciu karsti,jauciu kaip ir kiek folija syla,nu vienu zodziu.Visada turekit omeny,bet kokioj dazymo proceduroj,geriau pasedeti ilgiau,negu pasiekti rezultata greitai. mirksiukas.gif
Atsakyti