Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Jazira @ 2012 03 19, 13:02)
uz kokosu alieju yra geriau, - alyvuogiu aliejus smile.gif

Sutinku, man irgi labiau patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 18, 13:55)
o man nieko nera geriau uz paprasta kokosu alieju  biggrin.gif


Man jis įspūdį paliko tik pirmais kartais... Vėliau plaukas keistas pasidarė ir labai perštėdavo galvos odą g.gif Tai palikau naudoti tiesiog kūnui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 03 19, 17:24)
Man jis įspūdį paliko tik pirmais kartais... Vėliau plaukas keistas pasidarė ir labai perštėdavo galvos odą  g.gif  Tai palikau naudoti tiesiog kūnui.  ax.gif

man panašiai, perštėt neperštėjo, bet to efekto kažkaip nebeliko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 03 19, 18:24)
Man jis įspūdį paliko tik pirmais kartais... Vėliau plaukas keistas pasidarė ir labai perštėdavo galvos odą  g.gif  Tai palikau naudoti tiesiog kūnui.  ax.gif

O jus trindavot kokosu alieju i galvos oda? Koks tikslas?
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 19, 14:02)
uz kokosu alieju yra geriau, - alyvuogiu aliejus smile.gif

maciau nevykusi ekspermenta kai pussesere tris dienas riebaluota galva vaiksciojo nes negalejo to aliejaus isplauti tai baidausi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Basari'a @ 2012 03 19, 18:02)
man panašiai, perštėt neperštėjo, bet to efekto kažkaip nebeliko  ax.gif

mano labai dekingas plaukas biggrin.gif tai man kiekviena karta poveikis yra (nebenaudoju jokiu sintetiniu kaukiu ir balzamu). o siaip sakau, mano plaukas neimantrus, as jam nieko nedarau, dziovinu su dziovintuvu, tiesinu, o jis sveikas, blizgus ir auga kaip ant mieliu doh.gif biggrin.gif
o saknu netrinu, kam?
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 03 19, 19:09)
O jus trindavot kokosu alieju i galvos oda? Koks tikslas?


Žinoma, kad ne. Pagrinde tepdavau galus, šiek tiek per plauko ilgį.
Kadangi tepdavau nakčiai, greičiausiai miegant ištepti plaukai, jų galai liesdavosi prie galvos odos, todėl ir perštėjimas atsirado, nes suerzino odą.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 03 20, 02:18)
Žinoma, kad ne. Pagrinde tepdavau galus, šiek tiek per plauko ilgį.
Kadangi tepdavau nakčiai, greičiausiai miegant ištepti plaukai, jų galai liesdavosi prie galvos odos, todėl ir perštėjimas atsirado, nes suerzino odą.

Nu idomiai cia g.gif As tai nakciai visad supinu i kasa, tai man tokiu problemu nekyla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 03 20, 12:57)
Nu idomiai cia  g.gif As tai nakciai visad supinu i kasa, tai man tokiu problemu nekyla  4u.gif

Tai plaukai plaukams nelygu smile.gif Be to mano galvos oda labai jautri, tiek tereikia ir iškart perštėjimas atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 19, 22:41)
maciau nevykusi ekspermenta kai pussesere tris dienas riebaluota galva vaiksciojo nes negalejo to aliejaus isplauti tai baidausi  biggrin.gif
Papildyta:

mano labai dekingas plaukas  biggrin.gif tai man kiekviena karta poveikis yra (nebenaudoju jokiu sintetiniu kaukiu ir balzamu). o siaip sakau, mano plaukas neimantrus, as jam nieko nedarau, dziovinu su dziovintuvu, tiesinu, o jis sveikas, blizgus ir auga kaip ant mieliu doh.gif  biggrin.gif
o saknu netrinu, kam?



gal jos sveiki labai plaukai ir aliejaus neabsorbuoja?
o siaip man tai labai gerai issiplauna.
Atsakyti
Kaip Jums Cutinol priemones?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti