Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

O as isbandziau Emmediciotto linija. Plaukas labai atsigavo, toks minkstas, svelnus pasidare, saknys maziau riebaluojasi. Zodziu, man labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 03 16, 09:04)
O as isbandziau Emmediciotto linija. Plaukas labai atsigavo, toks minkstas, svelnus pasidare, saknys maziau riebaluojasi. Zodziu, man labai labai patiko  thumbup.gif

Gal galima placiau ka naudojate? Negirdejau dar sios firmos, bet sudomino ju produkcija internetiniame puslapyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 03 16, 15:59)
Gal galima placiau ka naudojate? Negirdejau dar sios firmos, bet sudomino ju produkcija internetiniame puslapyje  smile.gif


Naudoju sampuna, balzama, argano alieju ir smarkiai drekinancia kauke (Nr. 15).
Sampunai patiko, nes plaukai maziau veliasi, nepalieka tokio sunkumo, koki palikdavo kiti sampunai. Taip pat plauku saknys maziau riebaluojasi. Galva plaunu ne kasdien, kaip anksciau, o kas 2-3 dienas.
Kauke Nr. 15 - isvis kazkoks stebuklas thumbup.gif Laaabai atgaivina plauka. O jau tas melionu kvapas wub.gif
Apie arganu alieju esu girdejusi daug geru atsiliepimu is mergaiciu, tad pati nusprendziau isbandyti. Juo tepu plauku galiukus ir siek tiek perbraukiu per visa plauku ilgi. Plaukai tampa tokie silkiniai ir labai graziai blizga wub.gif
Atsakyti
kokia kaina kaukes nr 15?
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 18, 08:50)
kokia kaina kaukes nr 15?

Kazkur apie 80 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menuliodukra: 18 kovo 2012 - 10:11
nusipirkau john frieda balzama blondinems, superinis dalyka,s plaukai atsigavo jau po pirmojo naudojimo
Atsakyti
Mano ilgai ieškotos ir kolkas geriausiomis atrinktos priemonės:
vienintelis šampūnas, kuris labai gerai padrėkiną mano šviesintus plaukus - LAVERA su mangų pieneliu.
Iš balzamų, tai Sante Briliant care bei Aubrey Organics su kamelijomis balzamas thumbup.gif
Kai reikia džiovinti plaukus džiovintuvu tikras gėris yra - Giovanni drėkinantis purškalas, plaukai lieka neišsausėja ir nepasipūtę.
Galiukams kai reikia naudoju Sante plaukų vašką arba Logona Tropic kūno sviestą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 18 kovo 2012 - 11:28
o man nieko nera geriau uz paprasta kokosu alieju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 18, 12:55)
o man nieko nera geriau uz paprasta kokosu alieju  biggrin.gif

a man jis plaukams nelabai ax.gif
galams netyčia nors lašiukų per daug panaudojus tenka plaukus plauti, o kaukėm kažkaip man nelabai efekto, labiau makadamijų arba avokadų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 03 18, 12:57)
a man jis plaukams nelabai  ax.gif
galams netyčia nors lašiukų per daug panaudojus tenka plaukus plauti, o kaukėm kažkaip man nelabai efekto, labiau makadamijų arba avokadų  ax.gif

tai zinoma kad isplaunu! as isvis koki sekmadieni jo pritepu ir pavaikstau puse dienos, paskui vakare isplaunu tai plaukas buna prisotintas , atsigaves, minkstas, tiesus, nepasiputes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 18, 13:11)
tai zinoma kad isplaunu! as isvis koki sekmadieni jo pritepu ir pavaikstau puse dienos, paskui vakare isplaunu tai plaukas buna prisotintas , atsigaves, minkstas, tiesus, nepasiputes  wub.gif

pirmasias kaukes aš ir dariau su kokosų aliejumi, bet po kiek laiko perėjau prie pagrinde makadamijų aliejaus, tai jis man dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 18, 12:55)
o man nieko nera geriau uz paprasta kokosu alieju  biggrin.gif


uz kokosu alieju yra geriau, - alyvuogiu aliejus smile.gif
Atsakyti