Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(linuxox @ 2012 01 08, 20:44)
thumbup.gif sutinku del godwell,beje zinau meistre kuri dirba Vln su Godwell,bet del Tigi as drisciau papriestarauti-man sios priemones pacios prasciausios  schmoll.gif


Pritariu, kad inner efekt procedura superine ir verta pinigu. o Tigi g.gif nelabai
Atsakyti
Sveikos sviesiaplaukes! Norejau pasidalinti savo atradimu ax.gif tai John Frieda produktai. Konkreciai tai sampunas ir aliejukas is sios kolekcijos

user posted image

Aliejukas nuostabus!!! Toks jasmas kad apgaubia kiekviena plauka, ji "pripildo", plaukas tampa sveikai atrodantis ir graziai krentantis (duoda plaukui truputi svorio, ka as ipatingai megstu, nes nekenciu kai siausiasi ir visaip kitaip puciasi plaukai...), tuo paciu neriebaluoja plauko ir maloniai kvepia! thumbup.gif
(kauke naudoju kita kol kas nes turiu dar daug, bet ateity galvoju pirkti taip pat sios kolekcijos)
Siandien pirma karta isbandziau karta per savaite naudojama atstatomaja kauke blondiniskiem plaukam, kaip tik dziusta po jos plaukai, kol kas atrodo bus thumbup.gif
user posted image

Taip pat plauku tiesinimui naudoju nuo karscio apsauganti aliejuka, bet jis nelabai patogus, del to kad as nemoku matyt jo nepadauginti, nes atrodo kad nevisa sruoga kitaip pasidengtu, o padauginus toks jausmas kad greiciau susiriebluoja plaukai.. Taciau gerai atlieka savo funkcija, ir kaip raso "anti frizz", tai tikrai plaukai buna glotnus ir nesisiausia taip smarkiai (net jei uztepu ir paskui netiesinu plauku..)
user posted image
Atsakyti
Aciu uz rekomendacijas bigsmile.gif as kaip tik zvalgausi i sia produkcija.

QUOTE(distancija @ 2012 01 21, 18:30)
Sveikos sviesiaplaukes! Norejau pasidalinti savo atradimu  ax.gif  tai John Frieda produktai. Konkreciai tai sampunas ir aliejukas is sios kolekcijos

user posted image

Aliejukas nuostabus!!! Toks jasmas kad apgaubia kiekviena plauka, ji "pripildo", plaukas tampa sveikai atrodantis ir graziai krentantis (duoda plaukui truputi svorio, ka as ipatingai megstu, nes nekenciu kai siausiasi ir visaip kitaip puciasi plaukai...), tuo paciu neriebaluoja plauko ir maloniai kvepia!  thumbup.gif
(kauke naudoju kita kol kas nes turiu dar daug, bet ateity galvoju pirkti taip pat sios kolekcijos)
Siandien pirma karta isbandziau karta per savaite naudojama atstatomaja kauke blondiniskiem plaukam, kaip tik dziusta po jos plaukai, kol kas atrodo  bus  thumbup.gif
user posted image

Taip pat plauku tiesinimui naudoju nuo karscio apsauganti aliejuka, bet jis nelabai patogus, del to kad as nemoku matyt jo nepadauginti, nes atrodo kad nevisa sruoga kitaip pasidengtu, o padauginus toks jausmas kad greiciau susiriebluoja plaukai.. Taciau gerai atlieka savo funkcija, ir kaip raso "anti frizz", tai tikrai plaukai buna glotnus ir nesisiausia taip smarkiai (net jei uztepu ir paskui netiesinu plauku..)
user posted image

Atsakyti
QUOTE(elenitta74 @ 2012 01 25, 08:40)
Aciu uz rekomendacijas  bigsmile.gif as kaip tik zvalgausi i sia produkcija.

Nera uz ka smile.gif mano plaukams tiko, tikiuosi tiks ir jusiskiams, jei nuspresite pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2012 01 25, 09:31)
Nera uz ka smile.gif mano plaukams tiko, tikiuosi tiks ir jusiskiams, jei nuspresite pirkti smile.gif

o kokios kainos mazdauk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulijona @ 2012 01 25, 11:44)
o kokios kainos mazdauk  4u.gif

uz sampuna ir pirma aliejuka mokejau po mazdaug 10 euru, uz atstatomaja kauke viena maza pakuote apie 2 eurus (uztenka kokiem3 kartam), o uz plauku tiesinimo aliejuka isejo brangokai, apie 16 euru... smile.gif
Atsakyti
Man patinka MATRIX šampūnas ir balzamas blond me thumbup.gif Taipogi labai pagerino būklę amino rūgščių procedūros, bei tepamas šilkas po kiekvieno plovimo 4u.gif
Atsakyti
tikrai puikus naujieji john frieda smile.gif netycia uzgriebiau kondiske,kol ateis nauja kerastase pakuote. galvoju ir apie kauke ,nes poveikis jauciasi jau po pirmo plovimo. nelabai nusileidzia brangesnems priemonems,nei poveikiu ,nei kvapu.
Atsakyti
Man labai patiko John Frieda šampūnas ir kondicionierius. Nežinau,bet man tikrai geresnės priemonės už Keune ir milk_shake blush2.gif Efektas tai nemoku apsakyt,gal mano plaukams taip tiko, bet super minkšti,visiškai neriebalina plaukų, šampūnas labai gerai išplauna.Atrodo,net kaukės nebereikėdavo naudoti.
Beje, pirkau Vokietijoje, ir galiu pasakyti,kad priemonės labai skyrėsi nuo tų kurias prieš tai LT Droge pirkau blink.gif
Papildyta:
ir dar kas patiko,tai labai geras atspalvis išlaikomas,bent jau to geltonumo nebuvo
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2012 03 15, 00:10)
Man labai patiko John Frieda šampūnas ir kondicionierius. Nežinau,bet man tikrai geresnės priemonės už Keune ir milk_shake blush2.gif Efektas tai nemoku apsakyt,gal mano plaukams taip tiko, bet super minkšti,visiškai neriebalina plaukų, šampūnas labai gerai išplauna.Atrodo,net kaukės nebereikėdavo naudoti.
Beje, pirkau Vokietijoje, ir galiu pasakyti,kad priemonės labai skyrėsi nuo tų kurias prieš tai LT Droge pirkau blink.gif
Papildyta:
ir dar kas patiko,tai labai geras atspalvis išlaikomas,bent jau to geltonumo nebuvo

o kaip manote, sis sampunas tiktu issausejusiems plaukams? ir kaip ten del spalvos, vis skaiciau apie ji parduotuvej ir nesupratau.. Jis dar sviesina plaukus ar ne? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2012 03 15, 16:48)
o kaip manote, sis sampunas tiktu issausejusiems plaukams? ir kaip ten del spalvos, vis skaiciau apie ji parduotuvej ir nesupratau.. Jis dar sviesina plaukus ar ne?  4u.gif  blush2.gif

Man atrodo kad sie siek tiek sviesina, kadangi purskalas is sios linijos ir yra sviesinantis, kadangi sviesina, tai manau issausejusiems plaukams nelabai tiktu, nebent retai naudojant. Pati turiu pilkinanti sampunas su kondiske, violetinej pakuotej, tai ziauriai faini, vieni geriausi kada nors bandytu, man pralenkia net Philip Kingsley thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2012 03 15, 15:48)
o kaip manote, sis sampunas tiktu issausejusiems plaukams? ir kaip ten del spalvos, vis skaiciau apie ji parduotuvej ir nesupratau.. Jis dar sviesina plaukus ar ne?  4u.gif  blush2.gif

mano labai išsausėję,ypač po žiemos plaukai tragiški,tai šios dvi primonės man padėjo. O pašviesina tai tikrai,nors kitų atsiliepimus skiačiau,kad joms ne, bet man efektas akivaizdus,ypač, kai nuotraukas pažiūrėjau po to smile.gif
Papildyta:
p.s. yra dar tokia priemonė purškiama po plaukų plovimo, tai ją naudojant efektas gal geresnis,nors ta priemonė man neprilipo.
Atsakyti