Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Shihirizada @ 2011 04 05, 09:32)
Mane dazo figaro su kazkokiu blondoranu be amoniako, kremu ir 3%peroksidu. Moku po 200-280 lt uz saknis, bet plaukai vis tiek issauseje ir nusiure. Po kiekvieno plovimo naudoju Loreal Elvital plauku kauke (vietoj balzamo) nors suprantu,kad jie nera sveiki, po plovimu visuomet atrodo grazus ir minkstuciai. Deja tai nepadeda galiukams, kaip skelbia reklama, nes sukuojant visada buna mazdaug 3 cm ilgio plauku lietus  verysad.gif


Patarimas - bandykite pereiti prie kitokių dažų "Naturtint, Herbatint"..salone žmonės taip pat taupo..
Papildyta:
QUOTE(lilayte @ 2011 07 15, 14:38)
kartais ir kirpykloj kaip nudazo tai belieka sleptis doh.gif
rezultate saknys ryzos,vienas pilkintojas nepadejo,ka siulot?kaip panaikint ta ryzuma? 4u.gif


skalauti ramunėlėmis, citrinos sultys su lašu aliejaus, jei sausi plaukai, nepilti daug sulčių)
Atsakyti
Gal kas bandet plauku stiprinimui ricinos alieju?
Atsakyti
QUOTE(Trinity Nigma @ 2012 01 01, 06:22)
Gal kas bandet plauku stiprinimui ricinos alieju?


aš bandžiau, bert neužteko kantrybės, labai sunkiai nusiplauna blink.gif be to, mano plaukai riebūs... be to, girdėjau, kad gali tamsinti plaukus, o aš to nenoriu. net nežinau, ką galvot.

o gintaro ekstraktas nesuteiks plaukams aksinio atspalvio? nes to nenoriu g.gif
Atsakyti
Plaukus sviesinu su Keune Tinta Colour nr. 1517, truputi per pilka man, bet 1513 bijau kad bus per geltona g.gif Noreciau i baltuma smile.gif Kokiais Keune atspalviais sviesinates jus?
Imetu atspalvius:
http://www.keune.co....n...AC=4&BC=19#
Atsakyti
ir taip perskaitys kazkas jusu klausima,kam cia metot per visas temas ?! doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2012 01 02, 14:40)
ir taip perskaitys kazkas jusu klausima,kam cia metot per visas temas ?!  doh.gif  schmoll.gif

Nu kad truputi irgi be rysio kad sukurtos dvi blondiniu temos g.gif Nebezinai nei i kuria rasyti
Atsakyti
QUOTE(juodas-drugelis @ 2012 01 01, 22:20)
aš bandžiau, bert neužteko kantrybės, labai sunkiai nusiplauna blink.gif  be to, mano plaukai riebūs... be to, girdėjau, kad gali tamsinti plaukus, o aš to nenoriu. net nežinau, ką galvot.


netepkite ant visu plauku, o tik ant galiuku... tada nebus problemu dideliu su isskalavimu... mano tikrai sviesus plaukai ir spalva tikrai nepakito. rezultatas neblogas g.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2012 01 02, 21:46)
netepkite ant visu plauku, o tik ant galiuku... tada nebus problemu dideliu su isskalavimu... mano tikrai sviesus plaukai ir spalva tikrai nepakito. rezultatas neblogas g.gif


as tepiau tik ant galvos odos, kad pagreitintu augima. kai patepsi plauku galiukus, efektas bus tik tam vienam kartui, juk plaukas yra negyvas, gyvas tik svogunelis g.gif
Atsakyti
mano sviesiems plaukams labai tiko kerastase sublamateur jour,chroma riche kauke ir sampunas,nutritive termique kauke (jei teisingai parasiau g.gif ) ir kokosu bei jojobos aliejai,bei naujasis elexir ultime. nuo karscio naudoju- ciment termique. plaukai linke pustis,veltis,sausoki galiukai. po begales isbandytu priemoniu ,sios man pagaliau tai-ko ieskojau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra.g @ 2011 12 27, 23:58)
sveikos,
pabandykite atstatomaja-gydomaja procedura inner efekt sausiems ,pazeistiems plaukams thumbup.gif
daro tik kirpyklose kas dirba su prof. goldwell produkcija
Papildyta:
is tigi priemones. thumbup.gif

thumbup.gif sutinku del godwell,beje zinau meistre kuri dirba Vln su Godwell,bet del Tigi as drisciau papriestarauti-man sios priemones pacios prasciausios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 01 02, 15:51)
Plaukus sviesinu su Keune Tinta Colour nr. 1517, truputi per pilka man, bet 1513 bijau kad bus per geltona g.gif Noreciau i baltuma smile.gif Kokiais Keune atspalviais sviesinates jus?
Imetu atspalvius:
http://www.keune.co....n...AC=4&BC=19#


Ar šios firmos šviesesnis atspalvis nepadėtu pabegti nuo geltonumo ir pilkumo, kadangi matau ir šviesiausią variantą 1000 special blonde ?
Ar domėjotes šių plaukų dažų sudėtimi ?
Ar labai sausina ? ar pastebėjote ką nors neigiamo dažant šiais dažais ?
Teiraujuosi, kadangi norėčiau gana šviesios spalvos, tačiau man svarbiau yra natūralumas dažų, tad tenka pasilikti prie tamsesnių atspalvių, vis gi įdomūs pastebėjimai būtų jūsų, apie šiuos dažus.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savrina @ 2012 01 09, 10:14)
Ar šios firmos šviesesnis atspalvis nepadėtu pabegti nuo geltonumo ir pilkumo, kadangi matau ir šviesiausią variantą 1000 special blonde ?
Ar domėjotes šių plaukų dažų sudėtimi ?
Ar labai sausina ? ar pastebėjote ką nors neigiamo dažant šiais dažais ?
Teiraujuosi, kadangi norėčiau gana šviesios spalvos, tačiau man svarbiau yra natūralumas dažų, tad tenka pasilikti prie tamsesnių atspalvių, vis gi įdomūs pastebėjimai būtų jūsų, apie šiuos dažus.
4u.gif


Mano atsiliepimas is asmenines patirties - baisiausiai issausina, pradejo trupeti plaukai doh.gif
Atsakyti