Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

kartais ir kirpykloj kaip nudazo tai belieka sleptis doh.gif
rezultate saknys ryzos,vienas pilkintojas nepadejo,ka siulot?kaip panaikint ta ryzuma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 10:46)
Mano nuomone, patys geriausi draugai sviesiems-sviesintiems plaukams yra Milk Shake priemones  wub.gif  Kiek nukrypstu i sona is smalsumo isbandyti kazka naujo, tiek kartu griztu prie Milk Shake  rolleyes.gif


Ką būtent naudojat iš milkshak`o? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2011 07 18, 13:56)
Ką būtent naudojat iš milkshak`o? smile.gif


Mano mylimukai yra pieno kauke, drekinantis koncidionierius dazytiems plaukams bei whipped cream putos wub.gif
Atsakyti
Sakykite,kurios dazotes namie,kokios firmos perkate miltelius,esu tamsi,pirkau Londakolor ar kaip ten tokie geltoni popieriniam dvigubam ipakavime,man geltoni vistiek saknys liko..
Paskui ant virsaus dejau tono,Welatono dazus,plaukai biski padege trodo,pasiulykite ka daryti kita karta,jau nenori taip zalot plauku,daziau pas kirpeja sruogelem,arba ji taip nudaze ar as nepratus,kad matytusi juodi saknys,man lyg atauge.. doh.gif
Atsakyti
Gal kas uzmatet kur yra pirkti Lisap Easy dazu????
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 07 19, 19:20)
Sakykite,kurios dazotes namie,kokios firmos perkate miltelius,esu tamsi,pirkau Londakolor ar kaip ten tokie geltoni popieriniam dvigubam ipakavime,man geltoni vistiek saknys liko..
Paskui ant virsaus dejau tono,Welatono dazus,plaukai biski padege trodo,pasiulykite ka daryti kita karta,jau nenori taip zalot plauku,daziau pas kirpeja sruogelem,arba ji taip nudaze ar as nepratus,kad matytusi juodi saknys,man lyg atauge.. doh.gif

Man irgi, kai sruogelėmis dažo, tai palieka apie 1cm nuo šaknų...
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 07 19, 20:20)
Sakykite,kurios dazotes namie,kokios firmos perkate miltelius,esu tamsi,pirkau Londakolor ar kaip ten tokie geltoni popieriniam dvigubam ipakavime,man geltoni vistiek saknys liko..
Paskui ant virsaus dejau tono,Welatono dazus,plaukai biski padege trodo,pasiulykite ka daryti kita karta,jau nenori taip zalot plauku,daziau pas kirpeja sruogelem,arba ji taip nudaze ar as nepratus,kad matytusi juodi saknys,man lyg atauge.. doh.gif



Tai jau tik nepirkit milteliu ir pati netaisykit, kai pertepsit per dazyta plauka, noredama saknis pataisyti, tai isvis nukris jums nudeginti plaukai doh.gif Ir taip nebloga darba zalodama plauka jau pasidaret.
Sviesinant sruogelemis visada paliekamas tarpas nuo saknu, jeigu esat labai tamsi ir sviesinat - jums tas tarpas visada matysis ir tai nebutinai jusu kirpejos brokas, o del to, kad jusu plaukai smarkiai kontrastuoja su sviesinamais. Pasirinkit tamsesny blondiniska atspalvy nutonuoti plauka, bet jokiu budu pati nedazykit doh.gif
Atsakyti
Sveikos!Ir as noriu prisijungti prie gausaus blondiniukiu burio thumbup.gif
Oij vargstu ir as,tai plaukai geltoni,tai sausi tai slenka...Ech..O dabar po gimdymo nebenusidazo is vis,geltoni nors tu ka doh.gif Kokias priemones,dazus naudojat,aliejuka gal koki gera zinot?Buciau begalo dekinga uz info ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mellarin: 13 gruodžio 2011 - 17:34
QUOTE(mellarin @ 2011 12 13, 18:31)
Sveikos!Ir as noriu prisijungti prie gausaus blondiniukiu burio thumbup.gif
Oij vargstu ir as,tai plaukai geltoni,tai sausi tai slenka...Ech..O dabar po gimdymo nebenusidazo is vis,geltoni nors tu ka doh.gif Kokias priemones,dazus naudojat,aliejuka gal koki gera zinot?Buciau begalo dekinga uz info ax.gif  thumbup.gif

Tikrai man irgi po antro gimdymo labai blogai kimba dazai doh.gif doh.gif doh.gif Iki tol kazkaip geriau nusidazydavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shihirizada @ 2011 04 05, 08:32)
Mane dazo figaro su kazkokiu blondoranu be amoniako, kremu ir 3%peroksidu. Moku po 200-280 lt uz saknis, bet plaukai vis tiek issauseje ir nusiure. Po kiekvieno plovimo naudoju Loreal Elvital plauku kauke (vietoj balzamo) nors suprantu,kad jie nera sveiki, po plovimu visuomet atrodo grazus ir minkstuciai. Deja tai nepadeda galiukams, kaip skelbia reklama, nes sukuojant visada buna mazdaug 3 cm ilgio plauku lietus  verysad.gif

tik neisizeiskite,bet man keistoka kad mokate uz sakniuku dazyma 200-280lt o naudojate elvital kauke ax.gif Patarciau jums naudoti profesionalia plauku prieziuros kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 07 18, 13:14)
Mano mylimukai yra pieno kauke, drekinantis koncidionierius dazytiems plaukams bei whipped cream putos  wub.gif

putos tai nerealios wub.gif
Atsakyti
sveikos,
pabandykite atstatomaja-gydomaja procedura inner efekt sausiems ,pazeistiems plaukams thumbup.gif
daro tik kirpyklose kas dirba su prof. goldwell produkcija
Papildyta:
QUOTE(Shoricel @ 2011 04 24, 20:13)
Sveiki,
gal galite patarti kur įsigyti profesionalios plaukų priežiūros priemonių skirtų būtent dažytoms blondinėms. Kirpėjas man parekomendavo, kad man kaip dažytai blondinei reikia naudoti šampūną skirtą būtent dažytiems blonde plaukams. kadangi pačiose kirpyklose šampūnai brangesni, pamaniau grįžus namo pagooglinsiu ir surasiu kas man tinka ir patinka:)  bet būtent dažytoms blondinėms nelabai ką randu:(
Gal ką nors parekomenduoti galite 4u.gif


is tigi priemones. thumbup.gif
Atsakyti