Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(kucci_kucci @ 2011 04 03, 15:52)
tas Elixir gal sitas  g.gif  nes daugiau jokiu pagal pavadinima ir neismeta  g.gif
user posted image

mane kirpeja sviesina sruogom ir kai klausiau,tai sake milteliais, o kokios firmos tai ne nezinau kokiu ju yra,ir kokiais mane dazo,nes tiesa sakant apie sviesinima nesidomejau,kaip kirpeja padaro,taip ir tinka...plaukas aisku sausas,bet po biskeli atsirenku priemones glotninimui ior svelninimui ir dziaugiuosi spalva...tik paskaicius tema, supratau kad dazyti milteliais yra tikras blogis  unsure.gif 
gaal galite imesti nuoroda kur pasisakityti,arba kuri greitai papasakoti kas tie milteliai yra? galvoju dabar pati nusipirksiu kokius nors dazus,is temu supratau kad Wella,Goldvell geri,ir nusinesiu pas ja  ax.gif gal bus maziau pazeisti plaukuciai..

Jei jus dazo su milteliais,tai su dazais dazant bus ryskus skirtumas...Plius,nusinesusi savo dazus,nuimsite kirpejai atsakomybe uz rezultata,o jei rezultatas netenkins ir noresit taisyti,mokesit papildomai.Man truputi keista,kodel jus su kirpejom savo nepalaikot jokio kontakto?Gi per galva nieks neduos,jei klausite.Niekaip nesuprantu,kaip galima nezinoti su kuo jus dazo...Taigi jusu plaukai,jums reikia su jais vaikscioti...Cia tas pats kaip su rubais,ne pacios pirktumet,o drauge.Nei dydzio,nei formos,nei stiliaus - ka nupirks ta nesiosit...Recepturos jums gal ir nepasakys,bet gi firma,dazai ar milteliai,procentas oksidanto,gi nuo to priklauso tolimesne prieziura plauku... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2011 04 04, 10:44)
Jei jus dazo su milteliais,tai su dazais dazant bus ryskus skirtumas...Plius,nusinesusi savo dazus,nuimsite kirpejai atsakomybe uz rezultata,o jei rezultatas netenkins ir noresit taisyti,mokesit papildomai.Man truputi keista,kodel jus su kirpejom savo nepalaikot jokio kontakto?Gi per galva nieks neduos,jei klausite.Niekaip nesuprantu,kaip galima nezinoti su kuo jus dazo...Taigi jusu plaukai,jums reikia su jais vaikscioti...Cia tas pats kaip su rubais,ne pacios pirktumet,o drauge.Nei dydzio,nei formos,nei stiliaus - ka nupirks ta nesiosit...Recepturos jums gal ir nepasakys,bet gi firma,dazai ar milteliai,procentas oksidanto,gi nuo to priklauso tolimesne prieziura plauku... 4u.gif

kaip minejau apie balinima nieko neismanau,su kirpeja kontaktus palaikau,delto pasitikiu ir kazkaip net nepaklausiu nei firmos milteliu.pasako ta procenta peroksido,zinau as ji - bet jei viso veikimo principo neismanau,ne kirpeja gi esu,tai ir lieka tik zinojimu kiek %.aisku parekomenduoja kokia geresne priemone. pasakau kokio rezultato tikiuosi, ir kaip minejau,man patinka kaip padazo... turbut neisiskaitei i komentara,jei iskart aukleti pradejai mirksiukas.gif dazu pati is lempos sumascius pirkti ir nepradesiu,su ja tarsiuosi... tik paklausiau ir jusu nuomones,kurie daugumai geresni..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kucci_kucci: 04 balandžio 2011 - 14:09
Mane dazo figaro su kazkokiu blondoranu be amoniako, kremu ir 3%peroksidu. Moku po 200-280 lt uz saknis, bet plaukai vis tiek issauseje ir nusiure. Po kiekvieno plovimo naudoju Loreal Elvital plauku kauke (vietoj balzamo) nors suprantu,kad jie nera sveiki, po plovimu visuomet atrodo grazus ir minkstuciai. Deja tai nepadeda galiukams, kaip skelbia reklama, nes sukuojant visada buna mazdaug 3 cm ilgio plauku lietus verysad.gif
Atsakyti
o jei as pati sviesinciau plaukus - tai ten yra oksidatorius, kremas ir sviesinimo milteliai, tai juos visus supilti ir tept ant plauku?
nes girdejau kad su jais paciam geriau nezaist.
o as kai esu brunete man nusiplaus po kiek laiko ta sviesi spalva?
Atsakyti
QUOTE(Shihirizada @ 2011 04 05, 08:32)
Mane dazo figaro su kazkokiu blondoranu be amoniako, kremu ir 3%peroksidu. Moku po 200-280 lt uz saknis, bet plaukai vis tiek issauseje ir nusiure. Po kiekvieno plovimo naudoju Loreal Elvital plauku kauke (vietoj balzamo) nors suprantu,kad jie nera sveiki, po plovimu visuomet atrodo grazus ir minkstuciai. Deja tai nepadeda galiukams, kaip skelbia reklama, nes sukuojant visada buna mazdaug 3 cm ilgio plauku lietus  verysad.gif


Nusipirkit profesionaliu priemoniu, labiau atstatanciu, nes is tu parduotuviniu tai nelabai naudos ir yra..
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš turiu beda.Savo naturaliai sviesius plaukus nudaziau dazanciu balzamu konjako spalva.Atrode graziai ir pagal plana pradejo plautis.Nusiplove,taciau liko ruzavos sruogos o virsugalvis geltonas.Gal patartumey kaip ta rozine spalva panaikinti?Bandziau dazyti jau ir dazais pelenu spalvos taciau nieko neisejo..
Labai dekoju merginos smile.gif
Atsakyti
o kaip geltona spalva panaikinti. nesu tamsi blondine bet nervina tas geltonumas
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 04 22, 17:40)
o kaip geltona spalva panaikinti. nesu tamsi blondine bet nervina tas geltonumas



Yra daug budu, bet jie visi pasausina plauka doh.gif As turiu ta pacia problema ir vargstu unsure.gif Dabar nusipirkau sampuna kuris pasausina plauka, bet ne taip stipriai kaip pries tai naudoti. Po jo uzsidedu gera riebia kauke ir viskas ok wub.gif Kitos su citrina pasviesina ar su druskos ir vandens tirpaliuku perlieja plaukus, truputi palaiko ir isskalauja. Man greiciausias budas tai su sampunu. Naudojuu Matrix blond. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galite patarti kur įsigyti profesionalios plaukų priežiūros priemonių skirtų būtent dažytoms blondinėms. Kirpėjas man parekomendavo, kad man kaip dažytai blondinei reikia naudoti šampūną skirtą būtent dažytiems blonde plaukams. kadangi pačiose kirpyklose šampūnai brangesni, pamaniau grįžus namo pagooglinsiu ir surasiu kas man tinka ir patinka:) bet būtent dažytoms blondinėms nelabai ką randu:(
Gal ką nors parekomenduoti galite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2011 04 24, 20:13)
Sveiki,
gal galite patarti kur įsigyti profesionalios plaukų priežiūros priemonių skirtų būtent dažytoms blondinėms. Kirpėjas man parekomendavo, kad man kaip dažytai blondinei reikia naudoti šampūną skirtą būtent dažytiems blonde plaukams. kadangi pačiose kirpyklose šampūnai brangesni, pamaniau grįžus namo pagooglinsiu ir surasiu kas man tinka ir patinka:)  bet būtent dažytoms blondinėms nelabai ką randu:(
Gal ką nors parekomenduoti galite 4u.gif



as tai naudoju dabar swarchkopl professional blond serija, visai nieko man smile.gif sarmoj maciau yra pirkti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, sian uzmaciau kad Syoss jau savo paleteje turi balinanti daza, iki 7 tonu pasviesina, gal netycia jau kas bande? nes raso kad geltonumo nepalieka, bet parasyt galima daug ka... smile.gif g.gif
Atsakyti
Man tai kai buvo geltona lb padejo Joico ir kad svarbiausia nesausino plauko thumbup.gif jei ka domina galiu perleisti sampuna i az
Atsakyti