Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 14, 19:46)
As sendien galvojau galvojau ar nepadaryciau klaidos sviesinant...labai baisu.pati nebezinau ko noriu http://img716.images...aeebwovcai.jpg/
http://img137.images...a3m7gqxca9.jpg/

va idejau kaip blondine atrodziau ir kaip dabr


Dazykites taip, kaip jausites geriausiai mirksiukas.gif

As kazkada irgi buvau idejus nuotraukas i SM sviesiu ir tamsiu plauku, ir visos man rase, kad tamsi atrodau daug graziau, geriau ir t.t. O is artimuju visi sake - graziai visaip (kai buvau tamsi, sakydavo, kad grazu ir tamsi).

Kadangi megstu pasikeitimus: buvau sviesi ilgaplauke, po to tamsi trumpaplauke is tamsiu atsiauginau naturalius, lietuviskos spalvos, kartais juos dazydavau su casting... Paskui vel pabodo ir uzsimaniau sviesiu.... Taciau naturalus plaukai buvo lb sveiki, zvilgantys ir t.t. niekas man ju neleido sviesinti, visos kirpejos bande atkalbeti.... nepavyko biggrin.gif

Kai plaukus issisviesinau ir net gi i labaaaai sviesius, dabar visi stebisi ir giria, absoliuciai visi (nei 1 zmogus nepagailejo mano natural. spalvos) bigsmile.gif O kartais ir pajuokauja, kad daugiau nesugalvociau vel tamsinti plauku, nes sviesus daug geriau tinka ax.gif

Aisku priezuros plaukuciai reikalauja labai daug ax.gif Nors plaukai nera ploni ir naudoju tik prof. priemones, vis tiek sviesinimas daro plauka sausa...

Dabar turiu nauja tiksla smile.gif Irodyti, kad ir mitleliais sviesintus plaukus galima uzsiauginti labai ilgus ir nenutriushusius 4u.gif

Beje, dabar naudoju kerastase elixira, mano plaukams jis tikras stebuklas 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2011 02 24, 12:27)
Dazykites taip, kaip jausites geriausiai  mirksiukas.gif 

As kazkada irgi buvau idejus nuotraukas i SM sviesiu ir tamsiu plauku, ir visos man rase, kad tamsi atrodau daug graziau, geriau ir t.t. O is artimuju visi sake - graziai visaip (kai buvau tamsi, sakydavo, kad grazu ir tamsi).

Kadangi megstu pasikeitimus: buvau sviesi ilgaplauke, po to tamsi trumpaplauke is tamsiu atsiauginau naturalius, lietuviskos spalvos, kartais juos dazydavau su casting... Paskui vel pabodo ir uzsimaniau sviesiu.... Taciau naturalus plaukai buvo lb sveiki, zvilgantys ir t.t. niekas man ju neleido sviesinti, visos kirpejos bande atkalbeti.... nepavyko  biggrin.gif

Kai plaukus issisviesinau ir net gi i labaaaai sviesius, dabar visi stebisi ir giria, absoliuciai visi (nei 1 zmogus nepagailejo mano natural. spalvos) bigsmile.gif O kartais ir pajuokauja, kad daugiau nesugalvociau vel tamsinti plauku, nes sviesus daug geriau tinka  ax.gif

Aisku priezuros plaukuciai reikalauja labai daug  ax.gif Nors plaukai nera ploni ir naudoju tik prof. priemones, vis tiek sviesinimas daro plauka sausa...

Dabar turiu nauja tiksla  smile.gif Irodyti, kad ir mitleliais sviesintus plaukus galima uzsiauginti labai ilgus ir nenutriushusius  4u.gif

Beje, dabar naudoju kerastase elixira, mano plaukams jis tikras stebuklas  4u.gif



analogiska mano situacija. MAno plaukai mate visas spalvas, kokios imanomos biggrin.gif. nDabar is sokolodines vel tapau sviesia, bet tai ne galutines sviesi spalva. UZtepti miltukai-spalvos nuemejas ir blondinimas. Jauciu, kad plaukas sausokas, bet pakenciamai..Kur to kerastase gaut? PAs kirpejas?
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 02 25, 12:17)
Kur to kerastase gaut? PAs kirpejas?


As pirkau kirpykloj mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip atrodo?
Atsakyti
Sunkissed,aš už jus tamsią wub.gif
Atsakyti
Mano nuomone, patys geriausi draugai sviesiems-sviesintiems plaukams yra Milk Shake priemones wub.gif Kiek nukrypstu i sona is smalsumo isbandyti kazka naujo, tiek kartu griztu prie Milk Shake rolleyes.gif
Atsakyti
Carela, labai noriu jusu paklausti del savo situacijos. Naturalus mano plaukai tokie tamsiai pilki. Dazydavau jau daug metu sruogelemis, dabar nusprendziau kad noriu buti sviesi lygiai viena spalva - patinka sviesi su siltu atspalviu blondine. Nusipirkau Luxury dazus 12.13 numeri - saknis tepiau su 9 proc., visa plauko ilgi su 3 proc. Rezultatas - saknys gelsvos, o plauku galai tokios spalvos kaip noreciau. Kai paskaiciau ka rasete prie tai pagalvojau gal per trumpai laikiau....nuo paskutinio potepio 20 min. Kaip pasielgti sekanti karta - gal saknims nusipirkti stipresni oksidatoriu ? Ir kaip pasielgti su ta dalim kuri gelsva dabar ? Ar uzteks ant tu 3 proc. ? Labai labai lauksiu komentaru !!!
Atsakyti
QUOTE(bagyrrra @ 2011 04 01, 19:01)
Carela, labai noriu jusu paklausti del savo situacijos. Naturalus mano plaukai tokie tamsiai pilki. Dazydavau jau daug metu sruogelemis, dabar nusprendziau kad noriu buti sviesi lygiai viena spalva - patinka sviesi su siltu atspalviu blondine. Nusipirkau Luxury dazus 12.13 numeri - saknis tepiau su 9 proc., visa plauko ilgi su 3 proc. Rezultatas - saknys gelsvos, o plauku galai tokios spalvos kaip noreciau.  Kai paskaiciau ka rasete prie tai pagalvojau gal per trumpai laikiau....nuo paskutinio potepio 20 min. Kaip pasielgti sekanti karta - gal saknims nusipirkti stipresni oksidatoriu ? Ir kaip pasielgti su ta dalim kuri gelsva dabar ? Ar uzteks ant tu 3 proc. ? Labai labai lauksiu komentaru !!!

Dazant su 9 proc dazai laikomi 40-45 min.Sekanti karta tiek laikykite,jei vistiek bus gelsva,kelkit oksidatoriu...tada islaikymas 50 min.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2011 04 02, 01:01)
Dazant su 9 proc dazai laikomi 40-45 min.Sekanti karta tiek laikykite,jei vistiek bus gelsva,kelkit oksidatoriu...tada islaikymas 50 min.




LABAI LABAI ACIUUUU UZ GREITA ATSAKYMA!!!!!
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2011 02 27, 15:22)
O kaip atrodo?



Tikrai,

Elektra, Faustuk,

suintrigavot, gal galit nuotraukas parodyt?
Atsakyti
tas Elixir gal sitas g.gif nes daugiau jokiu pagal pavadinima ir neismeta g.gif
user posted image

mane kirpeja sviesina sruogom ir kai klausiau,tai sake milteliais, o kokios firmos tai ne nezinau kokiu ju yra,ir kokiais mane dazo,nes tiesa sakant apie sviesinima nesidomejau,kaip kirpeja padaro,taip ir tinka...plaukas aisku sausas,bet po biskeli atsirenku priemones glotninimui ior svelninimui ir dziaugiuosi spalva...tik paskaicius tema, supratau kad dazyti milteliais yra tikras blogis unsure.gif
gaal galite imesti nuoroda kur pasisakityti,arba kuri greitai papasakoti kas tie milteliai yra? galvoju dabar pati nusipirksiu kokius nors dazus,is temu supratau kad Wella,Goldvell geri,ir nusinesiu pas ja ax.gif gal bus maziau pazeisti plaukuciai..
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 04 03, 15:52)
tas Elixir gal sitas  g.gif  nes daugiau jokiu pagal pavadinima ir neismeta  g.gif

gaal galite imesti nuoroda kur pasisakityti,arba kuri greitai papasakoti kas tie milteliai yra? galvoju dabar pati nusipirksiu kokius nors dazus,is temu supratau kad Wella,Goldvell geri,ir nusinesiu pas ja  ax.gif gal bus maziau pazeisti plaukuciai..



aisku, cia tas naujausias .

milteliai isima is plauko pigmenta, vaizdingai kalbant ,isciulpia
dazai to pigmento kazkiek palieka,plius ivedamas dazo pigmentas i ta plauka.
Atsakyti