Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(ferari @ 2010 10 01, 18:44)
as uz tamsiaja,nors pati jau begsiu sviesintis lotuliukas.gif



as ir manau, kad tamsi geriau tinka smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, vakar sugalvojau nusisviesisnti plaukus (kirpykloje). ax.gif Taip sugalvojau todel kad pries kokius 5 metus buvau blondine, dabar turiu savo naturalia plauku spalva. Noriu dazyti sruogelemis, kad butu daugiau sviesiu sruogu. nezinau kaip tiksliai paaiskiti ax.gif noriu tapti vel blondine doh.gif bet mane sulaiko mintis ta, kad sugadinsiu plaukus, ir truputuka bijau kad gali i ryzuma nesti... unsure.gif unsure.gif bet vienu metu pagalvoju jei gera kirpeja atliks darba, gal maziau bus plaukams pakenkta ir norima spalva gautusi... blush2.gif ir noreciau paklausti ar per viena karta pavyktu nusviesinti, ar reikes per kelis kartus nuimineti tonus. anksciau dazydavau namuose (drauge atlikdavo darba kirpejos)

Padekit esu pasimetusi, ir vis galvoju ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra...5 @ 2010 11 23, 22:44)
Sveikutes, vakar sugalvojau nusisviesisnti plaukus (kirpykloje). ax.gif Taip sugalvojau todel kad pries  kokius 5 metus buvau blondine, dabar turiu savo naturalia plauku spalva. Noriu dazyti sruogelemis, kad butu daugiau sviesiu sruogu. nezinau kaip tiksliai paaiskiti ax.gif noriu tapti vel blondine doh.gif  bet mane sulaiko mintis ta, kad sugadinsiu plaukus, ir truputuka bijau kad gali i ryzuma nesti... unsure.gif  unsure.gif bet vienu metu pagalvoju jei gera kirpeja atliks darba, gal maziau bus plaukams pakenkta ir norima spalva gautusi... blush2.gif ir noreciau paklausti ar per viena karta pavyktu nusviesinti, ar reikes per kelis kartus nuimineti tonus. anksciau dazydavau namuose (drauge atlikdavo darba kirpejos)

  Padekit esu pasimetusi, ir vis galvoju ... unsure.gif



cia sunku pasakyti man atrodo ar pavyks tapti sruoginant iskart blondine, priklauso kokio tamsumo jusu naturali spalva, kiek tu sruogu kirpeja pasiulys deti smile.gif as tai pavyzdziui nieko negalvojusi praeita savaite nusisruoginau plaukus, nors ir taip sviesiaplauke,o saknis nusisruoginau ir labai laiminga smile.gif jum reiktu tiesiog kirpejos geros konsultacijos smile.gif
Atsakyti
Na mano plauku spalva tamsoka... tai ryt eisiu konsultacijos:))

Atsakyti
sveikos paneles,noriu prisijungt prie jusu , kaip reikia prideti nuotrauka cia?
Atsakyti
4u.gif Gal esat bande ,, CHI SILK INFUSHION'' ? smile.gif)
Atsakyti
sveikos, kokiom priemonemis pagyviname plauka nuo balinimo?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 12 15, 09:50)
sveikos, kokiom priemonemis pagyviname plauka nuo balinimo??  4u.gif



as kaukemis ir aliejais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra...5 @ 2010 11 24, 22:39)
Na mano plauku spalva tamsoka... tai ryt eisiu konsultacijos:))


bent jau as tai visad kirpejai sakau kaip noriu, ar kad plaukai butu geltonesni- naturalesni, ar baltesni. ir visad dazau tik saknis, bet anksciau dazydavo visus plaukus sruogelem, tai po kokiu 3 dazymu jau buvau balta.
bet man asmeniskai negrazu, kai plaukai buna tamsus, bet meginos dazo baltai.. g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galite patarti ką daryti? Natūralūs mano plaukai yra pakankamai rudi, anksčiau teko dažyti plaukus šviesiomis sruogelėmis, bet užsinorėjau pašviesinti visus. Kadangi esu reklamos auka, nutariau išbandyti Loreal Casting be amoniako šviesiauią atpalvį, gavosi gražiai smėlinė spalva. Kadangi ataugo šaknys nustariau pabandyti Scwarckopf Perfect Mouse , vėl šviesiauia spalvą ir gavosi kažkokia šviesiai ryža. Atrodau baisiai! Ką pataryumėte daryt? Gal dabar dažyt šviesiais su amoniaku? Ar tikėtis , kad po n plovimų dabartinis atspalvis nubluks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grethenlt: 16 gruodžio 2010 - 12:55
QUOTE(Grethenlt @ 2010 12 16, 13:54)
Sveikos,
gal galite patarti ką daryti? Natūralūs mano plaukai yra pakankamai rudi, anksčiau teko dažyti plaukus šviesiomis sruogelėmis, bet užsinorėjau pašviesinti visus. Kadangi esu reklamos auka, nutariau išbandyti Loreal Casting be amoniako šviesiauią atpalvį, gavosi gražiai smėlinė spalva. Kadangi ataugo šaknys nustariau pabandyti Scwarckopf Perfect Mouse , vėl šviesiauia spalvą ir gavosi kažkokia šviesiai ryža. Atrodau baisiai! Ką pataryumėte daryt? Gal dabar dažyt šviesiais su amoniaku? Ar tikėtis , kad po n plovimų dabartinis atspalvis nubluks?

jis nenubluks , nes jus kazkiek ji sviesinote ir islindo plauko pigmentas.tas atspalvis per laika tik " uzsimurzins ". siulyciau dazyti kirpykliniais dazais. ( jei dazas sviesina jis turi ir amoniako ir peroksido , tik kiekiai skiriasi )
Atsakyti
Sveikos,gal kuri esat girdejus apie dazus platinum?mane su jais daze kirpykloj,paskui dar tonavo su augaliniais,super gavos bet uz dazyma sumokejau 150lt g.gif sakyciau brangoka..tai gal patasit kokia meistre kuri dirba su sitais dazais?ar zinot kur galima ju isigyti? 4u.gif
Atsakyti