Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 14, 20:45)
Mano naturali pilka,lietuviska lino spalvma mazdaug,as strazdanota ir melynake,seip pagal viska turetu tikti sviesesni,bet man kai sviesiai dazydavau plaukai trupedavo ir nelabai augo,pastovei trumpi.Silpni ploni plaukai.

tai vel nori susigadint plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2010 09 14, 22:48)
tai vel nori susigadint plaukus?

na man atrodo kad as graziau atrodau sviesi,bet aisku nenoriu nusiurusiu plauku
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 14, 17:57)
na man atrodo kad as graziau atrodau sviesi,bet aisku nenoriu nusiurusiu plauku


Man kaip ir kitom merginom atrodo kad tamsus plaukai tau tikrai labiau tinka thumbup.gif Gal atrodo taip fotkese g.gif Ka sako tavo draugai ir artimi>? Paciai gal reikia laiko apsiprasti prie saves tamsios. Atrodo super thumbup.gif
Atsakyti
Vyras sako kad jam tamsi gerai biggrin.gif Nu seima sako ,kad priprato jau prie manes tamsios,o kaikurie zmones kad sviesi daug graziau.Nu vienu zodziu reiks tikriausiai likt tamsia,nes bijau prisidirbt su plaukais.
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 15, 08:35)
Vyras sako kad jam tamsi gerai biggrin.gif Nu seima sako ,kad priprato jau prie manes tamsios,o kaikurie zmones kad sviesi daug graziau.Nu vienu zodziu reiks tikriausiai likt tamsia,nes bijau prisidirbt su plaukais.


tamsus zymiai graziau wub.gif atrodot ryskesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 15, 08:35)
Vyras sako kad jam tamsi gerai biggrin.gif Nu seima sako ,kad priprato jau prie manes tamsios,o kaikurie zmones kad sviesi daug graziau.Nu vienu zodziu reiks tikriausiai likt tamsia,nes bijau prisidirbt su plaukais.

Tamsiai nusidazius labai graziai atrodo thumbup.gif , tiesiog super
Atsakyti
tamsūs nepalyginamai geriau atrodo. Su šviesiais toks "prastas" vaizdelis. Net negalvokit apie grįžimą prie šviesių. schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri galetu patarti:
paskutiniu metu dazau plaukus keune 8nr ir 6% oksidatorium. Anksciau daziau sviesiau, todel dabar skiriasi saknys nuo galu. Saknys
Tai turiu 2 variantus:
1) dazyt galus tamsiau, taciau 8nr ir 3%oksidatorius gaunasi murzinas atspalvis g.gif
2) truputi sviesint nuo saknu, tai ka tureciau keisti:
vietoj 8 nr imti 9nr dazu, ar vietoj 6% imti 9% oksidatoriu? Ar 9nr ir 9%?
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 09 22, 13:41)
Merginos, gal kuri galetu patarti:
paskutiniu metu dazau plaukus keune 8nr ir 6% oksidatorium. Anksciau daziau sviesiau, todel dabar skiriasi saknys nuo galu. Saknys
Tai turiu 2 variantus:
1) dazyt galus tamsiau, taciau 8nr ir 3%oksidatorius gaunasi murzinas atspalvis  g.gif
2) truputi sviesint nuo saknu, tai ka tureciau keisti:
vietoj 8 nr imti 9nr dazu, ar vietoj 6% imti 9% oksidatoriu? Ar 9nr ir 9%?

galam pasirinkit spalva su atspalviu.pvz 8.32 ir su trip proc galam.vienas astuntukas yra natualus,bet turi zaliupigmentu daug,todel duoda murzinuma.saknim irgi galit imti 8.32 ir islyginsit spalva.turesit grazia ir ne murzina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 09 22, 15:48)
galam pasirinkit spalva su atspalviu.pvz 8.32 ir su trip proc galam.vienas astuntukas yra natualus,bet turi zaliupigmentu daug,todel duoda murzinuma.saknim irgi galit imti 8.32 ir islyginsit spalva.turesit grazia ir ne murzina mirksiukas.gif

Aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 14, 18:46)
As sendien galvojau galvojau ar nepadaryciau klaidos sviesinant...labai baisu.pati nebezinau ko noriu http://img716.images...aeebwovcai.jpg/
http://img137.images...a3m7gqxca9.jpg/

va idejau kaip blondine atrodziau ir kaip dabr

as uz tamsiaja,nors pati jau begsiu sviesintis lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas sviesiaplaukiu esat naudojusios Paul mitchell plauku prieziuros priemoniu? rolleyes.gif
Atsakyti