Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Niu nepavyko man tonavimas,visu pirma tu dazu tonality tokia numeriuko pasirodo net nera,kazkaip internete kazka netaip nuziurejau,tai daziau savo dazais 12.11 ir 3% emulsija,rezultate,kur geltoni plaukai buvo ten ir liko tokie pat,o kur pati gavosi melsvai pilki,nu ka padarysi,vaiksciosiu siek tiek marga kol atsiplaus ir daugiau nebekankinsiu plauku,dazusiu tik saknis,kadanors nuaugs tas nevienodumas,mano plaukas kazkoks labai keistas,labai sunkiai dazai nuima,tai tiek is mano eksperimentu lotuliukas.gif
Papildyta:
Atsiprasau uz klaidas,kazkaip klaveturoj raides pinasi blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 08 06, 20:08)
Niu nepavyko man tonavimas,visu pirma tu dazu tonality  tokia numeriuko pasirodo net nera,kazkaip internete kazka netaip nuziurejau,tai daziau savo dazais 12.11 ir 3% emulsija,rezultate,kur geltoni plaukai buvo ten ir liko tokie pat,o kur pati gavosi melsvai pilki,nu ka padarysi,vaiksciosiu siek tiek marga kol atsiplaus ir daugiau nebekankinsiu plauku,dazusiu tik saknis,kadanors nuaugs tas nevienodumas,mano plaukas kazkoks labai keistas,labai sunkiai dazai nuima,tai tiek is mano eksperimentu lotuliukas.gif
Papildyta:
Atsiprasau uz klaidas,kazkaip klaveturoj raides pinasi blush2.gif  smile.gif

Su dvyliktu nr nieks netonuoja biggrin.gif Jie skirti nusviesinti,todel ir nesigavo.Tonalitis tikrai turi 10.1 nr.Vat su siuo tada jum reikejo tonuoti,arba 9.1
Ale ir kaip cia jum nepatere parduotuveje ax.gif Gali buti kad jie ne visas spalvas turi,as pati dirbu siek tiek su greenlight, bet tik su oksidacinais,tonalicio neesu bandzius.
Atsakyti
Nerandu niekur KC dazu paletes internete, gal kuri zinot kur rasti?
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 07 08, 18:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Gi cia jau kazkuriai mergaitei kirpeja sake, kad kol saknys nusidazo, tai jau peroksidas nugaruoja iki 3% , tai galima tept ir visa plauka  hihihi.gif

Aga lotuliukas.gif man taip sakė doh.gif
Atsakyti
laba vakara, rugsejo 30 d. vyks seminaras Kaune, reikalingas modelis plauku dazymu ( sviesinimui ). tad jei yra noras pasigrazinti prasom rasyti i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,patarkyt ka man daryti biggrin.gif buvau blondine ir uzsidaziau juodai,Gervuoge spalva,truputi apsiplove bet nedaug.Noreciau vel patapti blondine,pabandziau paziureti ar ima kiek mano ta plauka juoda dazai ,tai po 20 min su miltukais,nusviesejo iki raudonumo.
Tai va noriu paklausti ar man imanoma vel patapti blondine ir koks saugiausias budas.Dabar saknys jau atauge apie 2 cm.
Atsakyti
visiska tyla
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 13, 20:12)
visiska tyla



su sviesinimo milteliais nerekomenduociau, nes plaukai labai nukentes. geriau isimineti spalva , o tada sviesinti su dazais.
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2010 09 14, 10:03)
su sviesinimo milteliais nerekomenduociau, nes plaukai labai nukentes. geriau isimineti spalva , o tada sviesinti su dazais.

kiek teko stebeti kirpeju darba, tai tik tokiu budu ir sviesino tamsius plaukus, ilga procedura: imama spalva, tada jau dazoma... Ir tai is vieno karto lb sviesus nebuna, bet viskas imanoma 4u.gif
Atsakyti
sveikos, oj kiek cia ju apie plauku dazus, tikejausi rast daugiau apie prieziuros priemones.
ar imanoma merginos atsiauginti sviesintus (sviesinamus) plaukus? ar butinai reikia nebedazyt norint , kad ataugtu ilgis?
Papildyta:
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 13, 09:53)
Sveikos,patarkyt ka man daryti biggrin.gif buvau blondine ir uzsidaziau juodai,Gervuoge spalva,truputi apsiplove bet nedaug.Noreciau vel patapti blondine,pabandziau paziureti ar ima kiek mano ta plauka juoda dazai ,tai po 20 min su miltukais,nusviesejo iki raudonumo.
Tai va noriu paklausti ar man imanoma vel patapti blondine ir koks saugiausias budas.Dabar saknys jau atauge apie 2 cm.

gal kazka naudingo sioj temojrasit
http://www.supermama...howtopic=583891
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 13, 09:53)
Sveikos,patarkyt ka man daryti biggrin.gif buvau blondine ir uzsidaziau juodai,Gervuoge spalva,truputi apsiplove bet nedaug.Noreciau vel patapti blondine,pabandziau paziureti ar ima kiek mano ta plauka juoda dazai ,tai po 20 min su miltukais,nusviesejo iki raudonumo.
Tai va noriu paklausti ar man imanoma vel patapti blondine ir koks saugiausias budas.Dabar saknys jau atauge apie 2 cm.


Tokiom proceduro rekomenduoju eiti i kirpykla ax.gif
QUOTE(Indijaa @ 2010 09 14, 10:58)
sveikos, oj kiek cia ju apie plauku dazus, tikejausi rast daugiau apie prieziuros priemones.
ar imanoma merginos atsiauginti sviesintus (sviesinamus) plaukus? ar butinai reikia nebedazyt norint , kad ataugtu ilgis?
Papildyta:

gal kazka naudingo sioj temojrasit
http://www.supermama...howtopic=583891

Imanoma,jei bus nukirpti visi negyvi galai ir tinkamai dazomi plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 09 14, 11:10)
kiek teko stebeti kirpeju darba, tai tik tokiu budu ir sviesino tamsius plaukus, ilga procedura: imama spalva, tada jau dazoma... Ir tai is vieno karto lb sviesus nebuna, bet viskas imanoma  4u.gif


spalvai isimti yra spec. priemone , o su milteliais tai schmoll.gif
Atsakyti