Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 07 29, 12:15)
Ir dar klausimelis,kurios dazot su greenlight daziukais kiek laiko laikot,as su 12% oksidatorium laikau 30 min,gal per trumpai,kad lieka gelsvos saknys???? smile.gif

laikyti reikia 50 min.
Papildyta:
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 07 29, 10:17)
Sveikos mergaites...Labai grazi Eriksa tavo plaukuciu spalvyte,kokiais daziukais ir kokiu numeriuku tokius isgavai?As pati esu daziusi su Keune 1517+12%oksidatorium,bet labai siurkstus plaukai po dazymo budavo,tad atradau kitus greenlight luxury12.11+12%oksidatorius+silko ampule i dazus kad plaukuciu taip negadintu,rezultate vistieks gelsvos saknys,veliau susivienodina(po keliu plovimu),kaip nusidazyti,kad nesigautu to gelsvo atspalvio noriu salto platininio atspalvio.Skaiciau cia kazkuri mamyte daze su Yellow daziukais 11.11 numeriuku ir grazei nueme.Gal dar kas bandet,esu tamsiai pilka tokia ir nuiima tik su 12% oksidatorium man saknis,tonuot nebandiziau... blush2.gif  smile.gif Aciu

Yra greenlight 12.111 daziukai.jei neima,vadinasi esate per tamsi.Sviesinti reikia su milteliais.Eriksa sviesinta milteliais.kaip dazyta jau rasiau 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas:) gal galit patarti koki sampuna sviesiems, luzinejantiems plaukams bet kad neapsunkintu? Geresnio uz Hempz drekinancio kolkas neradau:( tik gaila jis mano galvos odai netinka..
Atsakyti
Carela,ar tikrai tiek ilgai reikia laikyti?????? blink.gif 50 min oho as max laikau 35 min visus dazus su kokiais daziau,tai gal per trumpai laikau ir nenueme man visikai g.gif mano plaukuciai nera labai tamsus,lietuviski pilki su uzsleptu ryzu pigmentu,todel ir reik man su stipriausiu oksidatorium dazyti,nes kitaip truputi visciukas gaunuosi,nu bandysiu kitakart ilgiau laikyti,dekui uz patarimus,o tada kokio stiprumo imti oksidatoriu jei noriu visus plaukucius nutonuot ta pacia spalvyte,kad susivienodintu???? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 07 30, 14:31)
Carela,ar tikrai tiek ilgai reikia laikyti?????? blink.gif 50 min oho as max laikau 35 min visus dazus su kokiais daziau,tai gal per trumpai laikau ir nenueme man visikai g.gif mano plaukuciai nera labai tamsus,lietuviski pilki su uzsleptu ryzu pigmentu,todel ir reik man su stipriausiu oksidatorium dazyti,nes kitaip truputi visciukas gaunuosi,nu bandysiu kitakart ilgiau laikyti,dekui uz patarimus,o tada kokio stiprumo imti oksidatoriu jei noriu visus plaukucius nutonuot ta pacia spalvyte,kad susivienodintu???? ax.gif

3-6 proc uztenka 30min.
9 proc reikia 45min.
12 proc 50 min.
Taip gali buti kad del to nenuima.Tai jus islaikot tik puse veikimo laiko dazu,tai kaip jie gali nudazyti?Tai zinoma kad nenudazo.
O visus plaukus tonuoti reikia su 3 proc. islaikymas iki 15 min.Pasiskaitykite tema,tikrai rasit daug informacijos ir daug variantu.
Atsakyti
QUOTE(kamiliukee @ 2010 07 29, 15:39)
taip man nudazo ivynioja i folija ir sedziu mazdaug apie wal,o ikaitusi folija manau kad pazeidzia plauka ir jis skylineja,kaip ir nuo karsto feno ar tiesintuvo plaukai issauseja:)
o be silikono imanoma rasti priemoniu(MILK SHAKE,LEONOR GREYL,ALFAPARF kai kurios priemones ir t.t.)daug jo yra KERASTASE,KEUNE,LÓREAL PREFOSSIONAL.
nu aliejuko  tai as dar neradus be silikono,bet labiau paieskojus wiskas imanoma:)


dėkui tau labai už atsakymus 4u.gif buvau nuspręndus nebedažyt plaukų, bet dabar galvoju, kad tinkamai dažant ir prižiūrint įmanoma jų labai nepažeist smile.gif
Atsakyti
Carela man reikia tavo patarimo,noriu nusitonuot visus plaukucius,kad susivienodintu spalvyte dazau su daziukai greenlight numeriuku 12.11 ir 12% emulsija ,ziurejau tos pacios firmos tik tonality daziukus be amoniakius,bet spalvytes tokios nera,atradau perlo spalvyte 9,21 , Tonality -Ash Very Light Pearl Blond ir koki 3% emulsija imti,kaip manai normaliai turetu gautis????Aciu nes labai reikia blush2.gif jie kaip suprantu irgi i pilkuma,nors mano paleteje tokie citrininiai atrodo,bet nuema su pilku atspalviu.Dekui is anksto smile.gif






































Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 08 04, 17:26)
Carela man reikia tavo patarimo,noriu nusitonuot visus plaukucius,kad susivienodintu spalvyte dazau su daziukai greenlight numeriuku 12.11 ir 12% emulsija ,ziurejau tos pacios firmos tik tonality daziukus be amoniakius,bet spalvytes tokios nera,atradau perlo spalvyte 9,21 , Tonality -Ash Very Light Pearl Blond ir koki 3% emulsija imti,kaip manai normaliai turetu gautis????Aciu nes labai reikia blush2.gif jie kaip suprantu irgi i pilkuma,nors mano paleteje tokie citrininiai atrodo,bet nuema su pilku atspalviu.Dekui is anksto smile.gif

Tonaliciui yra 2,1 ryskalas.Turetu skiestis 1:2 pasitikslink dar.O nuims i saltuma tikrai. mirksiukas.gif
Atsakyti
11.1, Luxury - Extreme Ash Blond ,o kaip sita spalvyte,nes kai as rinkausi,sake kad realiai gaunasi tamsesne ant plauku,nei paleteje parodyta,ji irgi tokia su saltu atspalviu,gal butu graziau su tokia nei su 12.11 dazyti????
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 08 04, 18:17)
11.1, Luxury - Extreme Ash Blond ,o kaip sita spalvyte,nes kai as rinkausi,sake kad realiai gaunasi tamsesne ant plauku,nei paleteje parodyta,ji irgi tokia su saltu atspalviu,gal butu graziau su tokia nei su 12.11 dazyti????

12 sviesesne,negu 11 mirksiukas.gif
Atsakyti
Aisku,aciu tau labai uz patarimus bandysiu ryt gauti tu daziuku ir tonuoti parasysiu,kaip gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 08 04, 18:23)
Aisku,aciu tau labai uz patarimus bandysiu ryt gauti tu daziuku ir tonuoti parasysiu,kaip gavosi  smile.gif

Lauksim ax.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 06 rugpjūčio 2010 - 12:35