Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 23, 08:10)
neseniai isigijau keune pilkinamaji sampuna tai pirmas ispudis geras  smile.gif

Man irgi jis patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet tai jis pilkinantis, o as tiesiog noreciau kazko kas issaugotu butent ta spalva su kuria iseisiu is kirpyklos, o as ketinu dazyt ne saltu o neutraliu atspalviu. smile.gif Ieskau kazko panasaus i Schwarzkoph ,,Blond me"

user posted image

Jei nieko geriau nerasiu, tai pirksiu kazka is sios serijos. kaip sakiau spalva tikrai isaugo, tik kad bent jau man kazkaip dirgina galvos oda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 23 liepos 2010 - 13:36
sveikos smile.gif
paskaičiau temą ir supratau, kokia vis dėlto aš tundra doh.gif jau kurį laiką vaikštau pas tą tačią kirpėją, ji man kažkoko įspūdingo nepadaro, bet pakenčiamai. ir kai čia perskaičiau kad sruogelėm dažant plaukus yra didžiausias blogis užlankstyta flija ir tas karštas bliūdas po kuriuo mane kiša ir laiko kokį pusvalandį blink.gif (kol kitą klientę apkerpa) ! tikrai pas ją aš dar nueisiu ir pačią po tuo bliūdu pakišiu biggrin.gif

sruogelių nebedažau kokius 5 mėnesius. Pagailo plaukų g.gif atauginėja visai neblogai, plaukai kaip ir sveikesni, bet jau tokia pilka pelytė jaučiuosi doh.gif
ką daryti? būti blondine, ar nebuti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2010 07 23, 16:50)
sveikos  smile.gif 
paskaičiau temą ir supratau, kokia vis dėlto aš tundra  doh.gif  jau kurį laiką vaikštau pas tą tačią kirpėją, ji man kažkoko įspūdingo nepadaro, bet pakenčiamai. ir kai čia perskaičiau kad sruogelėm dažant plaukus yra didžiausias blogis užlankstyta flija ir tas karštas bliūdas po kuriuo mane kiša ir laiko kokį pusvalandį  blink.gif  (kol kitą klientę apkerpa) ! tikrai pas ją aš dar nueisiu ir pačią po tuo bliūdu pakišiu  biggrin.gif 

sruogelių nebedažau kokius 5 mėnesius. Pagailo plaukų  g.gif  atauginėja visai neblogai, plaukai kaip ir sveikesni, bet jau tokia pilka pelytė jaučiuosi  doh.gif
ką daryti? būti blondine, ar nebuti?  biggrin.gif

dziaukites, kad isvis plaukai nenutrupejo po tokiu 'proceduru' blink.gif doh.gif

AISKU, KAD BUTI!!! drinks_cheers.gif Juk yra daug budu sviesinti plaukus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2010 07 23, 13:34)
Bet tai jis pilkinantis, o as tiesiog noreciau kazko kas issaugotu butent ta spalva su kuria iseisiu is kirpyklos, o as ketinu dazyt ne saltu o neutraliu atspalviu.  smile.gif Ieskau kazko panasaus i Schwarzkoph ,,Blond me"

user posted image

Jei nieko geriau nerasiu, tai pirksiu kazka is sios serijos. kaip sakiau spalva tikrai isaugo, tik kad bent jau man kazkaip dirgina galvos oda

O jus sita sampuna gal kiekviena karta plaunant naudojat?Pabandykit keist sampunus,viena karta su situo kita su kitokiu,pvz drekinanciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2010 07 23, 14:50)
sveikos  smile.gif 
paskaičiau temą ir supratau, kokia vis dėlto aš tundra  doh.gif  jau kurį laiką vaikštau pas tą tačią kirpėją, ji man kažkoko įspūdingo nepadaro, bet pakenčiamai. ir kai čia perskaičiau kad sruogelėm dažant plaukus yra didžiausias blogis užlankstyta flija ir tas karštas bliūdas po kuriuo mane kiša ir laiko kokį pusvalandį  blink.gif  (kol kitą klientę apkerpa) ! tikrai pas ją aš dar nueisiu ir pačią po tuo bliūdu pakišiu  biggrin.gif 

sruogelių nebedažau kokius 5 mėnesius. Pagailo plaukų  g.gif  atauginėja visai neblogai, plaukai kaip ir sveikesni, bet jau tokia pilka pelytė jaučiuosi  doh.gif
ką daryti? būti blondine, ar nebuti?  biggrin.gif

Bijoti reikia ne priemoniu,o meistro 4u.gif
Blondine grazia imanoma buti,tik tai mkainuoja ir reikia tureti meistra,kuriuo pasitikite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 23, 18:31)
dziaukites, kad isvis plaukai nenutrupejo po tokiu 'proceduru'  blink.gif  doh.gif

AISKU, KAD BUTI!!!  drinks_cheers.gif  Juk yra daug budu sviesinti plaukus  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


bet tai kaip tokios dar dirba doh.gif ir atrodo moteriškė jauna, ne sovietų laikų.
dabar pirmas klausimas į kirpyklą atėjus bus "ar po bliūbu nekišat? " lotuliukas.gif

QUOTE(carela @ 2010 07 23, 23:03)
Bijoti reikia ne priemoniu,o meistro 4u.gif
Blondine grazia imanoma buti,tik tai mkainuoja ir reikia tureti meistra,kuriuo pasitikite mirksiukas.gif


dekui 4u.gif tikiuos pavyks atrasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 23, 17:31)
dziaukites, kad isvis plaukai nenutrupejo po tokiu 'proceduru'  blink.gif  doh.gif

AISKU, KAD BUTI!!!  drinks_cheers.gif  Juk yra daug budu sviesinti plaukus  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


nu as sruogelem plaukus dazau jau kokie penki metai. po jokiu karstu bliudu manes nekisa:) paprasciausiai atrenka tas pacias sruogeles ir nudazo tik ataugusias saknis, aisku be folijos cia neapsieinama...
Papildyta:
mergaites jei norit sveiku, sviesiu ir graziu plauku manau kad reiketu atsisakyti silikono kurio yra daugumoje plauku prieziuros priemoniu sudetyje:)
Atsakyti
QUOTE(kamiliukee @ 2010 07 26, 16:43)
nu as sruogelem plaukus dazau jau kokie penki metai. po jokiu karstu bliudu manes nekisa:) paprasciausiai atrenka tas pacias sruogeles ir nudazo tik ataugusias saknis, aisku be folijos cia neapsieinama...
Papildyta:
mergaites jei norit sveiku, sviesiu ir graziu plauku manau kad reiketu atsisakyti silikono kurio yra daugumoje plauku prieziuros priemoniu sudetyje:)


tai va pas šitą kirpėją man labiau ir patiko, nes ankstesnė man ne šaknis dažydavo, o vis nuo šaknų imdavo naujas sruogas ir visas tepdavo, tai po kokių trijų dažymų plaukai visi buvo visiskai balti doh.gif o šita man tik šaknis padažo, lygiai gražiai, šaknys nelieka geltonesnės, tai kažkaip ir nesusimastydavau kad kažkas blogai g.gif
o tau tiesiog nudažo, įvynioja į foliją ir tu lauki kažkiek laiko? ar kaip? nes kaip man ji aiškindavo, kad tas bliūdas tam ir yra, kad plauką nuimtų reikia karščio smile.gif

o kaip to silikono atsisakyt, jei sakai kad jo yra beveik visose plaukų priežiūros priemonėse? biggrin.gif kaip mano močiutė sakė, kai pasiskundžiau kad plaukai silpni "anksčiau ūkiniu muilu galvą plaudavom ir plaukus gražiausios turėdavom" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites...Labai grazi Eriksa tavo plaukuciu spalvyte,kokiais daziukais ir kokiu numeriuku tokius isgavai?As pati esu daziusi su Keune 1517+12%oksidatorium,bet labai siurkstus plaukai po dazymo budavo,tad atradau kitus greenlight luxury12.11+12%oksidatorius+silko ampule i dazus kad plaukuciu taip negadintu,rezultate vistieks gelsvos saknys,veliau susivienodina(po keliu plovimu),kaip nusidazyti,kad nesigautu to gelsvo atspalvio noriu salto platininio atspalvio.Skaiciau cia kazkuri mamyte daze su Yellow daziukais 11.11 numeriuku ir grazei nueme.Gal dar kas bandet,esu tamsiai pilka tokia ir nuiima tik su 12% oksidatorium man saknis,tonuot nebandiziau... blush2.gif smile.gif Aciu
Atsakyti
Ir dar klausimelis,kurios dazot su greenlight daziukais kiek laiko laikot,as su 12% oksidatorium laikau 30 min,gal per trumpai,kad lieka gelsvos saknys???? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2010 07 27, 13:12)
tai va pas šitą kirpėją man labiau ir patiko, nes ankstesnė man ne šaknis dažydavo, o vis nuo šaknų imdavo naujas sruogas ir visas tepdavo, tai po kokių trijų dažymų plaukai visi buvo visiskai balti  doh.gif  o šita man tik šaknis padažo, lygiai gražiai, šaknys nelieka geltonesnės, tai kažkaip ir nesusimastydavau kad kažkas blogai  g.gif 
o tau tiesiog nudažo, įvynioja į foliją ir tu lauki kažkiek laiko? ar kaip? nes kaip man ji aiškindavo, kad tas bliūdas tam ir yra, kad plauką nuimtų reikia karščio  smile.gif 

o kaip to silikono atsisakyt, jei sakai kad jo yra beveik visose plaukų priežiūros priemonėse?  biggrin.gif  kaip mano močiutė sakė, kai pasiskundžiau kad plaukai silpni "anksčiau ūkiniu muilu galvą plaudavom ir plaukus gražiausios turėdavom"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


taip man nudazo ivynioja i folija ir sedziu mazdaug apie wal,o ikaitusi folija manau kad pazeidzia plauka ir jis skylineja,kaip ir nuo karsto feno ar tiesintuvo plaukai issauseja:)
o be silikono imanoma rasti priemoniu(MILK SHAKE,LEONOR GREYL,ALFAPARF kai kurios priemones ir t.t.)daug jo yra KERASTASE,KEUNE,LÓREAL PREFOSSIONAL.
nu aliejuko tai as dar neradus be silikono,bet labiau paieskojus wiskas imanoma:)
Atsakyti