Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(brashke77 @ 2010 07 12, 22:13)
g.gif  nuotraukos neisemiau- ir dabar ja matau  4u.gif


matyt nuo narsykles priklauso, dabar jau matau smile.gif daili spalvyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 12, 12:23)
Mergaites, keliu foto, bet atleiskit, reikia jau plauti ir fenuoti  blush2.gif  Dabar kasdien 'kraunu' visokiu aliejukus, tad, blizgesio kaip ir nerasta lens.gif
Plemu nera  ax.gif
user posted image
Aciu D, nebe oranzine karsta.gif

Man tai nelabai, spalva nevienoda ir saknys tamsesnes ax.gif
Atsakyti
Panos koky sampuna patartumet naudoti kad nepleiskanotu plaukai? esu sviesi ilgu plauku
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 07 14, 09:18)
Man tai nelabai, spalva nevienoda ir saknys tamsesnes ax.gif


as tai speju kad cia seseli meta ant tu saknu, bet jei is tikro tamsiau tai ir man nelabai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 07 14, 10:18)
Man tai nelabai, spalva nevienoda ir saknys tamsesnes ax.gif

QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 14, 11:39)
as tai speju kad cia seseli meta ant tu saknu, bet jei is tikro tamsiau tai ir man nelabai  rolleyes.gif

taigi rasiau, kad plemu nera- fotiko isdaigos, labai skubejau fotkint ax.gif
Be to, gudruole, fotkinausi pre lango, kur zaliuze zydros spalvos doh.gif

Na, kitasyk idesiu normalesne - pazadu pioneer.gif , nes saknys ne tamsios, o spalvyte gan vienoda, tik sviesesniu sruogeliu yra nuo senesniu 'eksperimentu', bet man jos netrukdo, atvirksciai- netgi patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2010 07 06, 10:16)
Noriu ir as pasirodyti savo spalvyte, kuri pagaliau yra tokia, kokios visada norejau  ax.gif zinoma plaukuciai yra sausi ir reikalauja ypatingos prieziuros,kurios kartais pritingiu duoti  blush2.gif  pati fotkinau,tai nesupykite kad biski kreivoka foto gavosi  4u.gif
user posted image


Labai grazi plaukuciu spalva. Antradieni eisiu sviesint plaukus, tikiuosi kirpejai pavyks isgauti kazka panasaus. Man tobula spalva Gwyneth Paltrow. Norėčiau kazko tokio, tik nezinau kaip kirpejai paaiskint ko noriu, nes visada iseinu visai kitokia nei tikejausi. Be tas mane stiprus oranzinis pigmentas, tai net nezinau ar pavyktu.

user posted image

user posted image

user posted image

Norisi net nusinest foto, parodyt ko noriu.

Gal kas galetumet parekomenduoti kokiu priemoniu skirtu atspalvio issaugojimui. Naudojau Schwarzkopf Blond me serijos sampuna ir nenuplaunama kondicionieriu (sitoj serijoj yra priemones siltiems, saltiem ir neautraliems atspalviams) neutraliam atspalviui. Spalva tikrai labai gerai issaugojo, tiek issaugojo pati pigmenta, tiek apsaugojo nuo geltonavimo. Taciau labai netiko mano galvos odai, labai nieztedavo ir pleiskanojo, be to plaukai kazkokie sunkiai issukuojami buvo. Man dauguma sampunu netinka, tai dabar naudoju jonsons baby ir labai patenkinta, taciau po dazymo noreciau pradet naudot kazka, kas issaugotu spalva ir apsaugotu nuo geltonavimo, nes mano plaukai ilgi ir nenoriu galu po to daugiau dazyt tik saknis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 22 liepos 2010 - 12:59
Aga grazi sviesi spalva, aisku nusinesk foto 4u.gif
As nusinesu ir tai ne visada padaro kokios noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2010 07 22, 12:53)
Labai grazi plaukuciu spalva. Antradieni eisiu sviesint plaukus, tikiuosi kirpejai pavyks isgauti kazka panasaus. Man tobula spalva Gwyneth Paltrow. Norėčiau kazko tokio, tik nezinau kaip kirpejai paaiskint ko noriu, nes visada iseinu visai kitokia nei tikejausi. Be tas mane stiprus oranzinis pigmentas, tai net nezinau ar pavyktu.

user posted image

user posted image

user posted image

Norisi net nusinest foto, parodyt ko noriu.

Gal kas galetumet parekomenduoti kokiu priemoniu skirtu atspalvio issaugojimui. Naudojau Schwarzkopf Blond me serijos sampuna ir nenuplaunama kondicionieriu (sitoj serijoj yra priemones siltiems, saltiem ir neautraliems atspalviams) neutraliam atspalviui. Spalva tikrai labai gerai issaugojo, tiek issaugojo pati pigmenta, tiek apsaugojo nuo geltonavimo. Taciau labai netiko mano galvos odai, labai nieztedavo ir pleiskanojo, be to plaukai kazkokie sunkiai issukuojami buvo. Man dauguma sampunu netinka, tai dabar naudoju jonsons baby ir labai patenkinta, taciau po dazymo noreciau pradet naudot kazka, kas issaugotu spalva ir apsaugotu nuo geltonavimo, nes mano plaukai ilgi ir nenoriu galu po to daugiau dazyt tik saknis.

Visos nuotraukos skirtingu atspalviu ax.gif Tai kurio jus norite?
Pirmas yra gal daugiau sakyciau neutralus, bet i siltuma.
Antras saltas
trecias nzn,speju, kad irgi neutralus,bet pasaltintas manyciau ir dar pries tai sruoguota,nes kur sruogos ten salta atspalvi meta.
Dar neuzmirskite,kad profesionalios nuotraukos yra koreguojamos ir dar atspalvis priklauso nuo apsvietimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 22 liepos 2010 - 13:18
Matau, kad siek tiek skirtingi atspalviai bet man jie visi grazus ir patiktu, noreciau neutralaus atspalvio. Svarbiausia kad nebutu ryzumo, o taip pat labai saltas atspalvis man netiktu.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2010 07 22, 13:42)
Matau, kad siek tiek skirtingi atspalviai bet man jie visi grazus ir patiktu, noreciau neutralaus atspalvio. Svarbiausia kad nebutu ryzumo, o taip pat labai saltas atspalvis man netiktu.

Silti atspalviai turi gelsvumo.Pasaltinti yra prigesintas gelsvumas.O ryzumas,jis jeigu yra,tai ir lys,tam reikia naudoti saltinancius sampunus tarp dazymu.Manau nusineskit nuotrauka kuri jum arciausiai sirdies,nes pvz jeigu nunesit antraja,ir nesusisnekesit su kirpeja,gali jus uzsaltinti...
Atsakyti
O gl galetumet patart kas nors del atspalvi issauganciu sampunu
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2010 07 22, 23:27)
O gl galetumet patart kas nors del atspalvi issauganciu sampunu


neseniai isigijau keune pilkinamaji sampuna tai pirmas ispudis geras smile.gif
Atsakyti