Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(brashke77 @ 2010 07 10, 12:53)
ai,,kad nefenuota...  ax.gif  na, gal veliau pabandysu kokia sruoga nusifotkint  4u.gif
pirkau Krinonoj.
Yellow 11.11 ir 11.20 maisem 1:1 + 12% emulsija. Beje, visai negrauze odos, kaip kad anksciau  bigsmile.gif

Lauksim leportazo thumbup.gif
Man irgi negrauzia dazai odos schmoll.gif Su AlfaParf mane dazo. O seniau jaunystej kai pati eksperimentuodavau, tai vaje kaip grauzdavo doh.gif Net galvos oda po dazymo rausva palikdavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 10, 10:46)
Bet rezultatas yra nuostabus, nerealiai gerai gavosi- sviesus, ne geltoni, ne peroksidiniai, o sviesuciai ciut su pilku atspalviu  bigsmile.gif  Super, gaivi, grazi spalva- as laaabai patenkinta, reiks nest bonke tai, kas patare, ka susipirkti (sulciu, nepagalvokit, kad kazko  lotuliukas.gif )
Tikrai drasiai rekomenduoju siuos dazus toms, kurios vargsta su geltonom saknim ir bijo zmonems pasirodyt po 'dazymo' (kaip budavo man po L'Orealio prof dazu  doh.gif )


o kokie jusu naturalus plaukuciai? laukiam foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 10, 23:30)
o kokie jusu naturalus plaukuciai? laukiam foto  rolleyes.gif

tamsus, tamsiai pilki...
oj, reiks pasistengt ryt nusifotkint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 10, 22:54)
tamsus, tamsiai pilki...
oj, reiks pasistengt ryt nusifotkint  blush2.gif


laukiam vaizdu rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, keliu foto, bet atleiskit, reikia jau plauti ir fenuoti blush2.gif Dabar kasdien 'kraunu' visokiu aliejukus, tad, blizgesio kaip ir nerasta lens.gif
Plemu nera ax.gif
user posted image
Aciu D, nebe oranzine karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 12, 11:23)
Mergaites, keliu foto, bet atleiskit, reikia jau plauti ir fenuoti  blush2.gif  Dabar kasdien 'kraunu' visokiu aliejukus, tad, blizgesio kaip ir nerasta lens.gif
Plemu nera  ax.gif
user posted image
Aciu D, nebe oranzine karsta.gif

Nu va. thumbup.gif
Atsakyti
Brashke77 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 12, 13:57)



QUOTE(Žvėriukė @ 2010 07 12, 18:24)
Brashke77  thumbup.gif

aciu blush2.gif
Baisiai slenka jau kuris laikas sad.gif Netekau trecdalio plauku tikrai, bet cia gal dar po vaiko, nes kaip ir neturejau tokio slinkimo iki dabar... verysad.gif
Atsakyti
Brashke77, zinok tikrai gali slinkimas but tas kur pogimdyvinis vadinas. Man ant kiek nestumo metu neslinko, tai pagimdzius turbut visi neisslinke iskrito doh.gif Bet kazkaip greit vel ezys pradejo augt biggrin.gif Tik, kad nelabai jis man patinka unsure.gif Arba galetu greiciau augt, nes ta oreole pasistaciusiu plauku aplink visa galva doh.gif
Nuo dazymo nemanau, kad galetu slinkt...man rodos, kad greiciau plaukai luzta nuo dazymo, nei slenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 07 12, 20:52)
Brashke77, zinok tikrai gali slinkimas but tas kur pogimdyvinis vadinas. Man ant kiek nestumo metu neslinko, tai pagimdzius turbut visi neisslinke iskrito  doh.gif Bet kazkaip greit vel ezys pradejo augt  biggrin.gif Tik, kad nelabai jis man patinka  unsure.gif Arba galetu greiciau augt, nes ta oreole pasistaciusiu plauku aplink visa galva  doh.gif
Nuo dazymo nemanau, kad galetu slinkt...man rodos, kad greiciau plaukai luzta nuo dazymo, nei slenka  g.gif

oi, tikrai ne nuo dazymo- juk daziau daug metu iki nestuke.gif , o buvo grazus, tankus ir garbanoti. Dabar ,kai nueinu i darba, panos sako -kur tavo plaukaiiiii???? blink.gif Uzmust man jas norisi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
taip ir nespejau pamatyt verysad.gif gal i az plaukuciu foto galima? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 12, 22:12)
taip ir nespejau pamatyt  verysad.gif gal i az plaukuciu foto galima?  rolleyes.gif

g.gif nuotraukos neisemiau- ir dabar ja matau 4u.gif
Atsakyti