Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Na, lekiu ryt i Krinona savo dazu pirkti karsta.gif Turiu pazystama kirpeja, kuri siuo metu namuose- uzvaziuosiu, uzteps ir leksiu namo su kose ant galvos bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 08, 19:42)
Na, lekiu ryt i Krinona savo dazu pirkti karsta.gif Turiu pazystama kirpeja, kuri siuo metu namuose- uzvaziuosiu, uzteps ir leksiu namo su kose ant galvos  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Tai prasom rytoj pasirodyti su sukuosena biggrin.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 21:45)
Tai prasom rytoj pasirodyti su sukuosena biggrin.gif  Sekmes mirksiukas.gif

bijau zadet, bet gal gal drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 20:36)
Man numeriukais rasykit mirksiukas.gif tamsesniu, sviesesniu nieko man nesako 4u.gif
tamsesni nuo ko?pries sruoginima buvo dazyta tamsiau ar kaip?realiai galu nepasviesinsit,tuo labiau su dazais.dazai dazu nesviesina.milteliai galus nutrupins.geriausia butu tuos galus nukirpti,kurie jums trukdo gyventi.O jei seip spalva nera vienoda,tai ji ir nebus vienoda,tol kol bus sruogu,nes sruogos meta ryskesni atspalvi,todel nesruoguotos vietos atrodo tamsesnes.O zila galit gautis,nes dazai zili ax.gif ta prasme salto atspalvio.
Ar susisnekam mes cia,aiskiau jum?Jei ne klauskit mirksiukas.gif
Dabar dar karta perskaiciau visus jusu postus.
Jum tonuodavo visus manau,bet ar jum suvienodino spalva su 1517?Nelabai isivaizduoju,juk tos vietos kur sruogos turejo gautis tikrai zilos...Ir nesuprantu dar vieno dalyko,jei galai sruoginti tai kaip tik ta dalis kur nesruoginta o dazyta dazais turetu buti tamsesne,o kur sruogos sviesesne... g.gif  g.gif
Kazkaip nesusisnekam ax.gif 

matyt neaiskiai parasiau,na bandysiu tiksliau.atsiauginau savo naturalius plaukus,naturalus rudai pilki.tada visus man sruogavo,kaskart imesdavo vis daugiau sruogeliu,kol galiausiai buvo visi jau pakankamai sviesus,tada as nusprendziau,kad noriu dazyti visus plaukus ir ataugusias saknis jau daziau su keune 1517nr 12 proc,bet kai jau tas saknis daziau ne viena karta,tai db matosi tokia kai riba tarp tu visiskai dazytu ir sruoguotu,nors ten kur sruoguota dalis tokie plaukai ryzesni nei kur nuo saknu eina,kai visi dazyti.tai as taip galvoju kad db ta dali apatine plauku dazyti su 3 proc gal kiek spalva susilygins,nors nera taip kad lb skirtusi,bet kai as zinau,tai man matosi ir norisi vienodumo didesnio.tai ar man visdelto kazkas gausis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 07 08, 20:07)
matyt neaiskiai parasiau,na bandysiu tiksliau.atsiauginau savo naturalius plaukus,naturalus rudai pilki.tada visus man sruogavo,kaskart imesdavo vis daugiau sruogeliu,kol galiausiai buvo visi jau pakankamai sviesus,tada as nusprendziau,kad noriu dazyti visus plaukus ir ataugusias saknis jau daziau su keune 1517nr 12 proc,bet kai jau tas saknis daziau ne viena karta,tai db matosi tokia kai riba tarp tu visiskai dazytu ir sruoguotu,nors ten kur sruoguota dalis tokie plaukai ryzesni nei kur nuo saknu eina,kai visi dazyti.tai as taip galvoju kad db ta dali apatine plauku dazyti su 3 proc gal kiek spalva susilygins,nors nera taip kad lb skirtusi,bet kai as zinau,tai man matosi ir norisi vienodumo didesnio.tai ar man visdelto kazkas gausis? smile.gif

Nu va,dabar aisku.galit tonuot,visus plaukus su trim proc,laikyti iki penkiolikos min.truputi suvienodins,tik atsargiai ziurekit kad neuztamsetu mirksiukas.gif o seip skirtumas bus,kol nenusikirps sruogos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 21:28)
Nu va,dabar aisku.galit tonuot,visus plaukus su trim proc,laikyti iki penkiolikos min.truputi suvienodins,tik atsargiai ziurekit kad neuztamsetu mirksiukas.gif o seip skirtumas bus,kol nenusikirps sruogos mirksiukas.gif

o tai tonavimas ir yra dazymas su 3proc,taip supratau? o kaip patartumet visus ar tik galus tepti?ir ant sausu geriau ar ant slapiu?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 07 08, 20:58)
o tai tonavimas ir yra dazymas su 3proc,taip supratau? o kaip patartumet visus ar tik galus tepti?ir ant sausu geriau ar ant slapiu?

Jau rasiau 4u.gif
Taip tonavimas tai yra spalvos uzdejimas.
Nudazot saknis,isplaunat galva.Isdziovinat iki 80 proc sausumo.
Tepat visus paukus su trim proc uzmaisytais dazais.laikot iki 15min.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 22:50)
Jau rasiau 4u.gif
Taip tonavimas tai yra spalvos uzdejimas.
Nudazot saknis,isplaunat galva.Isdziovinat iki 80 proc sausumo.
Tepat visus paukus su trim proc uzmaisytais dazais.laikot iki 15min.

ok,dekui uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Na ka, isbandeme dazus Yellow- baimes buvo pilnos kelnes, nes daze ne kirpykloj, nedirbes zmogus su siais dazais, bet viska dareme pagal rekomendacijas...
Tikejausi save pamatyti vel 'oranzine' galva ir eiti namo liudna...
Bet rezultatas yra nuostabus, nerealiai gerai gavosi- sviesus, ne geltoni, ne peroksidiniai, o sviesuciai ciut su pilku atspalviu bigsmile.gif Super, gaivi, grazi spalva- as laaabai patenkinta, reiks nest bonke tai, kas patare, ka susipirkti (sulciu, nepagalvokit, kad kazko lotuliukas.gif )
Tikrai drasiai rekomenduoju siuos dazus toms, kurios vargsta su geltonom saknim ir bijo zmonems pasirodyt po 'dazymo' (kaip budavo man po L'Orealio prof dazu doh.gif )
Atsakyti
Brashke77, tai pasirodyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 10, 10:46)
Na ka, isbandeme dazus Yellow- baimes buvo pilnos kelnes, nes daze ne kirpykloj, nedirbes zmogus su siais dazais, bet viska dareme pagal rekomendacijas...
Tikejausi save pamatyti vel 'oranzine' galva ir eiti namo liudna...
Bet rezultatas yra nuostabus, nerealiai gerai gavosi- sviesus, ne geltoni, ne peroksidiniai, o sviesuciai ciut su pilku atspalviu  bigsmile.gif  Super, gaivi, grazi spalva- as laaabai patenkinta, reiks nest bonke tai, kas patare, ka susipirkti (sulciu, nepagalvokit, kad kazko  lotuliukas.gif )
Tikrai drasiai rekomenduoju siuos dazus toms, kurios vargsta su geltonom saknim ir bijo zmonems pasirodyt po 'dazymo' (kaip budavo man po L'Orealio prof dazu  doh.gif )

kur perki dazus ir koks nr,kad su pilku atspalviu gavosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 07 10, 12:53)
Brashke77, tai pasirodyk  bigsmile.gif

ai,,kad nefenuota... ax.gif na, gal veliau pabandysu kokia sruoga nusifotkint 4u.gif

QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 07 10, 13:50)
kur perki dazus ir koks nr,kad su pilku atspalviu gavosi?  smile.gif

pirkau Krinonoj.
Yellow 11.11 ir 11.20 maisem 1:1 + 12% emulsija. Beje, visai negrauze odos, kaip kad anksciau bigsmile.gif
Atsakyti