Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

noreciau pasiklausti,kaip cia geriau padarius smile.gif mano plauku galu spalva siek tiek skiriasi,nes anksciau buvo dazyta sruogelemis,tai db zadu dazyti su 3proc,tik galvoju ar geriau tepti ant sausu ar ant slapiu plauku,bet gal ant sausu geriau matysis kur tepti ar per visa ilgi galima butu?ir kiek mazdaug laiko palaikyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2010 07 08, 07:33)
as tai manau,kad norint isgauti grazia tolygia spalva reikia ne kirpejas kiekviena karta keisti,o kaiptik atvirksciai,dazytis pas ta pacia ir su tais paciais dazais.nes juk kiekv karta dazant su kitais dazais,kaip spalva gali gautis tolygi  g.gif o del kirpeju,tai manau buna ir joms kad nusigrybauja graziai tariant, visi juk mes zmones  ax.gif  biggrin.gif

na, per 2 metus 2 kirpejos- nera labai daug, o dar toj pacioj vietoj, kur mato kaip ir kuo dazoma mirksiukas.gif
Kaitaliot labai nemegstu- ilgai galvoju, kur eiti, pasiklausineju... Va dabar vel tas etapas atejo- reik ieskoti , kad kirptu zmoniskai unsure.gif
Beje, dar seniau, vaiksciojau 8 metus pas ta pacia. Maciau, kad gryba pjauna- daro, ka pati nori, visiskai priesingai nei sakau, bet vel gi- bijojau pas kokia kita eit lotuliukas.gif

Siaip dar esu bandzius kirptis pas Lilija- patiko nerealiai, iskirpo nutriususius, o is ilgio.,atrodo, nei kiek nesutrumpejo bigsmile.gif
Bet paskui ,kaip minejau, darbe tvarkydavausi- negi begsi kitur, isizeis panos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 07, 23:23)
maisyti 1:1 Nr 11.11 ir 11.20 su emulsija 12 %. Atvirai pasakius, net neisivaizduoju rezultato, bet gal..........
Beje, paskaiciua, kad jums pavyko is trecio karto isgauti tokia puikia spalva- apakau. Mano bendradarbes su manim 2 metus 'pluso' ir nieko neisgavo  lotuliukas.gif
Na buvo buvo praeita vasara neblogai- neneigsiu, panasia, kaip Eriksos. Bet paskui vel tas pats  doh.gif

turetu buti gerai spalva.Sviesi, salta.O tonuosit kuo? ax.gif

QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 07 08, 09:31)
noreciau pasiklausti,kaip cia geriau padarius smile.gif  mano plauku galu spalva siek tiek skiriasi,nes anksciau buvo dazyta sruogelemis,tai db zadu dazyti su 3proc,tik galvoju ar geriau tepti ant sausu ar ant slapiu plauku,bet gal ant sausu geriau matysis kur tepti ar per visa ilgi galima butu?ir kiek mazdaug laiko palaikyti? g.gif


Nesuprtau,ka dazysit su trim proc?kokiais dazais?Ir ka norite isgauti siuo dazymu?
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 08, 09:59)
na, per 2 metus 2 kirpejos- nera labai daug, o dar toj pacioj vietoj, kur mato kaip ir kuo dazoma  mirksiukas.gif
Kaitaliot labai nemegstu- ilgai galvoju, kur eiti, pasiklausineju... Va dabar vel tas etapas atejo- reik ieskoti , kad kirptu zmoniskai  unsure.gif
Beje, dar seniau, vaiksciojau 8 metus pas ta pacia. Maciau, kad gryba pjauna- daro, ka pati nori, visiskai priesingai nei sakau, bet vel gi- bijojau pas kokia kita eit  lotuliukas.gif

Siaip dar esu bandzius kirptis pas Lilija- patiko nerealiai, iskirpo nutriususius, o is ilgio.,atrodo, nei kiek nesutrumpejo  bigsmile.gif
Bet paskui ,kaip minejau, darbe tvarkydavausi- negi begsi kitur, isizeis panos  biggrin.gif

Cia optine apgaule biggrin.gif Jei jum kirpeja nukirps visus nutriususius plaukus,jums plaukai ir netrius,aisku jei priziuresit.Jei neleisit to padaryti,po savaites,dvieju,jum vel plaukai bus nutriuse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 12:49)

Nesuprtau,ka dazysit su trim proc?kokiais dazais?Ir ka norite isgauti siuo dazymu?

dazysiu plaukus,kur siek tiek spalva skiriasi mazdaug nuo puses ilgio,nes dabar saknis dazau su keune 1517 ir 12 proc,o tie apatiniai plaukai buvo dazyti sruogelemis,vis juos padazant su 3proc,bet cia kirpykloj,o db dazau namie saknis,tai nusipirkau tik 3proc peroksido ir pati noriu padazyti galus, ar db supratot? tik nzn ar per visus dazyti ar tik ten kur siek tiek matosi,kad skiriasi nuo po saknu dazymo ataugusiu plauku?ir ar ant sausu tepti ar slapiu?ir kiek laikyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 07 08, 12:08)
dazysiu plaukus,kur siek tiek spalva skiriasi mazdaug nuo puses ilgio,nes dabar saknis dazau su keune 1517 ir 12 proc,o tie apatiniai plaukai buvo dazyti sruogelemis,vis juos padazant su 3proc,bet cia kirpykloj,o db dazau namie saknis,tai nusipirkau tik 3proc peroksido ir pati noriu padazyti galus, ar db supratot? tik nzn ar per visus dazyti ar tik ten kur siek tiek matosi,kad skiriasi nuo po saknu dazymo ataugusiu plauku?ir ar ant sausu tepti ar slapiu?ir kiek laikyti? ax.gif

O skiriasi tai jie tamsesni ar sviesesni?Jei tamsesni,tai nieko nebus.Jei sviesesni tada galit,bet dazykit visus,isplemuosit jei tik tas vietas uzdazysit.Uzdazot saknis 50min. Issiplaunant galva.Issizdiovinat iki ne visai sausu ir tada tepat su trim proc visus.Laikymas iki 15 min.Keune tamseja,stebekit,gali uztekti ir penkiu min.Tik man tai atrodo ar nepaliksit zila ax.gif Nu bet jei jum kirpykloje taip daze ir buvo gerai,tai tada dazykite.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 13:38)
O skiriasi tai jie tamsesni ar sviesesni?Jei tamsesni,tai nieko nebus.Jei sviesesni tada galit,bet dazykit visus,isplemuosit jei tik tas vietas uzdazysit.Uzdazot saknis 50min. Issiplaunant galva.Issizdiovinat iki ne visai sausu ir tada tepat su trim proc visus.Laikymas iki 15 min.Keune tamseja,stebekit,gali uztekti ir penkiu min.Tik man tai atrodo ar nepaliksit zila ax.gif Nu bet jei jum kirpykloje taip daze ir buvo gerai,tai tada dazykite.

kodel zila? nuims sviesiai labai? mano galai tamsesni nezymiai,bet noriu suvienodinti,tai gal tada be reikalo pirkau,gal tik tuo tamsesniu nudazyti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 07, 23:24)
Cia mano asmenine nuomone,ging diev nepagalvokit,kad cia as is savo varpines, sau naudos ieskodama rasau.Man nauda didesne kai jus prisibrokinat biggrin.gif  biggrin.gif


ikalbejot biggrin.gif as cia tik pamastymuose buvau, bet jei patariat nerizikuot tai paklausysiu jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 13:49)
turetu buti gerai spalva.Sviesi, salta.O tonuosit kuo? ax.gif

na, pradziai dazysiu saknis, paskui biski nusukuosim zemyn tuos dazus. Nezinau, nei kokia spalva gausis, ar patiks. Gal gerai bus is karto, o jei ne- nusipirksiu Wella koki lengva toniuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 08, 13:46)
ikalbejot  biggrin.gif  as cia tik pamastymuose buvau, bet jei patariat nerizikuot tai paklausysiu jusu  smile.gif

Kaip sako: kas nerizikuoja - negeria sampano.Ale kita karta sampanas gali buti neskanus ir su ilgom pagiriom lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 08, 13:53)
na, pradziai dazysiu saknis, paskui biski nusukuosim zemyn tuos dazus. Nezinau, nei kokia spalva gausis, ar patiks. Gal gerai bus is karto, o jei ne- nusipirksiu Wella koki lengva toniuka  g.gif

MUŠIU!!! doh.gif
Negalima sviesinant plauku sukuoti!
Negalima dazant su aukstesniu nei triju proc oksidantu tepti galu!
Uzsirasot ir kaip "teve musu" viduri nakties prikeltos!
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 15:56)

MUŠIU!!! doh.gif
Negalima sviesinant plauku sukuoti!
Negalima dazant su aukstesniu nei triju proc oksidantu tepti galu!
Uzsirasot ir kaip "teve musu" viduri nakties prikeltos!


2.gif
supratau pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 13:56)

MUŠIU!!! doh.gif
Negalima sviesinant plauku sukuoti!
Negalima dazant su aukstesniu nei triju proc oksidantu tepti galu!
Uzsirasot ir kaip "teve musu" viduri nakties prikeltos!


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gi cia jau kazkuriai mergaitei kirpeja sake, kad kol saknys nusidazo, tai jau peroksidas nugaruoja iki 3% , tai galima tept ir visa plauka hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 07 08, 13:25)
kodel zila? nuims sviesiai labai? mano galai tamsesni nezymiai,bet noriu suvienodinti,tai gal tada be reikalo pirkau,gal tik tuo tamsesniu nudazyti? unsure.gif

Man numeriukais rasykit mirksiukas.gif tamsesniu, sviesesniu nieko man nesako 4u.gif
tamsesni nuo ko?pries sruoginima buvo dazyta tamsiau ar kaip?realiai galu nepasviesinsit,tuo labiau su dazais.dazai dazu nesviesina.milteliai galus nutrupins.geriausia butu tuos galus nukirpti,kurie jums trukdo gyventi.O jei seip spalva nera vienoda,tai ji ir nebus vienoda,tol kol bus sruogu,nes sruogos meta ryskesni atspalvi,todel nesruoguotos vietos atrodo tamsesnes.O zila galit gautis,nes dazai zili ax.gif ta prasme salto atspalvio.
Ar susisnekam mes cia,aiskiau jum?Jei ne klauskit mirksiukas.gif
Dabar dar karta perskaiciau visus jusu postus.
Jum tonuodavo visus manau,bet ar jum suvienodino spalva su 1517?Nelabai isivaizduoju,juk tos vietos kur sruogos turejo gautis tikrai zilos...Ir nesuprantu dar vieno dalyko,jei galai sruoginti tai kaip tik ta dalis kur nesruoginta o dazyta dazais turetu buti tamsesne,o kur sruogos sviesesne... g.gif g.gif
Kazkaip nesusisnekam ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 07 08, 17:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Gi cia jau kazkuriai mergaitei kirpeja sake, kad kol saknys nusidazo, tai jau peroksidas nugaruoja iki 3% , tai galima tept ir visa plauka  hihihi.gif

Aga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Senai visos kirpejos isgriuvusios butu,jei taip chemija pas mus garuotu.Padirbi metus ir po velena... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 08 liepos 2010 - 19:43