Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(carela @ 2010 07 06, 20:34)
Isiterpsiu ax.gif
Naturali 5
dazyta Matrix
saknys milt.+6 proc. nes triju proc buvo mazoka.Cia vienas is isskirtiniu variantu.
Tonuota su toniniais dazais
SPA + SPV + CLEAR + 2,7 aktyvatorius

Pries tai buve uztamsinti, nuimta spalva, sruoguota.
Rezultatas is trecio karto mirksiukas.gif

nu va mano kirpeja jau atsake uz mane biggrin.gif aciu Carelai uz varga,nes tokia spalvyte ne is pirmo karto isgavome wub.gif
Papildyta:
[quote=bresk5,2010 07 06, 23:19]
[quote=wife,2010 07 06, 18:13]thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kokiais dazais dazei?
[/quo
Labai gražūs plaukučei kokes priemones naudojat 4u.gif
[/quote]
nieko labai ypatingo is tikro nenaudoju, tik tiek kad ir sampunus ir kaukes perku prof.liniijos,galams zinoma aliejukai,kaip jau rasiau reiktu didesnes prieziuros nes sausoki ganetinai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

o kokias plaukų priežiūros priemones naudojate, kad sudrėkinti plauką, jį pamaitinti ir kaip saugote plaukus nuo saulės? Mano plaukai vasarą labai išblunka, atrodo nekaip. Ką patartumėt naudoti be šampūno + balzamo ir aliejuko galiukams? g.gif parašykite konkrečia priemones šviesiems plaukams. ačiū.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Carela, ne nebepirksiu dazu is parduotuves- kazkoks proto uztemimas buvo uzejes, nes jau nevilty del savo plaukuciu.... Tai va, pakalbejau su viena kirpeja is tokio 'sustro' salono, tai patare, kokius YELLOW dazus pirkti ir juos sumaisyti, ir kokia emulsija. thumbup.gif
O jus nedirbot niekad su Yellow? Idomu butu jusu nuomones dar pasiklausti butent apie tas pasiulytas spalvas 4u.gif

Myciute, daugumai pazystamu merginu labai tikdavo ir patikdavo Keune plauku kauke, geltona. Ji tokia riebi, ir konsistencija kaip gero sviesto. Tikrai pamaitina plaukuti neblogai 4u.gif

Buvau urmo bazeje ir ten kur prekiauja prof kosmetika ir iranga plaukams, pirkau italiskos pilstomos kaukes. Bet kokios firmos, nusaukit, nepamenu. doh.gif O kaukyte tai superine- plaukai net slysta pro pirstus po jos, nors ,istikro, pasisiause ir garbanoti pas mane doh.gif
Ta parduotuvele is sandeliu sono, atskira, priesais vagonelius, sakyciau, tarp 1-6 sandeliu, jei kas ieskotumet. Uz 100 gr temokejau 6 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 07, 14:04)
Sveikutes  4u.gif
Carela, ne nebepirksiu dazu is parduotuves- kazkoks proto uztemimas buvo uzejes, nes jau nevilty del savo plaukuciu.... Tai va, pakalbejau su viena kirpeja is tokio 'sustro' salono, tai patare, kokius YELLOW dazus pirkti ir juos sumaisyti, ir kokia emulsija.  thumbup.gif 
O jus nedirbot niekad su Yellow? Idomu butu jusu nuomones dar pasiklausti butent apie tas pasiulytas spalvas  4u.gif

Myciute, daugumai pazystamu merginu labai tikdavo ir patikdavo Keune plauku kauke, geltona. Ji tokia riebi, ir konsistencija kaip gero sviesto. Tikrai pamaitina plaukuti neblogai 4u.gif

Buvau urmo bazeje ir ten kur prekiauja prof kosmetika ir iranga plaukams, pirkau italiskos pilstomos kaukes. Bet kokios firmos, nusaukit, nepamenu. doh.gif  O kaukyte tai superine- plaukai net slysta pro pirstus po jos, nors ,istikro, pasisiause ir garbanoti pas mane  doh.gif
Ta parduotuvele is sandeliu sono, atskira, priesais vagonelius, sakyciau, tarp 1-6 sandeliu, jei kas ieskotumet. Uz 100 gr temokejau 6 lt  ax.gif


Tai kaip mums dabar zinoti, kokios firmos ta stebuklinga kauke? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2010 07 07, 11:22)
Tai kaip mums dabar zinoti, kokios firmos ta stebuklinga kauke?  biggrin.gif

tai va, kad as pati nezinau, bet daznokai ten bunu- uzeisiu ir pasiklausiu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 07, 15:51)
tai va, kad as pati nezinau, bet daznokai ten bunu- uzeisiu ir pasiklausiu  4u.gif  blush2.gif


Na tai lauksim žinių mirksiukas.gif
Atsakyti
sumasciau toki varianta kad nusipirkciau priemones kuriu reikia mano plauku dazymui ir nulekciau pas kirpeja nebrangininke, sakau gal pigiau iseis dazymas, tai dabar galvoju ko man reiktu jei saknis dazo milteliais ir patonuoja spalva, tai kaip suprantu reiktu miltuku, dazu ( galvoju keune imti) ir peroksido 3% kuris kaip suprantu tiktu tiek milteliam sumaisyt tiek plauku dazam tonavimui, pataisykit jei kazkur suklydau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 06, 19:34)
Isiterpsiu ax.gif
Naturali 5
dazyta Matrix
saknys milt.+6 proc. nes triju proc buvo mazoka.Cia vienas is isskirtiniu variantu.
Tonuota su toniniais dazais
SPA + SPV + CLEAR + 2,7 aktyvatorius

Pries tai buve uztamsinti, nuimta spalva, sruoguota.
Rezultatas is trecio karto mirksiukas.gif

Bet koks rezultatas thumbup.gif
Man kirpeja irgi mano sruoguotus plaukus ne is karto geru rezultatu nudaze, bet dabar jau atrastas ir budas ir dazai thumbup.gif Ziuriu irgi miltukais spalva nuiminejai....mano naturalios Nr. 6 irgi dazai nenukanda schmoll.gif Net imant pati stipriausia peroksida...lenda tas geltonumas nors pasiusk unsure.gif Tik va jau dazant ant virsaus dazais uztenka 3%.
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2010 07 07, 06:37)
nu va mano kirpeja jau atsake uz mane  biggrin.gif aciu Carelai uz varga,nes tokia spalvyte ne is pirmo karto isgavome  wub.gif


Nera uz ka  biggrin.gif  I sveikata drinks_cheers.gif
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 07, 09:04)
Sveikutes  4u.gif
Carela, ne nebepirksiu dazu is parduotuves- kazkoks proto uztemimas buvo uzejes, nes jau nevilty del savo plaukuciu.... Tai va, pakalbejau su viena kirpeja is tokio 'sustro' salono, tai patare, kokius YELLOW dazus pirkti ir juos sumaisyti, ir kokia emulsija.  thumbup.gif 
O jus nedirbot niekad su Yellow? Idomu butu jusu nuomones dar pasiklausti butent apie tas pasiulytas spalvas  4u.gif

Myciute, daugumai pazystamu merginu labai tikdavo ir patikdavo Keune plauku kauke, geltona. Ji tokia riebi, ir konsistencija kaip gero sviesto. Tikrai pamaitina plaukuti neblogai 4u.gif

Ne nedirbau,pasakyti nieko negaliu 4u.gif
Kokius numeriukus pasiule ir kokio stiprumo emulsija?

QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 07, 13:33)
sumasciau toki varianta kad nusipirkciau priemones kuriu reikia mano plauku dazymui ir nulekciau pas kirpeja nebrangininke, sakau gal pigiau iseis dazymas, tai dabar galvoju ko man reiktu jei saknis dazo milteliais ir patonuoja spalva, tai kaip suprantu reiktu miltuku, dazu ( galvoju keune imti) ir peroksido 3% kuris kaip suprantu tiktu tiek milteliam sumaisyt tiek plauku dazam tonavimui, pataisykit jei kazkur suklydau  rolleyes.gif

Ka darysit kai kirpejai netiks jusu pasirinktos spalvos?Neuzteks milteliu?
Kirpeja neatsakinga lieka visiskai,jei klientas atsinesa savo dazus.Atsako tik uz technika,nei uz plauko bukle,nei uz rezultata neatsako.Jei neliks kalta kirpeja,pries jus,jeigu kas neiseitu,tai tada prasom mirksiukas.gif
Buvo mergaite pas mane.Nusipirko dazus,sugalvojo,kad sutaupys.Sviesi mergaite vidutinio sviesumo,8 lygio,grazi.Saknys gavosi raudonmedzio,sviesios aisku.O jai sake zaluma nugesins lotuliukas.gif Nes pries tai su naturaliu tonu buvo ala dazyta.
Nzn as asmeniskai sviesinti su kliento(rimto,ne apie bobules kalbu) priemonem neapsiimciau.Arba puse valandos deciau kalbos apie tai kas gali buti,ko gali nebuti ir t.t Neprisiimciau visiskai jokios atsakomybes.Ir dar klausimas ar man apsimoketu gaisti dvi valandas uz savikaina taip sakant.
Jei ir apsiimtu kirpeja,atsiminkite viena paprasta dalyka,skupus moka du kartus.Taisymas kainuoja dvigubai,rezultatas irgi ne is karto,ERIKSA gali patvirtinti.Taigi klausimas,kame pigumas r ar vertas pigumas rizikos ax.gif
Cia mano asmenine nuomone,ging diev nepagalvokit,kad cia as is savo varpines, sau naudos ieskodama rasau.Man nauda didesne kai jus prisibrokinat biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 07 liepos 2010 - 22:31
QUOTE(carela @ 2010 07 08, 00:24)
Nera uz ka  biggrin.gif  I sveikata drinks_cheers.gif

Ne nedirbau,pasakyti nieko negaliu 4u.gif
Kokius numeriukus pasiule ir kokio stiprumo emulsija?


maisyti 1:1 Nr 11.11 ir 11.20 su emulsija 12 %. Atvirai pasakius, net neisivaizduoju rezultato, bet gal..........
Beje, paskaiciua, kad jums pavyko is trecio karto isgauti tokia puikia spalva- apakau. Mano bendradarbes su manim 2 metus 'pluso' ir nieko neisgavo lotuliukas.gif
Na buvo buvo praeita vasara neblogai- neneigsiu, panasia, kaip Eriksos. Bet paskui vel tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 07, 23:24)
Jei ir apsiimtu kirpeja,atsiminkite viena paprasta dalyka,skupus moka du kartus.Taisymas kainuoja dvigubai,rezultatas irgi ne is karto,ERIKSA gali patvirtinti.

jo sita dalyka tai jau tikrai zinau,nes teko ir man paciai dziaugsmas namie dazymais uzsiimti, ko pasekoje taisymas oi kiek grazaus pinigo kainavo doh.gif zinoma,buna atveju kai paneles atitaiko spalvyte ir iseina graziai nusidazyti,bet tai cia laimes dalykas,jei nebijai rizikuoti rolleyes.gif manau jei tamsus plaukai,tai gal ir galima paciai namie maklevotis,bet sviesus tai jau daugiau atsakomybes,nu nzn cia zinoma kiekv asmenine nuomuone biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 08, 00:23)
maisyti 1:1 Nr 11.11 ir 11.20 su emulsija 12 %. Atvirai pasakius, net neisivaizduoju rezultato, bet gal..........
Beje, paskaiciua, kad jums pavyko is trecio karto isgauti tokia puikia spalva- apakau. Mano bendradarbes su manim 2 metus 'pluso' ir nieko neisgavo  lotuliukas.gif
Na buvo buvo praeita vasara neblogai- neneigsiu, panasia, kaip Eriksos. Bet paskui vel tas pats  doh.gif

as tai manau,kad norint isgauti grazia tolygia spalva reikia ne kirpejas kiekviena karta keisti,o kaiptik atvirksciai,dazytis pas ta pacia ir su tais paciais dazais.nes juk kiekv karta dazant su kitais dazais,kaip spalva gali gautis tolygi g.gif o del kirpeju,tai manau buna ir joms kad nusigrybauja graziai tariant, visi juk mes zmones ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2010 07 08, 05:33)
as tai manau,kad norint isgauti grazia tolygia spalva reikia ne kirpejas kiekviena karta keisti,o kaiptik atvirksciai,dazytis pas ta pacia ir su tais paciais dazais.nes juk kiekv karta dazant su kitais dazais,kaip spalva gali gautis tolygi  g.gif

drinks_cheers.gif va ir man atrodo, kad nevalia kaitaliot kirpeju ir dazu norint turet grazia tolygia ir patinkancia spalva. Nu nebent jau visiskai nesusikalbat su kirpeja ko norit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 08 liepos 2010 - 08:00