Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(carela @ 2010 06 30, 17:56)
Slinkti su saknim,ar trupeti?seip dazymas neturi itakos slinkimui,trupejimui gali tureti...

butent, su saknim. Jai neluzineja, nes labai priziuri- aliejai, kaukes, proceduros (nanomax, pvz cool.gif ), ampulytes.... Todel ji kalte suverte keunei...

Sakykit, carela, ar imanoma pabandyt nusidazyt parduotuviniais dazais? Labai jau man nagai niezti. Be to, del asmeniniu priezasciu, kirpyklose lankytis nebegalesiu, tad tenka kazko ieskotis namie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 16:56)
matrix su pilna sviesinimo procedura:atstatomoji procedura,saknu dazymas,tonavimas ir taip kiekviena karta dazant.


o gal galite tiksliau parasyti, kas cia atstatomoji procedura? ampule gal kokia panaudoti pries dazant? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 16:56)
Slinkti su saknim,ar trupeti?seip dazymas neturi itakos slinkimui,trupejimui gali tureti...

Reikia atsirinkti,dabar populereja shwarskof, estel...estel rusu,taciau sviesinant tikrai neblogi,kolege bande dazyt,tai visai gerai ima,atspalviai grazus...pliusas tas,kad pigus.sviesinimui ir selectyve geri, irgi gerai ima...begale firmu,tiesiog reikia bandyti.As nesakau kad keune blogi,tiesiog sakau ka girdejau is meistru,is klientu.Man paciai jie irgi  schmoll.gif  teko dirbti trumpai,bet nepatiko nei patys dazai,nei spalvos...greitai nusiplauna.Bandziau sau 1517...sunaudojau tutele ir daugiau schmoll.gif  mano plaukam kolkas patys paciausi is visu bandytu (keune,greenligt,wella, shwaskof) matrix su pilna sviesinimo procedura:atstatomoji procedura,saknu dazymas,tonavimas ir taip kiekviena karta dazant.


O kaip tik nusipirkau keunos tintos oksidatoriaus litra ir sakiau dazysiu 1513 ax.gif

Kas del dazu, man labai patinka Alfapar augaliniai ir yellow 4u.gif

O ir milteliu buna ivairiu? Vienu silpnesniu, kitu stipresniu?

Man kaip daze milteliais, tai nebuvo jie labai stiprus g.gif Nes galvos negrauze ir po dazymo plauko beveik pakirpti nereikejo bigsmile.gif Kose zinau, kad buvo melynos spalvos ir taip pat su meta, + salde galvos oda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 01, 07:30)
butent, su saknim. Jai neluzineja, nes labai priziuri- aliejai, kaukes, proceduros (nanomax, pvz  cool.gif ), ampulytes.... Todel ji kalte suverte keunei...

Sakykit, carela, ar imanoma pabandyt nusidazyt parduotuviniais dazais? Labai jau man nagai niezti. Be to, del asmeniniu priezasciu, kirpyklose lankytis nebegalesiu, tad tenka kazko ieskotis namie  unsure.gif


Gal galima placiau apie nanomax? Cia kazkokia atstatanti procedura?Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2010 07 01, 13:55)
Gal galima placiau apie nanomax? Cia kazkokia atstatanti procedura?Aciu

na, tiksliai nepasakysiu, nes darboviete gavo aparata, kai jau dekrete buvau. Tiesiog proceduros eigoje i plauka ivedamos maitinancios arba drekinancios priemones. Veiksminga, bet nepigu smile.gif
http://www.ametista.lt/index.php?id=90
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2010 07 01, 09:23)
o ka daryti plaukams, jei istorija tokia: visad buvo sviesus, lygios grazios splavos, poto persidaziau augaliniais Joico  kakaviniais, rusvais, poto daciau Loreal Casting medaus spalvos, taciau niekaip man ta spalva visgi netiko, dbr einu kryziaus kelius kad atgauti buvusia spalva, pradzioje nuiminejo su splavos nuemeju, vos vos pasviesejo, tada uzdaze sviesiais dazais (Swrzkopf), vos vos vos gal pasviesejo, poto vel daze dazais(Keune lyg ir atrodo), esme ta kad saknis mano tai nudazo o vat per plauku ilgi niekaip neiseina issviesinti tos isigerusios tamsesnes spalvos, jie vos vos tik dazant svieseja g.gif tai ka patartumet toliau man daryti? Nes kirpeja milteliais nenori dazyti...bet kad nzn ar yra kita iseitis unsure.gif


Deje cia nelabai kas pades,tik kirpimas.Kadangi sviesinti plaukai yra laaabai poreti,i juos isigeria spalva labai.Taciau greitai atsiplauna.Bet jei jum daze kelis kartus,nieko nebus.Kirpkit po truputi kol nusikirps nepageidaujamas atspalvis.Jei ims miltais,gali nutrupeti plaukai.
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 01, 10:30)
butent, su saknim. Jai neluzineja, nes labai priziuri- aliejai, kaukes, proceduros (nanomax, pvz  cool.gif ), ampulytes.... Todel ji kalte suverte keunei...
Dazymas su slinkimu nieko bendro neturi.Plaukai turi fazes.Baigesi fazes - iskrito plaukas.Kitas reikalas jei kazkas is vidaus sukelia slinkima,tai gali buti vaistai,stresas,nervinis issekimas,liga ir t.t. Dazai iki plauko svogunelio neisiskverbia.Jie veikia tik pavirsiuj,i krauja nepatenka(daznai nestukes taip galvoja) ir pan.
Patarkit nusipirkti ampoliu nuo slinkimo,arba ieskoti priezaciu pas gydytojus.
Sakykit, carela, ar imanoma pabandyt nusidazyt parduotuviniais dazais? Labai jau man nagai niezti. Be to, del asmeniniu priezasciu, kirpyklose lankytis nebegalesiu, tad tenka kazko ieskotis namie  unsure.gif


Mano asmenine nuomone.
As parduotuviniu dazu nepripazystu.Del daugelio priezasciu...Del sudeties,del nepatikimumo ir t.t
Jei norite dazytis pati,geriau dazykite su prof.Nesvarbu kokios firmos,bet svarbu,kad butu prof.Jei kas ir neiseis,plaukams nepakenksite taip kaip su marketiniais.
QUOTE(ergura @ 2010 07 01, 10:49)
o gal galite tiksliau parasyti, kas cia atstatomoji procedura? ampule gal kokia panaudoti pries dazant? 4u.gif

Protopak procedura. Tai stiprus preparatas,isiskverbiantis i plauko vidu,uzpildantis plaukuose esancius itrukimus,pripildo plauka dregmes.
Plaukai ne taip siura,reciau reikia kirptis.Atliekama procedura pries sviesinima,chemini.Neleidzia plaukam sauseti.
Atliekama pries tamsinima, issaugo spalva ir neleidzia jai greitai nusiplauti.
Atliekama viena karta i men.Dazniau negalima.
Priklausomai nuo plauku - istiesina iki 5 plovimu,nuima putimasi,naudojant atitinkamas priemones po proceduros namuose.
Ti nereiskia,kad garbane bus tiesiaplauke,taciau kadangi plaukas stipriai atstatomas,praktiskai jo susukti neimanoma iki penkiu plovimu.Tiesiog nelaiko.
QUOTE(Elektraaa @ 2010 07 01, 11:20)
O kaip tik nusipirkau keunos tintos oksidatoriaus litra ir sakiau dazysiu 1513  ax.gif

Kas del dazu, man labai patinka Alfapar augaliniai ir yellow  4u.gif

O ir milteliu buna ivairiu? Vienu silpnesniu, kitu stipresniu?

Man kaip daze milteliais, tai nebuvo jie labai stiprus  g.gif  Nes galvos negrauze ir po dazymo plauko beveik pakirpti nereikejo  bigsmile.gif Kose zinau, kad buvo melynos spalvos ir taip pat su meta, + salde galvos oda  biggrin.gif

Taip milteliu buna ivairiu.
Atsakyti
Noriu ir as pasirodyti savo spalvyte, kuri pagaliau yra tokia, kokios visada norejau ax.gif zinoma plaukuciai yra sausi ir reikalauja ypatingos prieziuros,kurios kartais pritingiu duoti blush2.gif pati fotkinau,tai nesupykite kad biski kreivoka foto gavosi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eriksa: 06 liepos 2010 - 10:17
QUOTE(eriksa @ 2010 07 06, 11:16)

labai grazi spalvyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2010 07 06, 11:16)
Noriu ir as pasirodyti savo spalvyte, kuri pagaliau yra tokia, kokios visada norejau  ax.gif zinoma plaukuciai yra sausi ir reikalauja ypatingos prieziuros,kurios kartais pritingiu duoti  blush2.gif  pati fotkinau,tai nesupykite kad biski kreivoka foto gavosi  4u.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokiais dazais dazei?
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2010 07 06, 11:16)
Noriu ir as pasirodyti savo spalvyte, kuri pagaliau yra tokia, kokios visada norejau  ax.gif


man irgi idomu kokie dazai wub.gif ir kokia spalvyte naturali? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2010 07 06, 19:11)
man irgi idomu kokie dazai  wub.gif  ir kokia spalvyte naturali?  smile.gif

Isiterpsiu ax.gif
Naturali 5
dazyta Matrix
saknys milt.+6 proc. nes triju proc buvo mazoka.Cia vienas is isskirtiniu variantu.
Tonuota su toniniais dazais
SPA + SPV + CLEAR + 2,7 aktyvatorius

Pries tai buve uztamsinti, nuimta spalva, sruoguota.
Rezultatas is trecio karto mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=wife,2010 07 06, 18:13]thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kokiais dazais dazei?
[/quo
Labai gražūs plaukučei kokes priemones naudojat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bresk5: 06 liepos 2010 - 22:21