Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(brashke77 @ 2010 06 29, 08:03)
Sveikos, merginos!
As irgi sviesinu plaukucius jau senokai, bet nebeturiu kantrybes, kai pamatau rezultata pastaruoju metu.  doh.gif  Dazausi kirpykloje su Loreal prof dazais (majiblond, maiso 2 spalvas , 6 %). Bet vistiek ismusa toki ziauru geltonuma, kad baisu!  blink.gif 
Pacios plaukai tamsoki, pilki, ne rudi ir ne ryzi, bet tas geltonis doh.gif  Suprantu, kad plaukuose yra raudono pigmento, reiskias. Tai noriu paklausti, ka daryt? Gal keisti dazus? Gal geriau 'paimtu' Keune 1517 pvz?  g.gif
Apie atspalvio uzdejima zinau, bet mane labiau domina pirminis rezultatas : kaip dazyti ir kuo, kad butu sviesus, bet ne geltoni?

Jau gundziauis pirktis pati parduotuvej dazus, kokius Loreal,brangesnius ir pabandyt namie, bet persigalvojau, pasiskaicius atsiliepimus blush2.gif

Labai laukiu patarimu, busiu dekinga  4u.gif

Beje, gauti prof dazu galimybe turiu, tad labiau domintu konkretesni patarimai, kokius pirkti, kiek proc emulsija naudot 4u.gif

Bandykit kelt oksidanta iki 9 proc

Papildyta:
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 06 29, 09:41)
Jei gaunasi geltoni plaukai, vadinas naturalus plaukai turi stipru pigmenta. Reikia spalva nuiminet peroksidu, o paskui dazyt su 3% norimos spalvos dazais...tada rezultatas bus geras  mirksiukas.gif


Musiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Miltelius pasilikit paskutiniui variantui mirksiukas.gif Sviesinant su 6 proc dar yra ka isbandyti,jau kai su dvylikos kremoksidu ir dazais nesigauna tada taip,lieka milteliai smile.gif
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 06 29, 15:49)
net nzn ar peroksidas skaitosi kaip dazai lb mazai teismanau tuose plauku dazymo reikaluose nes pati niekada nedazau
o siaip cia 9%peroksidas ir laiko man apie 30 min

Jus sviesina manyciau milteliais,nebent esat labai pati sviesi.
Atsakyti
carela, aciu 4u.gif
dabar imsiu Keune 1517 unsure.gif su 9%. Nepavyks- bandysiu Yellow maisyt, nes paletej tinkamu nemaciau
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 06 29, 22:02)
carela, aciu  4u.gif
dabar imsiu Keune 1517  unsure.gif su 9%. Nepavyks- bandysiu Yellow maisyt, nes paletej tinkamu nemaciau

Nera uz ka 4u.gif Kad tik padetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 29, 19:33)
Musiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Miltelius pasilikit paskutiniui variantui mirksiukas.gif  Sviesinant su 6 proc dar yra ka isbandyti,jau kai su dvylikos kremoksidu ir dazais nesigauna tada taip,lieka milteliai smile.gif


Nemusk lotuliukas.gif Bet gi tiek bandant ir be plauku gali zmogus palikt unsure.gif O dar mergaites cia taip drasiai namuose eksperimentuoja unsure.gif
Man kirpeja plauku spalva nuimineja su kazkokia silpna kose, nes sedet su ja reikia ilgai..ir ji nesmirda peroksidu, o bananais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 30 birželio 2010 - 07:41
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 06 30, 07:39)
Nemusk  lotuliukas.gif Bet gi tiek bandant ir be plauku gali zmogus palikt  unsure.gif O dar mergaites cia taip drasiai namuose eksperimentuoja  unsure.gif
Man kirpeja plauku spalva nuimineja su kazkokia silpna kose, nes sedet su ja reikia ilgai..ir ji nesmirda peroksidu, o bananais  biggrin.gif

biggrin.gif Nekrenta tie plaukai taip paprastai.Viena esu macius,bet ten buvo milteliu ir stipraus oksidanto padarinys.Beje darbas buvo atliktas ne lietuvoje,o salyje kurioje gyventoju plaukai kaip dratos,o kirpejas neivertino kad kliente is lietuvos su lietuviskais plaukais mirksiukas.gif
Visada geriau bandyti kelti oksidanta dazuose.Pabandai su sesiais,nesigauna,bandyk su devyniais,dar negerai,bandom dvylika.Nera baubas tas dvylikos proc peroksidas.As jo irgi bijojau,nenaudojau,kol savo kailiu neisbandziau ir nepapuoliau i seminara sviesinimo tema. Yra dazai,yra oksidantai.Ne seip sau,o su tikslu.Ir nereikia is muses dviraciu israineti,kaip mum sake.Ir bijoti reikia ne priemoniu,oksidantu,milteliu ir pan,o meistru kurie nedalyvauja sitam seminare lotuliukas.gif
Tai va.Nu zinok pas mane milteliai irgi nesmirda tongue.gif Kvepia citrinom tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Plius tegu geriau su oksidantais eksperimentuoja,ne su miltais.Dar kai su dazais nesigauna,dazus nuimti galima,o kai su miltais prisizaidzia - tik tamsinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
carela, jus tuoj tapsit man dvasiniu vadovu plauku klausimu 4u.gif biggrin.gif Skaitau ir 'protingeju' thumbup.gif
Vakar bazeje radau Keune dazu, bet 28 lt/tubele su oksidantu, zinoma. Brangoka..... Reiks tiesiai is platintoju imti, anksciau 15 lt kainavo pries metelius-kitus rolleyes.gif
Atsakyti
Kur Vilniuje galima nusipirkti Keunes Nr.1517 dazu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izaa: 30 birželio 2010 - 13:17
QUOTE(brashke77 @ 2010 06 30, 13:06)
carela, jus tuoj tapsit man dvasiniu vadovu plauku klausimu  4u.gif  biggrin.gif  Skaitau ir 'protingeju'  thumbup.gif
Vakar bazeje radau Keune dazu, bet 28 lt/tubele su oksidantu, zinoma. Brangoka..... Reiks tiesiai is platintoju imti, anksciau 15 lt kainavo pries metelius-kitus  rolleyes.gif

Nu jau tik nereikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsargiai jus su ta keune,nemazai klienciu istume kirpejas is keunes klientu rato ax.gif Pradzioj viskas gerai,paskui pradeda plaukai sauseti stipriai...Kazkaip padarem isvadas,kad jau nebeaisku is kur ta keune mums veza,arba kompanijai krize biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 15:21)
Nu jau tik nereikia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Atsargiai jus su ta keune,nemazai klienciu istume kirpejas is keunes klientu rato ax.gif Pradzioj viskas gerai,paskui pradeda plaukai sauseti stipriai...Kazkaip padarem isvadas,kad jau nebeaisku is kur ta keune mums veza,arba kompanijai krize biggrin.gif

mano pazystamai , daziusiai eile metu su keune1517, labai pradejo slinkti plaukai, ilgi ilgi, iki nugaros. Dabar dazo Lorealiu, na, bet efektas ne tas schmoll.gif Geltonesnes saknys zymiai
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 13:21)
Nu jau tik nereikia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Atsargiai jus su ta keune,nemazai klienciu istume kirpejas is keunes klientu rato ax.gif Pradzioj viskas gerai,paskui pradeda plaukai sauseti stipriai...Kazkaip padarem isvadas,kad jau nebeaisku is kur ta keune mums veza,arba kompanijai krize biggrin.gif

o tai kokius tada rekomenduotumet is profesionaliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 06 30, 15:28)
mano pazystamai , daziusiai eile metu su keune1517, labai pradejo slinkti plaukai, ilgi ilgi, iki nugaros. Dabar dazo Lorealiu, na, bet efektas ne tas  schmoll.gif  Geltonesnes saknys zymiai


Slinkti su saknim,ar trupeti?seip dazymas neturi itakos slinkimui,trupejimui gali tureti...
QUOTE(Izaa @ 2010 06 30, 15:31)
o tai kokius tada rekomenduotumet is profesionaliu? g.gif

Reikia atsirinkti,dabar populereja shwarskof, estel...estel rusu,taciau sviesinant tikrai neblogi,kolege bande dazyt,tai visai gerai ima,atspalviai grazus...pliusas tas,kad pigus.sviesinimui ir selectyve geri, irgi gerai ima...begale firmu,tiesiog reikia bandyti.As nesakau kad keune blogi,tiesiog sakau ka girdejau is meistru,is klientu.Man paciai jie irgi schmoll.gif teko dirbti trumpai,bet nepatiko nei patys dazai,nei spalvos...greitai nusiplauna.Bandziau sau 1517...sunaudojau tutele ir daugiau schmoll.gif mano plaukam kolkas patys paciausi is visu bandytu (keune,greenligt,wella, shwaskof) matrix su pilna sviesinimo procedura:atstatomoji procedura,saknu dazymas,tonavimas ir taip kiekviena karta dazant.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 15:56)
Slinkti su saknim,ar trupeti?seip dazymas neturi itakos slinkimui,trupejimui gali tureti...

Reikia atsirinkti,dabar populereja shwarskof, estel...estel rusu,taciau sviesinant tikrai neblogi,kolege bande dazyt,tai visai gerai ima,atspalviai grazus...pliusas tas,kad pigus.sviesinimui ir selectyve geri, irgi gerai ima...begale firmu,tiesiog reikia bandyti.As nesakau kad keune blogi,tiesiog sakau ka girdejau is meistru,is klientu.Man paciai jie irgi  schmoll.gif  teko dirbti trumpai,bet nepatiko nei patys dazai,nei spalvos...greitai nusiplauna.Bandziau sau 1517...sunaudojau tutele ir daugiau schmoll.gif  mano plaukam kolkas patys paciausi is visu bandytu (keune,greenligt,wella, shwaskof) matrix su pilna sviesinimo procedura:atstatomoji procedura,saknu dazymas,tonavimas ir taip kiekviena karta dazant.

o ka daryti plaukams, jei istorija tokia: visad buvo sviesus, lygios grazios splavos, poto persidaziau augaliniais Joico kakaviniais, rusvais, poto daciau Loreal Casting medaus spalvos, taciau niekaip man ta spalva visgi netiko, dbr einu kryziaus kelius kad atgauti buvusia spalva, pradzioje nuiminejo su splavos nuemeju, vos vos pasviesejo, tada uzdaze sviesiais dazais (Swrzkopf), vos vos vos gal pasviesejo, poto vel daze dazais(Keune lyg ir atrodo), esme ta kad saknis mano tai nudazo o vat per plauku ilgi niekaip neiseina issviesinti tos isigerusios tamsesnes spalvos, jie vos vos tik dazant svieseja g.gif tai ka patartumet toliau man daryti? Nes kirpeja milteliais nenori dazyti...bet kad nzn ar yra kita iseitis unsure.gif
Atsakyti