Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(vaidaxxx @ 2010 06 14, 18:30)
Sveikos,
gl zinot, kur kaune su goldwell dazais dazo? aciu, niekur nerandu g.gif


pabandyk nueiti i tema ''geriausi kirpejai Kaune'', ten mergaites turetu zinoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!
As irgi sviesinu plaukucius jau senokai, bet nebeturiu kantrybes, kai pamatau rezultata pastaruoju metu. doh.gif Dazausi kirpykloje su Loreal prof dazais (majiblond, maiso 2 spalvas , 6 %). Bet vistiek ismusa toki ziauru geltonuma, kad baisu! blink.gif
Pacios plaukai tamsoki, pilki, ne rudi ir ne ryzi, bet tas geltonis doh.gif Suprantu, kad plaukuose yra raudono pigmento, reiskias. Tai noriu paklausti, ka daryt? Gal keisti dazus? Gal geriau 'paimtu' Keune 1517 pvz? g.gif
Apie atspalvio uzdejima zinau, bet mane labiau domina pirminis rezultatas : kaip dazyti ir kuo, kad butu sviesus, bet ne geltoni?

Jau gundziauis pirktis pati parduotuvej dazus, kokius Loreal,brangesnius ir pabandyt namie, bet persigalvojau, pasiskaicius atsiliepimus blush2.gif

Labai laukiu patarimu, busiu dekinga 4u.gif

Beje, gauti prof dazu galimybe turiu, tad labiau domintu konkretesni patarimai, kokius pirkti, kiek proc emulsija naudot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 06 29, 08:03)

Apie atspalvio uzdejima zinau, bet mane labiau domina pirminis rezultatas : kaip dazyti ir kuo, kad butu sviesus, bet ne geltoni?


Jei gaunasi geltoni plaukai, vadinas naturalus plaukai turi stipru pigmenta. Reikia spalva nuiminet peroksidu, o paskui dazyt su 3% norimos spalvos dazais...tada rezultatas bus geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 06 29, 11:41)
Jei gaunasi geltoni plaukai, vadinas naturalus plaukai turi stipru pigmenta. Reikia spalva nuiminet peroksidu, o paskui dazyt su 3% norimos spalvos dazais...tada rezultatas bus geras  mirksiukas.gif

neliksiu be paskutiniu plauku? g.gif smile.gif
Dekui, supratau 4u.gif
Atsakyti
na va, pasiskaitinejusi temute, dar suteiksiu sansa dazams Keune 1517 karsta.gif
Atsakyti
Pas mane irgi buna ryskiai geltoni plaukai doh.gif

Bet supratau viena dalyka ax.gif Kad saknys visada bus geltonos, nes kiek bandziau plaukus pilkint rolleyes.gif Tai dazniausiai saknys buna ne i gelsvuma, bet visa kita jau per pilka ax.gif Nors toneri pilu tik saknu, taciau nusiplaunant jis pereina per visa plauka g.gif

Bet dabar pagalvojau, kad kam tuos plaukucius nuolat pilkint ir papildomai alinti, jeigu yra graziu atspalviu ir gelsvos spalvos g.gif

Pastebejau kad man nuo visu bandymu buti pilkesnei, plaukai tapo labai balti bigsmile.gif O paskui man atrodo, kad nuo to visisko baltumo visas grozis dingsta, nes visi galvoja, kad nenaturalus ir t.t. g.gif

Kaip jums mano spalvyte, verta keisti. Nes man nesiziuri ir prie veido. Galvoju siek tiek gelsvesni atspalvi uzsideti....
Papildyta:
Beje paskutini karta per visa ilgi daziau keune augaliniais tik nepamenu spalvytes blush2.gif

Saknis dazau su yellow energy collor 12 proc oksidatorium ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 29 birželio 2010 - 13:46
QUOTE(Elektraaa @ 2010 06 29, 15:46)


Saknis dazau su yellow energy collor 12 proc oksidatorium  ax.gif

na, tikrai sviesi spalva, nieko nebereik noret smile.gif
Mano zymiai tamsesne.
Beje, yellow tik oksidatoriu naudojot, ar ir dazus? Nes dabar dilema tarp Keune ir Yellow g.gif Yellow reiks maisyt- neprasisukciau su vienos rusies tubele schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dazus mirksiukas.gif
As svarbiausia kad neatsimenu numeriuku, o ziuriu pagal palete. Bet lyg 11.20, daugiausiai i pilkuma 4u.gif

Bet saknys vis tiek man siek tiek geltonos ax.gif

O plaukuciai mano buvo dazyti pas meistra su milteliais, dabar tik pati koki pusmeti saknis dazau ir kelis kartus per visa ilgi su augaliniais perejau 4u.gif

O siaip nzn, ar cia taip sutapo, ar del to, kad naudojau pilkintojus plauku, ar kad atsilo, bet labai isviesiejo plaukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 29 birželio 2010 - 14:14
o kiek daug variantu kaip sviesinti bigsmile.gif as tai jau du metai einu i kirpykla ir ten sviesina 9% peroksidu ir jokiu problemu del geltonu atspalviu mirksiukas.gif
stai kaip db atrodo mano plaukiukai
user posted image

bet kaip viena forumiete cia sake tikrai jie atrodo netikri kazin koki atspalviuka uzsimesti?
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 06 29, 15:44)
o kiek daug variantu kaip sviesinti  bigsmile.gif  as tai jau du metai einu i kirpykla ir ten sviesina 9% peroksidu ir jokiu problemu del geltonu atspalviu  mirksiukas.gif
stai kaip db atrodo mano plaukiukai
user posted image

bet kaip viena forumiete cia sake tikrai jie atrodo netikri kazin koki atspalviuka uzsimesti?


man grazu smile.gif
as ir noreciau tokios vientisos spalvytes.... ax.gif
o kokiais dazais Jums dazo?
Atsakyti
net nzn ar peroksidas skaitosi kaip dazai lb mazai teismanau tuose plauku dazymo reikaluose nes pati niekada nedazau
o siaip cia 9%peroksidas ir laiko man apie 30 min
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♠♠Ernesta♠♠: 29 birželio 2010 - 15:52
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 06 29, 17:49)
jokiais biggrin.gif  cia tik 9% peroksidas ir 30 min laikymo  mirksiukas.gif

na, bet gerai bigsmile.gif
Mano skoniui gal per sviesus, bet labai grazi spalva thumbup.gif
Atsakyti