Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(zaki @ 2010 06 08, 21:50)
Sveikos, prisijungsiu ir as blondine prie jusu  4u.gif  vat man toks klausimas iskilo, esu nescia ir galvoju ar labai kenkia plauku sviesinimas?  blush2.gif su kokiais dazais dazyti? visada dazydavau is garnier ir turedavau tokia spalva kokia man patikdavo ax.gif

Aš tai šviesinau ir nėščia būdama,bet stengiaus dAažyti kai jau buvau ne mažiau kaip 3 nėštumo mėnesyje.O kad kažkiek kenkia trai savaime suprantama,bet kenkia ir maistas ir užterštas oras ir t.t..
Atsakyti
Helppp...
jau pasisakiau vienoj temoj, bet paklausiu patarimo ir čia. Ką tik gryžau iš kirpyklos doh.gif vaizdelis nekoks. Dažė Cutrin 9.0 su 9% peroksidu, tai prie šaknų gavosi ryža, paskui gal ir ta 9.0, o nuo pusės plaukų, kaip ir buvo-peroksidiniai be spalvos doh.gif. Dar kirpėja viršutiniam sluoksnį įdėjo sruogelių nr. 6.0. Galva kaip plėmuota blush2.gif
Prieš kirpyklą plaukai buvo 3 spalvų, o dabar kokių 10 doh.gif Siaubekas doh.gif net nežinau ką dabar daryt doh.gif
O kas įdomiausia, kad kirpėja dažo plaukus visiškai taip pat, kaip parduotuvinių dažų instrukcijose nurodyta. Tepa šaknis, po 40 min. sudrėkina plaukus ir tais pačiais išmozoja visą galvą doh.gif Kai pasakiau, kad dažytiems plaukams užtenka 3% peroksido, ji pasakė, kad tiek laiko praėjus, tas 9% jau patapo 3% doh.gif ar tikrai taip? g.gif
Dabar reikiia pačiai kažkaip taisyti padėtį, nes vaizdelis tai baisus bash.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 12, 14:38)
Helppp...
jau pasisakiau vienoj temoj, bet paklausiu patarimo ir čia. Ką tik gryžau iš  kirpyklos  doh.gif vaizdelis nekoks. Dažė Cutrin 9.0 su 9% peroksidu, tai prie šaknų gavosi ryža, paskui gal ir ta 9.0, o nuo pusės plaukų, kaip ir buvo-peroksidiniai be spalvos doh.gif. Dar kirpėja viršutiniam sluoksnį įdėjo sruogelių nr. 6.0. Galva kaip plėmuota  blush2.gif
Prieš kirpyklą plaukai buvo 3 spalvų, o dabar kokių 10 doh.gif Siaubekas doh.gif  net nežinau ką dabar daryt doh.gif
O kas įdomiausia, kad kirpėja dažo plaukus visiškai taip pat, kaip parduotuvinių dažų instrukcijose nurodyta. Tepa šaknis, po 40 min. sudrėkina plaukus ir tais pačiais išmozoja visą galvą doh.gif  Kai pasakiau, kad dažytiems plaukams užtenka 3% peroksido, ji pasakė, kad tiek  laiko praėjus, tas 9% jau patapo 3% doh.gif ar tikrai taip? g.gif
Dabar reikiia pačiai kažkaip taisyti padėtį, nes vaizdelis tai baisus bash.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jo eme ir isgaravo 6 proc ir patapo trim is devyniu doh.gif doh.gif doh.gif
9.0 numeriukas dedamas dazant zilus plaukus.Visi dazai su 0 po tasko maisomi, daugiau, o ne vieni dazomi. Plius turi zalumo.
uzjauciu labai,siulau ieskoti meistro...
Papildyta:
QUOTE(zaki @ 2010 06 08, 21:50)
Sveikos, prisijungsiu ir as blondine prie jusu  4u.gif  vat man toks klausimas iskilo, esu nescia ir galvoju ar labai kenkia plauku sviesinimas?  blush2.gif su kokiais dazais dazyti? visada dazydavau is garnier ir turedavau tokia spalva kokia man patikdavo ax.gif

Dazykite drasiai, dazu kekimas esant nesciai yra mitas.Gali tik spalva nesigauti, taip tai buna,tiesiog del pasikeitusios organizmo busenos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 12, 17:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jo eme ir isgaravo 6 proc ir patapo trim is devyniu doh.gif  doh.gif  doh.gif 
9.0 numeriukas dedamas dazant zilus plaukus.Visi dazai su 0 po tasko maisomi, daugiau, o ne vieni dazomi. Plius turi zalumo.
uzjauciu labai,siulau ieskoti meistro...
Papildyta:


jau kiek ieškojus tų meistrų doh.gif nu niekaip neatrandu blush2.gif galvoju gal reiktų panaikint tas sruogeles 6.0, nes jos man baisiausiai atrodo, plaukai kaip purvini doh.gif dar gerai, kad jos eina tik viena eile. O jeidu aš jas išsirinkčiau ir pašviesinčiau 12% peroksidu g.gif ar pašviesėtų?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 13, 10:42)
jau kiek ieškojus tų meistrų  doh.gif nu niekaip neatrandu  blush2.gif galvoju gal reiktų panaikint tas sruogeles 6.0, nes jos man baisiausiai atrodo, plaukai kaip purvini  doh.gif dar gerai, kad jos eina tik viena eile. O jeidu aš jas išsirinkčiau ir pašviesinčiau 12% peroksidu  g.gif ar pašviesėtų?


atsiprasau, kad isiterpiu, bet zinau viena, jei ant dazytu plauku 9proc, dar uzdesi 12 proc. liksi be plauku g.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 13, 09:42)
jau kiek ieškojus tų meistrų  doh.gif nu niekaip neatrandu  blush2.gif galvoju gal reiktų panaikint tas sruogeles 6.0, nes jos man baisiausiai atrodo, plaukai kaip purvini  doh.gif dar gerai, kad jos eina tik viena eile. O jeidu aš jas išsirinkčiau ir pašviesinčiau 12% peroksidu  g.gif ar pašviesėtų?

su dazais nepasviesinsi,pati geriau neeksperimentuokit, nes galite pasidaryti dar baisiau ir plaukui ir isvaizdai. Ir kur jus randat tokiu doh.gif baisu kartais man skaityti...vienas dalykas kai kas nors nesigauna, kitas kai jau nuo mastymo aisku kad nesigaus doh.gif
Realiai mano manymu tai tamsesnes sruogos turetu nusiplauti ir gana greitai nes ant sviesiu plauku detos.Jei pati bandysit sviesint jos nusiryzins ir bus dar blogiau.Nors ir kirpeja stebuklo nepadarys, tik tiek kad procentus reikia ziuret,bukle plauku ivertint ar aplamai galima jas bandyt balint... 4u.gif
Atsakyti
jau pasibalinau. su milteliais. atsirinkau pačias ryškiausias kelias (mano ne visa galva sruoguota, tik viena viršutinė eilutė), žinau, kad negerai, bet kažkaip rytoj juk reikia eit į darbą doh.gif dabar biskį geriau. Galvoju kokias 2-3 sav. ir taip pavaikčiot, po to reiks kažką daryt...gal tonuot šviesiai rusva spalva kaip aš ir prašiau kirpėjos g.gif kirpykloj nusipirkt 3% peroksido ir kokių dažų. Gal carela patarsit kokių dažų nusipirkti? nes jau į kirpyklą eit baisu doh.gif dar nesu užtaikius ant geros kirpėjos schmoll.gif kažkaip nesiseka man šitoj vietoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 13, 18:31)
jau pasibalinau. su milteliais. atsirinkau pačias ryškiausias kelias (mano ne visa galva sruoguota, tik viena viršutinė eilutė), žinau, kad negerai, bet kažkaip rytoj juk reikia eit į darbą  doh.gif  dabar biskį geriau. Galvoju kokias 2-3 sav. ir taip pavaikčiot, po to reiks kažką daryt...gal tonuot šviesiai rusva spalva kaip aš ir prašiau kirpėjos g.gif kirpykloj nusipirkt 3% peroksido ir kokių dažų. Gal carela patarsit kokių dažų nusipirkti? nes jau į kirpyklą eit baisu  doh.gif dar nesu užtaikius ant geros kirpėjos  schmoll.gif  kažkaip nesiseka man šitoj vietoj  blush2.gif

po triju savaiciu jums reiks jau dazyt saknis.Jas reiks sviesint,tada deti atspalvi su trim proc.Jei dazai cheminiai tada reikia dazyti max 9 lygio spalva.Jei tonuojantys tada galima ir 10 lygio...sunku pasakyti. Jei jus daze saknis su 9.0 tai saknis galit dazyt su 9.32 spalva ir 9 proc. paskui isplauti galva ir 9.32 su trim proc istepti visa galva,laikyti iki 15 min,stebint ar netamseja spalva...Cia tik mano pamastymai ir teorija.Ar tikrai jum taip gausis,tikrai negaliu pasakyti.
O del dazu, tai velgi, tikrai nzn ka patarti...issirinkti reikia jums,pagal save.Nes kas vienai grazu ir tinka,kitai gali netikti,o kai dazomasi namie,tai velgi kitaip, galite rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 13, 22:16)
O del dazu, tai velgi, tikrai nzn ka patarti...issirinkti reikia jums,pagal save.Nes kas vienai grazu ir tinka,kitai gali netikti,o kai dazomasi namie,tai velgi kitaip, galite rinktis mirksiukas.gif

Labai ačiū už patarimą. Taip ir darysiu. Turėjau omeny kokios fimos dažiukus geriau nusipirkti? (gali būti ir ne parduotuviniai)
noriu tokios spalvos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 06 13, 21:46)
Labai ačiū už patarimą. Taip ir darysiu. Turėjau omeny kokios fimos dažiukus geriau nusipirkti? (gali būti ir ne parduotuviniai)
noriu tokios spalvos
user posted image

Tai as ir turejau omeny apie dazus 4u.gif Nezinau ka patarti,kokius pirkti, nes tiesiog pasirinkimas didelis,ir kiekviena atsirenka. Galite bandyti Greenlight Luxury daziukus, lengvi, augaliniu pagrindu, spalva irgi grazi.Nors jusu nuotraukoje gal greiciau 8 lygio spalva, 9 gal sviesesnis,nors velgi priklauso nuo plauku.8 jau gali jum ir uztamsint labiau. Jei jau pati dazysit,bandykit 9. Uzsitamsint visada spesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 13, 23:14)
Tai as ir turejau omeny apie dazus 4u.gif  Nezinau ka patarti,kokius pirkti, nes tiesiog pasirinkimas didelis,ir kiekviena atsirenka. Galite bandyti Greenlight Luxury daziukus, lengvi, augaliniu pagrindu, spalva irgi grazi.Nors jusu nuotraukoje gal greiciau 8 lygio spalva, 9 gal sviesesnis,nors velgi priklauso nuo plauku.8 jau gali jum ir uztamsint labiau. Jei jau pati dazysit,bandykit 9. Uzsitamsint visada spesit mirksiukas.gif

Labai ačiū už Jūsų patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gl zinot, kur kaune su goldwell dazais dazo? aciu, niekur nerandu g.gif
Atsakyti