Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 05 20, 21:36)
Žvėriuke, o man jūsų plaukai visai natūraliai atrodo. Gaila, kad nėra foto iš priekio, nes lb svarbu, kad ir prie veido tiktų. Šiaip tai aš nedaug apie dažymą teišmanau, bet visai sulyginti visus plaukus,kad būtų viena spalva, nepavyks.Iš patirties sakau, nes kai aš pakeičiau kirpėją (visada šviesinu tik milteliais) tai visgi atspalvis buvo kitas, tai teko  po truputį nukirpti.

ir man dabartiniai Zveriukes plaukai visai grazus
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 05 20, 16:35)
sveikos mano plaukai irgi visiskai sviesinti, bet as dazausi kirpykloj. Paskaitinejau ir ziuriu kad neblogai ir pacios nusisviesinate ypac Indra  wub.gif. Kaip jums pavyksta isgauti toki balta, o ne orandzini atspalvi? Ar uztenka tik dazu?
Nes mano kirpeja man sviesina grynu peroksidu ir sako jokie tau dazai taip nenuimtu tai kur cia teisybe?  g.gif

Ačiū wub.gif Tiesiog tolygiai tik šaknis pateplioju. Su deluxe dar prieš plovimą 10min. pateplioju ir viskas. O atspalviai matosi ant dėžučių, jei matot, kad plaukas netinkamos spalvos, palaikot dar. Man dėžutės užtenka 2kartam/dažymam

QUOTE(Jurgutėlė @ 2010 05 20, 19:54)
kaip suprast pamiršti žirkles ,tai kuo kerpat plaukų galiukus?

Aš kalbu apie tiesinimo žirkles

Žvėriuke- jums gražiai žiūrisi spalvytė wub.gif Matosi, kad būta sruogelių ir nemažai atspalvių. O gal geriausia išeitis pakeist kirpėją, jei nepatenkina ir neišklauso jūsų norų?
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 21, 12:00)

Žvėriuke- jums gražiai žiūrisi spalvytė wub.gif  Matosi, kad būta sruogelių ir nemažai atspalvių. O gal geriausia išeitis pakeist kirpėją, jei nepatenkina ir neišklauso jūsų norų?

Reikalas tas, kad kirpeja gera ir jinai tikrai zino ko as noriu. Ir ta spalvu makalyne man patinka, tik tos gelsvos sruogeles nelabai prie sirdies biggrin.gif Ir kazkiek per sviesus plaukai, nors prie veido tinka . Beda ta, kad kirpeja is pirmo karto pabijojo det tamsesnius dazus, kad nenuzaliuotu mano sruogeles, kurios buvo sviesinamos miltukais verysad.gif Uztai dabar toks ieskojimo ir bandymo metas doh.gif Gausiu pilkinamaji sampuna, gal kazkiek kitokia splavyte gausis g.gif O po menesio kai eisu dazyt plauku, vel bandysim kazka regzt.....As sakau gal tiesiog kokios kitos firmos dazus man nestis, nei kirpeja naudoja g.gif Jinai naudoja Alfaparf, Alter Ego ir dar kazkokius is F raides...italiskus dazus unsure.gif Siaip tai tikrai jie geri, bet gal yra geresniu g.gif Gal kokie a la augaliniai tiktu g.gif
Atsakyti
Indra A ,aišku dabar tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2010 05 25, 09:25)
Indra A ,aišku dabar  tongue.gif

Super good.gif
Atsakyti
Mergaites gal galit pagelbeti?Nusipirkau green light daziukus ir 12% emulsija(silpnesne man nenuima) ir nepaklausiau kiek reikia laikyti daziukus verysad.gif ar uztektu,kaip iprastus 30-35 minutes???rinkausi luxury serijos,sake kad geri,tad bandysiu numeriuka emiau12.11 smile.gif gal kuri irgi naudojat,tai pasakykit kiek laikot?
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 05 28, 12:19)
Mergaites gal galit pagelbeti?Nusipirkau green light daziukus ir 12% emulsija(silpnesne man nenuima) ir nepaklausiau kiek reikia laikyti daziukus  verysad.gif ar uztektu,kaip iprastus 30-35 minutes???rinkausi luxury serijos,sake kad geri,tad bandysiu numeriuka emiau12.11 smile.gif gal kuri irgi naudojat,tai pasakykit kiek laikot?

sakyciau 40min maziausiai... siaip dazu dezutej turi but parasyta instrukcija smile.gif as laikau 40-50min kai saknis dazau
Atsakyti
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2010 05 28, 12:19)
Mergaites gal galit pagelbeti?Nusipirkau green light daziukus ir 12% emulsija(silpnesne man nenuima) ir nepaklausiau kiek reikia laikyti daziukus  verysad.gif ar uztektu,kaip iprastus 30-35 minutes???rinkausi luxury serijos,sake kad geri,tad bandysiu numeriuka emiau12.11 smile.gif gal kuri irgi naudojat,tai pasakykit kiek laikot?

Luxsury laikom 50 min.
Atsakyti
Ar niekas nedazot plaukuciu su l'oreal casting gloss?
user posted image
Atsakyti
vakar toki nusipirkau, bet tik namie paskaiciau, kad sviesina 1-2 tonais, tai dabar nezinau, ka su juo daryti. as manau, kad rezultatas priklausys nuo naturalios plauku spalvos.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2010 06 06, 21:08)
vakar toki nusipirkau, bet tik namie paskaiciau, kad sviesina 1-2 tonais, tai dabar nezinau, ka su juo daryti. as manau, kad rezultatas priklausys nuo naturalios plauku spalvos.

Tai is lietuviskai pilku, turbut bus ryzi g.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu ir as blondine prie jusu 4u.gif vat man toks klausimas iskilo, esu nescia ir galvoju ar labai kenkia plauku sviesinimas? blush2.gif su kokiais dazais dazyti? visada dazydavau is garnier ir turedavau tokia spalva kokia man patikdavo ax.gif
Atsakyti