Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Sveikos, norejau paklausti , gal kuri esate daziusi naujais Palette Deluxe Platinum Colection dazais?Ar jie duoda labai jau balta spalva? ir pan.Aciu
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2010 05 17, 13:14)
Sveikos, norejau paklausti , gal kuri esate daziusi naujais Palette Deluxe Platinum Colection dazais?Ar jie duoda labai jau balta spalva? ir pan.Aciu

Sveikutė,
Jie labiau į geltonumą
Atsakyti
Labas, norejau paklausti, ar seniai dazai siais dazais?Ten 2-oj foto , tai labai graziai atrodo tavo plaukai bigsmile.gif , ar neissausejo plaukai?Kadangi ruosiuosi dazyti ant jau syki dazytu plauku, tai man tas aktualu...
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2010 05 19, 11:28)
Labas, norejau paklausti, ar seniai dazai siais dazais?Ten 2-oj foto , tai labai graziai atrodo tavo plaukai bigsmile.gif , ar neissausejo plaukai?Kadangi ruosiuosi dazyti ant jau syki dazytu plauku, tai man tas aktualu...

Ačiū, ta spalvytė ir man labai patinka. Na, aišku, kad sausina ir žeidžia, bet tiesiog šviesiems plaukams reikia didelės priežiūros, kaukių ir pamiršt džiovintuvus, žirkles ir tt(jų niekada aš nenaudojau). Dažausi pati jau kokius pusę metų, bet kad išgaut tokią spalvą reikia nemažai kartų nuplaut
Atsakyti
o konkreciau kokia cia palette spalva? numeriukas? smile.gif
Atsakyti
Ankščiau Palette xxl 00a dažiau, panaši spalva. O Deluxe net nepamenu blush2.gif
Papildyta:
Ankščiau Palette xxl 00a dažiau, panaši spalva. O Deluxe net nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 20, 08:55)
Ankščiau Palette xxl 00a dažiau, panaši spalva. O Deluxe net nepamenu blush2.gif
Papildyta:
Ankščiau Palette xxl 00a dažiau, panaši spalva. O Deluxe net nepamenu blush2.gif

As irgi daziau su sena XXL 00 splava, kol jos neiseme is prekybos sad.gif o nauja man nebetinka sad.gif
Atsakyti
Aš buvau aptikusi Maximoj bazėj, bet vėl nebėra. Tai bandausi Deluxe.
Nes xxl tik kartą reikėdavo šaknis tept, o deluxe prieš plovimą 10min dar patepu..
user posted image
Atsakyti
sveikos mano plaukai irgi visiskai sviesinti, bet as dazausi kirpykloj. Paskaitinejau ir ziuriu kad neblogai ir pacios nusisviesinate ypac Indra wub.gif. Kaip jums pavyksta isgauti toki balta, o ne orandzini atspalvi? Ar uztenka tik dazu?
Nes mano kirpeja man sviesina grynu peroksidu ir sako jokie tau dazai taip nenuimtu tai kur cia teisybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 19, 13:28)
Ačiū, ta spalvytė ir man labai patinka. Na, aišku, kad sausina ir žeidžia, bet tiesiog šviesiems plaukams reikia didelės priežiūros, kaukių ir pamiršt džiovintuvus, žirkles ir tt(jų niekada aš nenaudojau). Dažausi pati jau kokius pusę metų, bet kad išgaut tokią spalvą reikia nemažai kartų nuplaut

kaip suprast pamiršti žirkles ,tai kuo kerpat plaukų galiukus?
Atsakyti
Merguciai, tempiu savo galva cia unsure.gif SOS 4u.gif Esu dabar tokios spalvos, bet jinai man nepatinka schmoll.gif Per sviesi unsure.gif Noriu naturalios a la linu spalvos. Kokiais dazais man dazyt, kad sviesintos sruogeles nesigautu labai pilkos arba dar geriau - zalios ? Plaukuciai budavo sviesinti sruogelem, bet mano noru buvo nudazytos ir saknys sviesiai, bet kazkaip man netinka...o dar Alfaparf dazai, kuriais kirpeja dazo, nelabai nuima mano naturaliu plauku spalva (jinai tokia tamsi riesutine) ir gaunasi virsugalvis truputeli i geltonuma...kas man nelabai patinka verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 09 birželio 2010 - 07:52
Žvėriuke, o man jūsų plaukai visai natūraliai atrodo. Gaila, kad nėra foto iš priekio, nes lb svarbu, kad ir prie veido tiktų. Šiaip tai aš nedaug apie dažymą teišmanau, bet visai sulyginti visus plaukus,kad būtų viena spalva, nepavyks.Iš patirties sakau, nes kai aš pakeičiau kirpėją (visada šviesinu tik milteliais) tai visgi atspalvis buvo kitas, tai teko po truputį nukirpti.
Atsakyti