Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(maye @ 2010 05 13, 09:06)
seniau dazydavau dazais sia Garnier serija
bet plaukai labai slinko... nors spalvyte buvo pasakiskai grazi smile.gif
o siulau isbandyti sios serijos
siaip neblogi, man ir spalvyte grazi ir is pigiuju dazu, labiausiai patiko...
kabar bandysiu Keune 1517spalvyte, parasysiu atsiliepimus  smile.gif

Mano spalvytė:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 14, 08:53)
Mano spalvytė:
user posted image

Grazi spalvyte mirksiukas.gif Kokia naturali jusu plauku spalva?
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 05 14, 10:40)
Grazi spalvyte mirksiukas.gif Kokia naturali jusu plauku spalva?

Ačiū 4u.gif Tamsiai ruda.. Atauginėja ir galvoju dažyt ar atsiauginėt..
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 14, 07:53)
Mano spalvytė:
user posted image

bigsmile.gif grazu

O kokiais dazais dazai ax.gif
As planuoju siandien eit savo sruoguota galva dazyt...ir mastau jau nebesruoguot, o dazyt vientisa spalva...tik nezinau kokias dazais dazyt doh.gif Mano kirpeja gera, bet jinai naudoja wellaton dazus (atrodo, kad tuos...tokios vysnines dezutes. O gal ten Wella g.gif )....o mastau, kad gal kitokie geresni butu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 14 gegužės 2010 - 10:37
Oj, jau radau, kad Palete dazais blush2.gif Durna galva...praleidau tavo posta biggrin.gif
Atsakyti
lb grazus galiukai, atrodod nenutruse wub.gif
ka naudojate galams?
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 14, 11:38)
Oj, jau radau, kad Palete dazais  blush2.gif Durna galva...praleidau tavo posta  biggrin.gif

Ačiū wink.gif Aha, Palette.. Na, aš ir ankščiau sruogelėm dažiau, baisiai nervuoja važiuot specialiai į kirpyklą dažyt. O dabar pati dažausi namuose ir nematau problemųsmile.gif Išskyrus tai, kad porą draugių sako, jog spalva atrodo nenatūraliai mastau.gif

QUOTE(maye @ 2010 05 14, 13:21)
lb grazus galiukai, atrodod nenutruse  wub.gif
ka naudojate galams?

Ačiū , aš perskalavimui į šaltą vandenuką įlašinu žibalo. Viena kita kaukė. Šaknis ricinų aliejum tepu, galus- alyvų wub.gif Daugiau nieko
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 14, 13:04)
*Ačiū wink.gif Aha, Palette.. Na, aš ir ankščiau sruogelėm dažiau, baisiai nervuoja važiuot specialiai į kirpyklą dažyt. O dabar pati dažausi namuose ir nematau problemųsmile.gif **Išskyrus tai, kad porą draugių sako, jog spalva atrodo nenatūraliai mastau.gif


*Va ir as del to noriu , kad visus nudazytu, o paskui saknis jau namuose bandysiu pati tepliotis biggrin.gif Siaip einu kas pora menesiu sruoguotis...nors realiai jau ir po menesio reiketu, bet bijau, kad sruogom, milteliais balint, butu plaukui jau per daznai g.gif Nors siaip tik saknis vis dazo, bet nori nenori pakliuna ir jau nubalintu plauku i ta folija cool.gif
**Man tai labai grazi ir normali spalva unsure.gif
Atsakyti
Grazus plaukuciai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 14, 17:15)
*Va ir as del to noriu , kad visus nudazytu, o paskui saknis jau namuose bandysiu pati tepliotis  biggrin.gif Siaip einu kas pora menesiu sruoguotis...nors realiai jau ir po menesio reiketu, bet bijau, kad sruogom, milteliais balint, butu plaukui jau per daznai g.gif Nors siaip tik saknis vis dazo, bet nori nenori pakliuna ir jau nubalintu plauku i ta folija  cool.gif 
**Man tai labai grazi ir normali spalva  unsure.gif

Ačiūūū, man irgi graži 4u.gif Tik nepatinka, kad po dažymo turi porą kartų nusiplaut, kad išgaut realiai gražią spalvą.. Na, pačiai dažytis nėra taip sunku ir niekur važiuot, planuotis nelabai reikia. Sėdai ir nusidažei, ar vyras nudažė biggrin.gif

QUOTE(KashaloTe @ 2010 05 14, 17:54)
Grazus plaukuciai  thumbup.gif

Ačiū, dar vieną nuotraukytę įvertinimui įdėsiu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Galvoju ir aš išbandyt wellaton, bet kokią spalvą rinktis g.gif Žiūrinėjau 8.0 (bet ar nebus per tamsi?), o gal 9.0 reiktų imt g.gif Labai baltų nenoriu schmoll.gif Tokios kaip Indra A.-irgi nenoriu. Na žodžiu tokių labai jau peroksidu kvepiančių - nenoriu. Man labai graži spalvytė tokia lyg vos vos į ružavumą (nu nemoku nupasakot). Būčiau dėkinga, jei bent nušviestumėt kokia tai spalva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2010 05 17, 10:17)
Galvoju ir aš išbandyt wellaton, bet kokią spalvą rinktis g.gif  Žiūrinėjau 8.0 (bet ar nebus per tamsi?), o gal 9.0 reiktų imt g.gif Labai baltų nenoriu schmoll.gif Tokios kaip Indra A.-irgi nenoriu. Na žodžiu tokių labai jau peroksidu kvepiančių - nenoriu. Man labai graži spalvytė tokia lyg vos vos į ružavumą (nu nemoku nupasakot). Būčiau dėkinga, jei bent nušviestumėt kokia tai spalva blush2.gif

Net neįsivaizduoju apie kokią kalbat g.gif O į ružavumą man negražu schmoll.gif
Atsakyti