Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Is karto atsiprasau uz didele ir ryskia zinute,bet nebezinau kaip kitaip parasyti, nors jau ne pirmoj temoj rasau 4u.gif
NEGALIMA JAU SVIESINTU VISU PLAUKU, DAZANT PERTEPTI SU 6, 9, 12 PROC KREMOKSIDU!!!

GALIMA TIK SU 3 PROC, ISLAIKYMAS IKI 15 MIN!!!

Atsakyti
[quote=maye,2010 05 11, 19:01]

aciu uz pataritamus thumbup.gif
tai kaip suprantu 40min palaikai saknis ir veliau i pabaiga dar isitepti galus 10min palaikius skubeti i vonia wub.gif

Ne as darydavau ne taip, o 40 min palaikau saknis, begu i vonia suslapinu plaukus, paskirstau dazus nuo saknu ant likusiu (nauju dazu netepu) palaikau 5-10 min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 11 gegužės 2010 - 21:20

QUOTE(Melajja @ 2010 05 11, 22:20)
Ne as darydavau ne taip, o 40 min palaikau saknis, begu i vonia suslapinu plaukus, paskirstau dazus nuo saknu ant likusiu (nauju dazu netepu) palaikau 5-10 min.


aiskiau pasidare thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(carela @ 2010 05 11, 21:05)
Is karto atsiprasau  uz didele ir ryskia zinute,bet nebezinau kaip kitaip parasyti, nors jau ne pirmoj temoj rasau 4u.gif
NEGALIMA JAU SVIESINTU VISU PLAUKU, DAZANT PERTEPTI SU 6, 9, 12 PROC KREMOKSIDU!!!

GALIMA TIK SU 3 PROC, ISLAIKYMAS IKI 15 MIN!!!


o 3proc , yra pirkti ar ji skiesti kazkuom???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maye: 11 gegužės 2010 - 21:31
QUOTE(carela @ 2010 05 11, 21:05)


Bet instrukcijoje parasyta, kad i gala reikia pertepti visus plaukus ir laikyti 5-10 min g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 05 12, 09:48)
Bet instrukcijoje parasyta, kad i gala reikia pertepti visus plaukus ir laikyti 5-10 min  g.gif

Nu tai ir reikia laikyti 5-10 min,iki 15min,bet tik ne su 6,9,12 proc,suvalgys jusu plaukus.Spalvai uzdeti ir atgaivinti reikia pasidaryti atskira misini su trim proc kremoksidu ax.gif Kitaip nusiurinsit,issausinsit plaukus...
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2010 05 11, 21:31)
aiskiau pasidare thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
o 3proc , yra pirkti ar ji skiesti kazkuom???

Aisku kad yra,taigi nusipirkusi dazus,atskirai perkate kremoksida,atitinkamo stiprumo.Kremoksidas yra maisomas su dazais esanciais tuteleje.
Atsakyti
Labą dieną mergaitės, jungiuosi prie jūsų 4u.gif
Kokius dažus blondinėms patartumėt? Pati dažausi palette xxl, db tik palette rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 12, 12:47)
Labą dieną mergaitės, jungiuosi prie jūsų 4u.gif
Kokius dažus blondinėms patartumėt? Pati dažausi palette xxl, db tik palette rolleyes.gif



sveika, as pries kokius 6-7 metus dazydavau su palette,bet jie tokie stiprus, visus plaukus "suvalge " buvo...
geriau pirkis Wella dazus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 05 12, 20:11)
sveika, as pries kokius 6-7 metus dazydavau su palette,bet jie tokie stiprus, visus plaukus "suvalge " buvo...
geriau pirkis Wella dazus mirksiukas.gif

O spalvytė po jų kaip? Na, man patinka į baltumą, o ne geltonumą..
Nes dabar truputuką ataugę ir galvoju ką tokiau daryt, dažyt ar bandyt atsigaugint..
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 13, 08:42)
O spalvytė po jų kaip? Na, man patinka į baltumą, o ne geltonumą..
Nes dabar truputuką ataugę ir galvoju ką tokiau daryt, dažyt ar bandyt atsigaugint..

seniau dazydavau dazais sia Garnier serija

user posted image
bet plaukai labai slinko... nors spalvyte buvo pasakiskai grazi smile.gif

o siulau isbandyti sios serijos
user posted image
siaip neblogi, man ir spalvyte grazi ir is pigiuju dazu, labiausiai patiko...


kabar bandysiu Keune 1517spalvyte, parasysiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maye: 13 gegužės 2010 - 08:15
man dažo su Keune, tai maišo 1511 su 1517 ir manau kad dar 10.21, tai vis tiek yra geltonos "pamušalas", jaučiu, kad naudoja per silpną kremoksidą ar kaip ten jį
Keune paletė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 13 gegužės 2010 - 09:31
Man wellaton dazai tinka, nors gal ir kitus isbandyciau, brangesnius kokius, tik bijau eksperimetuot, dar nepataikysiu spalvos.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 05 13, 15:07)
Man wellaton dazai tinka, nors gal ir kitus isbandyciau, brangesnius kokius, tik bijau eksperimetuot, dar nepataikysiu spalvos..  doh.gif

O kokia spalva dazot?
Atsakyti