Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 04 22, 14:16)
As nebezinau, ka su savo plaukais daryti.. Naturali spalva ta lietuviska pilkoji, nelabai sviesi.
Anksciau sviesindavau su garnier belle color, gaudavosi naturalios spalvos, labai sviesiai neiseidavo, bet man ir nereikejo. Dabar tu dazu neberandu pirkti, tai daziau su kitais garnier, po to su loreal pora kartu, bet idealios spalvos taip ir neradau.
Tada sugalvojau, kad reiktu plaukais labiau rupintis:
pradejau dazyti su keune dazais (perku kirpykloj, bet dazausi pati), nusipirkau loreal professional priemoniu, tigi, taip pat priemoniu nuo karscio, pora kartu per savaite visus plaukus istepu aliejum ir laikau per nakti.
Na o rezultatu nematau.. Atrodo, kad plaukai kuo toliau, tuo labiau ploneja, sauseja, ir krenta. Kambary ant kilimo ju nuolat daugybe  doh.gif
Ka blogai darau?
Itariu, kad gal tie keune dazai mano plaukam per stiprus, bet juk neturetu but blogesni negu garnier? Atrodo nieko ypatingo nedarydavau plaukam, ir visai grazus buvo, o dabar jau taip priziuriu, ir nieko gero  doh.gif
Pradejau galvoti, kad tureciau atskirai pirkti dazus saknim pasviesint, o paskiau dazyt kokiais nors augaliniais dazais visus plaukus, uzdeti tam tikra atspalvi (siuo metu jie tikrai sviesus, noreciau net siek tiek tamsesniu).
Ka galetumet patarti?  ax.gif


Kažkur skaičiau, kad kai per daug chemijos, priemonių naudoji, tai tu alini plaukus, tos priemones tada neturi poveikio tavo plaukams. Gal pabandyk padaryt pertrauką, naudot tik šampūną ir kondicionierių,pagerk gal vitaminų, perfectil ar kokių kitų. ax.gif


Aš tai plaukų galiukams naudoju aliejuką Sicura professional cristalli liquidi, tai toks jis man nerealus thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif~+2010 04 28, 22:30-->
QUOTE(Deimantukėsmile.gif~ @ 2010 04 28, 22:30)
Aš tai plaukų galiukams naudoju aliejuką Sicura professional cristalli liquidi, tai toks jis man nerealus  thumbup.gif



kas per geris, kur perki? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 28, 23:43)
kas per geris, kur perki? bigsmile.gif


tai kad daug kur jo yra: kirpyklose, jei Kaune tai mickevičiaus g. einant link akropolio parduotuvėj-kirpykloj arba maždaug priešais skalsą buvusią, kur db teismas kitoj pusėj gatvės parduotuvėj prekės kirpykloms. Kaina apie 50 Lt, bet ilgam užtenka, jo tas skystis toks kaip morkvinis lotuliukas.gif jį naudojant galiukai neskilinėja ir gražiai blizga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 04 20, 14:36)
Man tai taip, bet labiau Davines kauke patiko 4u.gif
Papildyta:

as turiu kauke man supper smile.gif netasidaro man ta nuorodele g.gif

sveiki, gal galėtumėt tiksliai parašyti kokia kaukė, nes randu iš davines tik kondicionierių silver g.gif
ieškojau davines.lt produktai.
Atsakyti
Vidurine 4u.gif
http://www.davines.l...emic_produktai/
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 04 29, 16:31)

Dėkui, rytoj važiuoju dažytis ir nusipirksiu tuo pačiu!Tikiuosi išlaikys spalvą ilgiau nei savaitei, nes paskutinį kartą dažė su itališkais, tikrai pavadinimo neįsidėmėjau, graži spalvytė gavos, bet laikė tik savaitę , 2 plovimus tiksliau doh.gif . Iš davines dažų tikiuosi geresnio rezultato biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos brangiosios smile.gif
esu blondine nuo neatmenamu laiku.. bet va praeitu metu spali menesi sudurniavau ir nusidaziau plaukus rudai doh.gif doh.gif
kaip dabar gailiuosi...

bet situacija yra suvaldyta, buvau pries gera menesiuka nubegus pas kirpeja, ji man isbalino plaukus sruogelemis wub.gif viskas kaip ir tvarkoje as vel BLONDINE wub.gif wub.gif

bet praejus 2 savaitem (pas mane lb greitai auga plaukai) jau sviete centimetras juoduliu, vel dazyti sruogom atmeciau galimybe, nes brangu ir man nepriimtinas rezultas, likau nepatenkinta schmoll.gif ..

snd nusipirkau keune 1517 dazus +9proc.( dabar galvoju gal per stiprus, siaip kirpykloje dazo su 6proc, bet su milteliais)

nebezinau, ar dazyti visus plaukus, ar tik saknis, patarkit? siaip nudazyti plaukuciai beweik balti, reiktu tik pajuodusias saknytes smile.gif
skaiciau kad maisote 1:1, o kitos maisote 1:2. esu pasimetusi, nezinau ka bedaryti.
patarkit wub.gif
Atsakyti
Sveiki , paziurekite ant dezutes, parasyta maisyti 1:2 ir dar ten viduje paziurekite yra instrukcija, parasyta kokio stiprumo oksidatoriau reikia, atsizvelgiant keliems tonam norit sviesint. O kokie naturalus ?
Beje kur pirkote dazus ? nes man irgi reikia, praeita karta pirkau per SM , tai nzn kur pardavineja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 05 11, 14:31)
Sveikos brangiosios  smile.gif
esu blondine nuo neatmenamu laiku.. bet va praeitu metu spali menesi sudurniavau ir nusidaziau plaukus rudai doh.gif  doh.gif
kaip dabar gailiuosi...

bet situacija yra suvaldyta, buvau pries gera menesiuka nubegus pas kirpeja, ji man isbalino plaukus sruogelemis wub.gif  viskas kaip ir tvarkoje as vel BLONDINE  wub.gif  wub.gif

bet praejus 2 savaitem (pas mane lb greitai auga plaukai) jau sviete centimetras juoduliu, vel dazyti sruogom atmeciau galimybe, nes brangu ir man nepriimtinas rezultas, likau nepatenkinta  schmoll.gif ..

snd nusipirkau keune 1517 dazus +9proc.( dabar galvoju gal per stiprus, siaip kirpykloje dazo su 6proc, bet su milteliais)

nebezinau, ar dazyti visus plaukus, ar tik saknis, patarkit? siaip nudazyti plaukuciai beweik balti, reiktu tik pajuodusias saknytes smile.gif
skaiciau kad maisote 1:1, o kitos maisote 1:2. esu pasimetusi, nezinau ka bedaryti.
patarkit wub.gif



Jei nori pilkesnes spalvos dazyk santykiu 1:1, n metu daziau siais dazais, maisydavau 1:1, nes antraip man i geltonuma nukazdavo o tas pilkumas vistiek pasiplauna. patarciau nedzayt visu, tik saknis, o likus 5-10 min iki dazymo galo suslapint plaukus, paskirstyt, kad dazai nuo saknu pasiskirstytu per visa ilgy ir taip palaikyt kokias 5-10 min, spalva sutolyges, atsigaus ir nekenks taip plaukams kaip visus dazant. smile.gif
Noooriu vel sviesiu plauku verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 11 gegužės 2010 - 13:46
QUOTE(maye @ 2010 05 11, 14:31)
Sveikos brangiosios  smile.gif
esu blondine nuo neatmenamu laiku.. bet va praeitu metu spali menesi sudurniavau ir nusidaziau plaukus rudai doh.gif  doh.gif
kaip dabar gailiuosi...

bet situacija yra suvaldyta, buvau pries gera menesiuka nubegus pas kirpeja, ji man isbalino plaukus sruogelemis wub.gif  viskas kaip ir tvarkoje as vel BLONDINE  wub.gif  wub.gif

bet praejus 2 savaitem (pas mane lb greitai auga plaukai) jau sviete centimetras juoduliu, vel dazyti sruogom atmeciau galimybe, nes brangu ir man nepriimtinas rezultas, likau nepatenkinta  schmoll.gif ..

snd nusipirkau keune 1517 dazus +9proc.( dabar galvoju gal per stiprus, siaip kirpykloje dazo su 6proc, bet su milteliais)

nebezinau, ar dazyti visus plaukus, ar tik saknis, patarkit? siaip nudazyti plaukuciai beweik balti, reiktu tik pajuodusias saknytes smile.gif
skaiciau kad maisote 1:1, o kitos maisote 1:2. esu pasimetusi, nezinau ka bedaryti.
patarkit wub.gif


nu as ne kirpeja, taciau sioje temoje apie dazyma buvo kalbeta labai daug, tad butu jums paciai labai naudinga pasiskaityti, nes profesionaliu kirpeju komentarai ir musu paprastu dazytoju patarimai skiriasi biggrin.gif toki klausima uzduodi tu jau ne pirma,tad pagal senuosius patarimus priminsiu, kad sie keunes dazai yra skirti padazyti saknis, o ne tonuoti visus plaukus smile.gif beto, tu minejai kad tave daze milteliais, tad pati pagalvok kas liks is tu nubalintu sruogu jeigu tu jas dar karta uzdazysi dazais ir dar 9 proc doh.gif kitas dalykas, jei tau reikia padazyti tik saknis, tai kodel nenuejus pas profesionalia kirpeja, juk tik dazant saknis taip brangiai tikrai nekainuos mirksiukas.gif bijau,kad pati dazydama namie, po to mokesi dvigubai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 05 11, 14:35)
Sveiki , paziurekite ant dezutes, parasyta maisyti 1:2 ir dar ten viduje paziurekite yra instrukcija, parasyta kokio stiprumo oksidatoriau reikia, atsizvelgiant keliems tonam norit sviesint. O kokie naturalus ?
Beje kur pirkote dazus ? nes man irgi reikia, praeita karta pirkau per SM , tai nzn kur pardavineja sad.gif


as esu lietuvisko pilkumo mergina, tai amnau reiktu sviesinti 4-5tonais 4u.gif
pirkau parduotuveje "gabija", Pajuris
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2010 05 11, 14:44)
Jei nori pilkesnes spalvos dazyk santykiu 1:1, n metu daziau siais dazais, maisydavau 1:1, nes antraip man i geltonuma nukazdavo o tas pilkumas vistiek pasiplauna. patarciau nedzayt visu, tik saknis, o likus 5-10 min iki dazymo galo suslapint plaukus, paskirstyt, kad dazai nuo saknu pasiskirstytu per visa ilgy  ir taip palaikyt kokias 5-10 min, spalva sutolyges, atsigaus  ir nekenks taip plaukams kaip visus dazant.  smile.gif
Noooriu vel sviesiu plauku  verysad.gif  wub.gif


aciu uz pataritamus thumbup.gif
tai kaip suprantu 40min palaikai saknis ir veliau i pabaiga dar isitepti galus 10min palaikius skubeti i vonia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 05 11, 18:55)
nu as ne kirpeja, taciau sioje temoje apie dazyma buvo kalbeta labai daug, tad butu jums paciai labai naudinga pasiskaityti, nes profesionaliu kirpeju komentarai ir musu paprastu dazytoju patarimai skiriasi  biggrin.gif  toki klausima uzduodi tu jau ne pirma,tad pagal senuosius patarimus priminsiu, kad sie keunes dazai yra skirti padazyti saknis, o ne tonuoti visus plaukus  smile.gif  beto, tu minejai kad tave daze milteliais, tad pati pagalvok kas liks is tu nubalintu sruogu jeigu tu jas dar karta uzdazysi dazais ir dar 9 proc  doh.gif  kitas dalykas, jei tau reikia padazyti tik saknis, tai kodel nenuejus pas profesionalia kirpeja, juk tik dazant saknis taip brangiai tikrai nekainuos  mirksiukas.gif  bijau,kad pati dazydama namie, po to mokesi dvigubai  rolleyes.gif


tikrai klausiu pirma karta, kai man tai itin aktualu..
perskaiciau visa tema, tai rasiau pirmame pasisakyme,kad esu pasimetusi del santykio dazu ir aktyvatoriaus.
kodel negalima atsakyti ir tiek, o ne siulyti eiti pas kirpeja??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
apsisprendziau dazyti namie, reiskias negaliu eiti pas kirpeja.

aciu visoms padejusioms..
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 05 11, 19:01)

Papildyta:
tikrai klausiu pirma karta, kai man tai itin aktualu..
perskaiciau visa tema, tai rasiau pirmame pasisakyme,kad esu pasimetusi del santykio dazu ir aktyvatoriaus.
kodel negalima atsakyti ir tiek, o ne siulyti eiti pas kirpeja??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
apsisprendziau dazyti namie, reiskias negaliu eiti pas kirpeja.

aciu visoms padejusioms..


o kodel pykstama uz tai,kad norima padeti blink.gif niekas primigtynai ir nesiulo eiti i kirpykla, saunu kad taip pasitiki savo jegomis rolleyes.gif
Atsakyti