Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Man tai taip, bet labiau Davines kauke patiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidaxxx @ 2010 04 20, 13:26)
as turejau aliejuka, tai man labai geras buvo 4u.gif o peroksidiniu plauku ir as nenoriu, bet tokia labai sviesi subtili spalva buvo...labai tokios noreciau, va radau ir palete davines internete ax.gif
http://www.auctiva.c...m...,0&format=0

as turiu kauke man supper smile.gif netasidaro man ta nuorodele g.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 04 20, 12:50)
Mane irgi sie dazai domintu grazi ne per balta spalva smile.gif nes naudoju Davnes silver kauke nu nereali ji man thumbup.gif


Sveiki, 4u.gif

Koks kaukytes poveikis? 4u.gif
Atsakyti
Nzn kaip ta poveiki apibudinti, nesausina plauku,tinka mano sviesiems labai labai, nuima geltonuma kuris islenda po kurio laiko 4u.gif Maitina ir drekina su pieno baltymais ir vitaminais 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 20 balandžio 2010 - 15:09
Neblogai, reikes isbandyti, dekui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 04 19, 18:59)
5cm doh.gif , tai reiskias esi blondine su 10cm nuo pakausio ataugusiu plauku. tau reikia varyti i kirpykla, kuo greiciau!!!!!! mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
ar sitas?
o naudojate visa serija(sampuna +balzamas) ar  blush2.gif tieisiog sampuna?


ahaaa, sitas :)sioje serijoje tik sampunas, bet rezultatai tai superiniai, geltonumo nulis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *spanguolyte: 20 balandžio 2010 - 17:00
QUOTE(Susana @ 2010 04 19, 17:24)
Sveikutės,aš pas jus pirmą kartą,bet labai norėjau paklausti  blush2.gif 
Plaukus šviesinu jau seniai (naturalūs rudi-pilkšvi),bet dabar noriu dažyti tik sruogelėmis plaukus... dabar šaknys ataugę kokius gerus 5cm,kada jau galima dažyti sruogelėm?Nes viso ilgio neatsiauginsiu greitai  doh.gif

Sveikute! Manau, kad jau ir dabar galite eiti dazyti sruogelemis, kirpeja idetu sruogeliu i tas ataugusias saknis ir nebutu tokio ryskaus skirtumo tarp ataugusiu saknu ir sviesiu plauku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 22 balandžio 2010 - 10:21
QUOTE(*spanguolyte @ 2010 04 20, 18:00)
ahaaa, sitas :)sioje serijoje tik sampunas, bet rezultatai tai superiniai, geltonumo nulis  smile.gif



reikes isbandyti, aciu.. o ji naudojat kasdieniniam vartojimui, ar karta i 1-2 savaites? blush2.gif
Atsakyti
As nebezinau, ka su savo plaukais daryti.. Naturali spalva ta lietuviska pilkoji, nelabai sviesi.
Anksciau sviesindavau su garnier belle color, gaudavosi naturalios spalvos, labai sviesiai neiseidavo, bet man ir nereikejo. Dabar tu dazu neberandu pirkti, tai daziau su kitais garnier, po to su loreal pora kartu, bet idealios spalvos taip ir neradau.
Tada sugalvojau, kad reiktu plaukais labiau rupintis:
pradejau dazyti su keune dazais (perku kirpykloj, bet dazausi pati), nusipirkau loreal professional priemoniu, tigi, taip pat priemoniu nuo karscio, pora kartu per savaite visus plaukus istepu aliejum ir laikau per nakti.
Na o rezultatu nematau.. Atrodo, kad plaukai kuo toliau, tuo labiau ploneja, sauseja, ir krenta. Kambary ant kilimo ju nuolat daugybe doh.gif
Ka blogai darau?
Itariu, kad gal tie keune dazai mano plaukam per stiprus, bet juk neturetu but blogesni negu garnier? Atrodo nieko ypatingo nedarydavau plaukam, ir visai grazus buvo, o dabar jau taip priziuriu, ir nieko gero doh.gif
Pradejau galvoti, kad tureciau atskirai pirkti dazus saknim pasviesint, o paskiau dazyt kokiais nors augaliniais dazais visus plaukus, uzdeti tam tikra atspalvi (siuo metu jie tikrai sviesus, noreciau net siek tiek tamsesniu).
Ka galetumet patarti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 04 22, 14:16)
Itariu, kad gal tie keune dazai mano plaukam per stiprus, bet juk neturetu but blogesni negu garnier? Pradejau galvoti, kad tureciau atskirai pirkti dazus saknim pasviesint, o paskiau dazyt kokiais nors augaliniais dazais visus plaukus, uzdeti tam tikra atspalvi


O tai tu kiekvieną kartą visus plaukus ir tepi dažais? g.gif Šiaip kirpykloje kai dažo (aš su Keune dažau) tai tik šaknis dažo, o plaunant, visus plaukus su pilkintoju perplauna ir susilygina plaukų atspalvis. Kiekvieną kartą šviesinant visą plauką, jis tikrai manau nutrupėtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilita: 22 balandžio 2010 - 15:11
QUOTE(lilita @ 2010 04 22, 15:09)
O tai tu kiekvieną kartą visus plaukus ir tepi dažais? g.gif  Šiaip kirpykloje kai dažo (aš su Keune dažau) tai tik šaknis dažo, o plaunant, visus plaukus su pilkintoju perplauna ir susilygina plaukų atspalvis. Kiekvieną kartą šviesinant visą plauką, jis tikrai manau nutrupėtų  4u.gif

Is pradziu daziau visus plaukus, kad butu vienoda spalva, paskui saknis. Na pagal instrukcija tai raso istept saknis, o paskui dar 10min visus plaukus palaikyt. O dabar kita spalva pirkau, tai vel daziau visus plaukus, nes kitaip juk skirsis spalva blush2.gif
Apskritai kiek esu kirpykloj plaukus dazius, tai niekad nedaze man atskirai saknu, o paskui visu plauku. O kaip su parduotuviniais dazais? Su jais visada visus plaukus tepdavau doh.gif
Dabar pirkau geltonesne spalva, tai jei tik saknis tept, tai butu geltonos saknys ir balti galai. O kai visus istepiau, tai labai graziai nusidaze, noreciau sekanti karta dar vos tamsiau.
Atsakyti
Na jo lengva man šnekėti kai aš keunes pilku atspalviu dažau biggrin.gif su pilkintoju perplovus tarp šaknų ir galų nebūna skirtumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 04 22, 16:38)
Is pradziu daziau visus plaukus, kad butu vienoda spalva, paskui saknis. Na pagal instrukcija tai raso istept saknis, o paskui dar 10min visus plaukus palaikyt. O dabar kita spalva pirkau, tai vel daziau visus plaukus, nes kitaip juk skirsis spalva  blush2.gif
Apskritai kiek esu kirpykloj plaukus dazius, tai niekad nedaze man atskirai  saknu, o paskui visu plauku. O kaip su parduotuviniais dazais? Su jais visada visus plaukus tepdavau  doh.gif
Dabar pirkau geltonesne spalva, tai jei tik saknis tept, tai butu geltonos saknys ir balti galai. O kai visus istepiau, tai labai graziai nusidaze, noreciau sekanti karta dar vos tamsiau.


Neisivaizduoju kas gali atsitikti su jusu plaukais jei jus juos dar sitaip alinsite doh.gif Manau dazant plaukus, o ypac sviesinant reik tureti proto, kad negalima ju dazyti kas karta visu ilgiu.
Atsakyti