Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

smile.gif~+2010 04 09, 23:19-->
QUOTE(Deimantukėsmile.gif~ @ 2010 04 09, 23:19)
Manau, kad nuimtų, šiek tiek priduotų pilko atspalvio   rolleyes.gif bet ar ne geriau padažyt kokia spalva, kad plaukai ryškesni būtų, atsigautų, atsišviežintų ?  ax.gif



Nebenoriu dazyt, nes kai pradedi dazyt, nebera iseities. Nusidazyciau vel augaliniais rudais dazais, po poros savaiciu pradetu atsiplaudineti ir vel liktu ryza spalva. O jeigu dazyciausi tamsia blondine, mano plaukai labai greitai nusiurtu. Atitaikyti lietuviska pilka spalva manau sunkiai imanoma, nes kiek buvau kartu pas kirpeja paklaust del spalvos, visos siulo sokoladine, o isgauti lietuviska pilka splava nelabai moka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 10 balandžio 2010 - 12:08
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 04 10, 13:08)
Nebenoriu dazyt, nes kai pradedi dazyt, nebera iseities. Nusidazyciau vel augaliniais rudais dazais, po poros savaiciu pradetu atsiplaudineti ir vel liktu ryza spalva. O jeigu dazyciausi tamsia blondine, mano plaukai labai greitai nusiurtu. Atitaikyti lietuviska pilka spalva manau sunkiai imanoma, nes kiek buvau kartu pas kirpeja paklaust del spalvos, visos siulo sokoladine, o isgauti lietuviska pilka splava nelabai moka doh.gif

man atrodo kad su pilkinanciu sampunu tik ryzesni gausis,nes as kai daziau sruogelem,o paskui perploviau pilkinanciu sampunu,tai kur tamsesni plaukai tik ryzesni pasidare,bet nzn kaip kitiems,man tai pilkinantys sampunai tik sviesiems plaukams,net beje ant ju taip ir raso,kad sviesiai baltiems arba geltoniems plaukams,o apie rudus nieko neraso,tai mano galva tikrai netinka g.gif
Atsakyti
sviesiems plaukams yra labai fainas dalykas loreal professionnel silver sampunas - pilkintojas, jis nuima visciuko geltonmka, suteikia plaukams tokio subtilaus pilkumo, atrodo naturaliai ,mmmm....
Atsakyti
ar cia blondiniu sumazejo, ar kaip..kad tema tokia pritilusi blush2.gif
Atsakyti
as vel is briunetes tapau blondine.. tai ratelis tikrai nemazeja 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,aš pas jus pirmą kartą,bet labai norėjau paklausti blush2.gif
Plaukus šviesinu jau seniai (naturalūs rudi-pilkšvi),bet dabar noriu dažyti tik sruogelėmis plaukus... dabar šaknys ataugę kokius gerus 5cm,kada jau galima dažyti sruogelėm?Nes viso ilgio neatsiauginsiu greitai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Susana @ 2010 04 19, 17:24)
Sveikutės,aš pas jus pirmą kartą,bet labai norėjau paklausti  blush2.gif 
Plaukus šviesinu jau seniai (naturalūs rudi-pilkšvi),bet dabar noriu dažyti tik sruogelėmis plaukus... dabar šaknys ataugę kokius gerus 5cm,kada jau galima dažyti sruogelėm?Nes viso ilgio neatsiauginsiu greitai  doh.gif


5cm doh.gif , tai reiskias esi blondine su 10cm nuo pakausio ataugusiu plauku. tau reikia varyti i kirpykla, kuo greiciau!!!!!! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*spanguolyte @ 2010 04 18, 17:11)
sviesiems plaukams yra labai fainas dalykas loreal professionnel silver sampunas - pilkintojas, jis nuima visciuko geltonmka, suteikia plaukams tokio subtilaus pilkumo, atrodo naturaliai ,mmmm....


user posted image
ar sitas?
o naudojate visa serija(sampuna +balzamas) ar blush2.gif tieisiog sampuna?
Atsakyti
Man tai jis sausino plaukucius, bet zinoma, kas vienam netinka kitam gali labai tikti 4u.gif man geriausias sampunas violetinis Joico ir Davines silver kauke nereali thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri esate sviesine plaukus su davines dazais? 4u.gif Karta ejau pas manikiuriste ir toj kirpykloj su davines plaukais dazo, tai pamaciau nerealiai nudazytais plaukais mergina, tokia sviesi sviesi, bet neturi nei tokio pilkumo kaip keune 1517, nei geltonumo, na subtili, ne peroksidine balta spalvyte blush2.gif na ir prirasiau doh.gif biggrin.gif
as daziau sruogelem, po to loreal dazais, tai galvojau, kad plaukai nukris po loreal, susidariau nuomone, kad jie nelb tausoja plaukus... g.gif dabar dazau su keune pati namie saknis, bet spalva nera man labai grazi..greitai tas geltonas atspalvis lenda schmoll.gif
Atsakyti
Mane irgi sie dazai domintu grazi ne per balta spalva smile.gif nes naudoju Davnes silver kauke nu nereali ji man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 04 20, 11:50)
Mane irgi sie dazai domintu grazi ne per balta spalva smile.gif nes naudoju Davnes silver kauke nu nereali ji man thumbup.gif


as turejau aliejuka, tai man labai geras buvo 4u.gif o peroksidiniu plauku ir as nenoriu, bet tokia labai sviesi subtili spalva buvo...labai tokios noreciau, va radau ir palete davines internete ax.gif
http://www.auctiva.c...m...,0&format=0
Atsakyti
O Joico sampunas ar papilkina plauka? smile.gif
Atsakyti