Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Maserati @ 2010 04 02, 18:13)
Aciu uz info bigsmile.gif  Na,zinokit,nezinau kuriais greenlight dazyti noriu,tik tiksliai zinau,kad su tais,kurie greiciausiai nusiplautu ir siaip silpniausi butu smile.gif Vitrinoje siu dazu yra,bet kaip girdejau,is 3 2 konsultantes nieko neismano,tai nezinau kaip reiks issirinkti,jei pas ta viena nepataikysiu biggrin.gif


Tai turi omeny tada tonality dazus. Tau dar reikes oksidanto 2,1. Tik nzn as ju islaikymo laiko,tai sito pasiteirauk mirksiukas.gif O seip issirink spalva,prie to 2,1 oksidanto ir laiko pasiteirauk.
QUOTE(*Nastiushka* @ 2010 04 02, 19:32)
Merginos, daug cia prirasyta, tiesiog neimanoma viska perskaityti, o naudingos infi labai daug  doh.gif

Siandien pabandziau nusidazyti saknis Keune 1517 ir oksidantas 9%, ir siek tiek pasiskirsciau ant visu plauku, gavosi tikra pelenu spalva, netgi labai  biggrin.gif man pirma karta gavosi ne RYZI plaukai  smile.gif

Labai idomu, kiek laikysis tokia spalva?

Ir dar patarkite kokia gera kauke plaukams, kuri jums tikrai padejo po visoku sviesinimu. Plaukai mano nelabai sveikai atrodo  doh.gif

NEGALIMA SU 9 proc dazu tepti per visus plaukus Nezinau uzsirasykit kur nors po nosimi doh.gif Saknis tepat su devyniu,jei norit pertepti visus,maisotes dazus galam su trim proc,uztepat ir laikot iki 15 min.
Po tokiu dazymu,jokios kaukes nepades,tik numirusiu galu kirpimas...Sorry,gal ziauriai as cia,bet siulyciau tikrai perskaityti temas pries tai,ten tiek prirasyta,ir taip stengiausi viska aiskiai,isaiskint,tikrai rasite daug naudingos informacijos.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 04 02, 20:39)
Tai turi omeny tada tonality dazus. Tau dar reikes oksidanto 2,1. Tik nzn as ju islaikymo laiko,tai sito pasiteirauk mirksiukas.gif  O seip issirink spalva,prie to 2,1 oksidanto ir laiko pasiteirauk.

NEGALIMA SU 9 proc dazu tepti per visus plaukus Nezinau uzsirasykit kur nors po nosimi doh.gif  Saknis tepat su devyniu,jei norit pertepti visus,maisotes dazus galam su trim proc,uztepat ir laikot iki 15 min.
Po tokiu dazymu,jokios kaukes nepades,tik numirusiu galu kirpimas...Sorry,gal ziauriai as cia,bet siulyciau tikrai perskaityti temas pries tai,ten tiek prirasyta,ir taip stengiausi viska aiskiai,isaiskint,tikrai rasite daug naudingos informacijos.

aciu uz informacija, pati labai noreciau paskaityti, bet kad labai daug prirasyti, neimanoma... doh.gif
gerai, dabar tik saknis dazysiuos. Ir dar klaida padariau, kad sumaisiau dazus su oksidantu 1:1, o reikejo 1:2, tai labai pilki plaukai gavosi.
tiesa, o jus gal kirpeja? g.gif instrukcijose prie dazu visai kitaip raso g.gif

Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2010 04 02, 21:36)
aciu uz informacija, pati labai noreciau paskaityti, bet kad labai daug prirasyti, neimanoma...  doh.gif
gerai, dabar tik saknis dazysiuos. Ir dar klaida padariau, kad sumaisiau dazus su oksidantu 1:1, o reikejo 1:2, tai labai pilki plaukai gavosi.
tiesa, o jus gal kirpeja?  g.gif instrukcijose prie dazu visai kitaip raso  g.gif

o ka kitaip instrukcijoje raso?Taip jei norit pilkesnio varianto,galit ir vienas prie vieno skiesti mirksiukas.gif visi asmeniski klausimai,prasom man i az 4u.gif
Atsakyti
Nu va, o aš galvojau išbandyti tą Keune 1517, tai jei pelenų spalva gaunas, tai man belieka tik milteliais ax.gif bet kažko manęs negąsdina jie, gal kad nesu labai nuo jų nukentėjusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai dar karta noriu pasitikslint:
jei noriu nusidazyti saknis su tais dazais Keune 1517, tai reiketu imti pvz. puse tubelio 60 ml dazu ir viena tubeli 60 ml aktyvatoriaus 9% ir dazyti tik saknis??? ar taip? Si spalva man nuostabi, netgi dabar kai per daug pilka, vis tiek grazu, isivaizduoju, kad dar nusiplaus ax.gif
Klausykit, o gal zinot kur galima pirkti siuos dazus internetu? pas mus miestelyje nera tokiu.
Aciu!!!
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2010 04 04, 11:56)
Tai dar karta noriu pasitikslint:
jei noriu nusidazyti saknis su tais dazais Keune 1517, tai reiketu imti pvz. puse tubelio 60 ml dazu ir viena tubeli 60 ml aktyvatoriaus 9% ir dazyti tik saknis??? ar taip? Si spalva man nuostabi, netgi dabar kai per daug pilka, vis tiek grazu, isivaizduoju, kad dar nusiplaus ax.gif
Klausykit, o gal zinot kur galima pirkti siuos dazus internetu? pas mus miestelyje nera tokiu.
Aciu!!!

Jei skiesit 1:1 tada taip.Ir tik saknis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2010 04 04, 12:56)
Tai dar karta noriu pasitikslint:
jei noriu nusidazyti saknis su tais dazais Keune 1517, tai reiketu imti pvz. puse tubelio 60 ml dazu ir viena tubeli 60 ml aktyvatoriaus 9% ir dazyti tik saknis??? ar taip? Si spalva man nuostabi, netgi dabar kai per daug pilka, vis tiek grazu, isivaizduoju, kad dar nusiplaus ax.gif
Klausykit, o gal zinot kur galima pirkti siuos dazus internetu? pas mus miestelyje nera tokiu.
Aciu!!!

pabandyk
www.prekesgroziui.lt
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2010 04 04, 12:56)
Tai dar karta noriu pasitikslint:
jei noriu nusidazyti saknis su tais dazais Keune 1517, tai reiketu imti pvz. puse tubelio 60 ml dazu ir viena tubeli 60 ml aktyvatoriaus 9% ir dazyti tik saknis??? ar taip? Si spalva man nuostabi, netgi dabar kai per daug pilka, vis tiek grazu, isivaizduoju, kad dar nusiplaus ax.gif
Klausykit, o gal zinot kur galima pirkti siuos dazus internetu? pas mus miestelyje nera tokiu.
Aciu!!!

as pirkau garbane.lt pristate per pora dienu,dar megineliu idejo,labai patenkinta,jau ne viena karta pirkau is ten,o dazau taip pat keune 1517,bet skiedziu 1:2,kaip parasyta ant dazu dezutes,o ir kirpeja butinai liepe skiesti 1:2,nes as dazau 12proc kremoksidu,nes man su 9proc gaunasi ryzoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 04 04, 14:59)
as pirkau garbane.lt pristate per pora dienu,dar megineliu idejo,labai patenkinta,jau ne viena karta pirkau is ten,o dazau taip pat keune 1517,bet skiedziu 1:2,kaip parasyta ant dazu dezutes,o ir kirpeja butinai liepe skiesti 1:2,nes as dazau 12proc kremoksidu,nes man su 9proc gaunasi ryzoki smile.gif

as is ten irgi pirkau, jokiu priekaistu, tik pristatymas ten 9 Lt doh.gif
man atrodo, kad saknims 180 ml dazu per daug (sia sumaisant viena tubeli dazu ir 2 aktyvatoriaus).
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2010 04 05, 12:25)
as is ten irgi pirkau, jokiu priekaistu, tik pristatymas ten 9 Lt  doh.gif
man atrodo, kad saknims 180 ml dazu per daug (sia sumaisant viena tubeli dazu ir 2 aktyvatoriaus).

aisku per daug,man per daug buvo net puse tub dazu ir 60ml oksidatoriaus,taip jau negailint tepiau biggrin.gif
Atsakyti
Ar nuimtu nors truputi pilkinamasis sampunas ryza atspalvi nuo rudai dazytu plauku.? Daziau kazkur pries puse metu augaliniais dazais plaukus, jie nusiplove ir plaukai tokie ryzteleje, bet nera tamsus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 04 09, 18:02)
Ar nuimtu nors truputi pilkinamasis sampunas ryza atspalvi nuo rudai dazytu plauku.? Daziau kazkur pries puse metu augaliniais dazais plaukus, jie nusiplove ir plaukai tokie ryzteleje, bet nera tamsus. 4u.gif


Manau, kad nuimtų, šiek tiek priduotų pilko atspalvio rolleyes.gif bet ar ne geriau padažyt kokia spalva, kad plaukai ryškesni būtų, atsigautų, atsišviežintų ? ax.gif
Atsakyti