Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 03 31, 14:43)
o kodel nori isimti 12proc? blink.gif as daziau su keune dazais ir 12proc,nu super nueme,labai patenkinta,o beje parduotuviniuose dazuose irgi 12proc visuose lygtai.nu nesamone butu jei isimtu doh.gif

Tai jau einama link to,o einama taip.kad gaminami stipresni blond dazai,skiediami su silpnesniu oksidantu,ir rezultatas ala toks pats.Nezinau,noriu pabandyt swarskof blond me linija,sako,kad labai gerai balina plaukus.tik nzn kaip ten su oksidantais,suzinosiu parasysiu,foto gal idesiu,tik dazysiu balandzio vidury i pabaiga.O ir dazu kaina kanda,tutele kirpejai 25 lt...seip klientui atrodo 35lt nu ziuresiu,kas per stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 03 31, 20:17)
Tai jau einama link to,o einama taip.kad gaminami stipresni blond dazai,skiediami su silpnesniu oksidantu,ir rezultatas ala toks pats.Nezinau,noriu pabandyt swarskof blond me linija,sako,kad labai gerai balina plaukus.tik nzn kaip ten su oksidantais,suzinosiu parasysiu,foto gal idesiu,tik dazysiu balandzio vidury i pabaiga.O ir dazu kaina kanda,tutele kirpejai 25 lt...seip klientui atrodo 35lt nu ziuresiu,kas per stebuklas biggrin.gif

maciau pas kirpeja,sampunu tokiu,sake neblogi,o apie dazus tokius net negirdejau
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
norėjau pasiklaust, kokį šampūną naudojat ir kuris geriausias? angel.gif Esu blondinė, pati naudoju Loreal Elvital šampūną, ružavame buteliuke ir esu patenkinta wub.gif
Ir dar toks klausimas iškilo blush2.gif Močiutė visad verdasi dilgeles plaukam plautis, o jos taip gerai, bet bijau, kad mano spalva pasikeis lotuliukas.gif Gal kuri bandėt? mirksiukas.gif
O pati plaukam nuskalaut naudoju seno, tikrojo žibalo, tai kokie plaukučiai nerealūs būna po jo... Mmm.. dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 03 31, 19:17)
Tai jau einama link to,o einama taip.kad gaminami stipresni blond dazai,skiediami su silpnesniu oksidantu,ir rezultatas ala toks pats.Nezinau,noriu pabandyt swarskof blond me linija,sako,kad labai gerai balina plaukus.tik nzn kaip ten su oksidantais,suzinosiu parasysiu,foto gal idesiu,tik dazysiu balandzio vidury i pabaiga.O ir dazu kaina kanda,tutele kirpejai 25 lt...seip klientui atrodo 35lt nu ziuresiu,kas per stebuklas biggrin.gif


Tai lauksim labai rezultatų, būtinai įdėkit 4u.gif gal bus liuksiški dažai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 01, 14:43)
Sveikos mergaitės,
norėjau pasiklaust, kokį šampūną naudojat ir kuris geriausias? angel.gif Esu blondinė, pati naudoju Loreal Elvital šampūną, ružavame buteliuke ir esu patenkinta wub.gif
Ir dar toks klausimas iškilo blush2.gif  Močiutė visad verdasi dilgeles plaukam plautis, o jos taip gerai, bet bijau, kad mano spalva pasikeis lotuliukas.gif  Gal kuri bandėt? mirksiukas.gif
O pati plaukam nuskalaut naudoju seno, tikrojo žibalo, tai kokie plaukučiai nerealūs būna po jo... Mmm.. dirol.gif


Man asmeniškai tai Lietuvoj Lorealis nepatinka, nes čia man atrodo lenkų gamybos,o vat Italijoj, kai naudojau tai liuksiškas buvo šampūnas tas ružavas thumbup.gif
Atsakyti
Dilgeles tai sviesiaplaukem netinka ax.gif esu bandziusi,tai zalsvi plaukai gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 04 02, 09:01)
Dilgeles tai sviesiaplaukem netinka ax.gif esu bandziusi,tai zalsvi plaukai gavosi biggrin.gif

drinks_cheers.gif sviesiaplaukem tinka ramuneles,bet...meta i ryza,gelsva atspalvi...sviesiem plaukam,geriau tokiu dalyku nenaudoti.Geriau koks varnalesu arba alyvuogiu aliejus...Yra tema,naturalus aliejai plaukam ar naturalios kaukes,manau ten tikrai galima rasti sau tinkamu variantu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 01, 14:43)
Sveikos mergaitės,
norėjau pasiklaust, kokį šampūną naudojat ir kuris geriausias? angel.gif Esu blondinė, pati naudoju Loreal Elvital šampūną, ružavame buteliuke ir esu patenkinta wub.gif
Ir dar toks klausimas iškilo blush2.gif  Močiutė visad verdasi dilgeles plaukam plautis, o jos taip gerai, bet bijau, kad mano spalva pasikeis lotuliukas.gif  Gal kuri bandėt? mirksiukas.gif
O pati plaukam nuskalaut naudoju seno, tikrojo žibalo, tai kokie plaukučiai nerealūs būna po jo... Mmm.. dirol.gif

Del dilgeliu i wife posta atsakiau,o del sampuno,tai man irgi viena kliente sake,kad kai buvo italijoj,visai kitoks tas sampunas. O seip tai siulyciau sviesiem plaukam rinktis profesionaliu firmu sampunus,stipriai atstatancius,drekinancius.Tik reikia bandyti,todel,kad kas vienai tinka,kitai gal visai ne. mirksiukas.gif Man pvz labai tinka ir patinka TIGI Blond sampunas, ALTEREGO atstatantis su melyna etikete...
Atsakyti
Gal kuri gali palyginti milkshake augalinius ir greenlight augalinius dazus? pliusai,minusai.. Domina viskas ax.gif Noriu vos vos pagyvinti savo esama spalva,bet neapsisprendziu,kuriuos rinktis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 04 02, 11:31)
Gal kuri gali palyginti milkshake augalinius ir greenlight augalinius dazus? pliusai,minusai.. Domina viskas ax.gif  Noriu vos vos pagyvinti savo esama spalva,bet neapsisprendziu,kuriuos rinktis ax.gif

Kuriuos greenlight dazus turite omeny?Luxury,tonality ar greenlight?Jie visi augaliniu pagrindu. Greenlight pagr dazai,su min kiekiu amoniako,dazo zilus...Luxury patobulinta greenlight linijos dazu linija,su orchideju aliejum,taip pat dazo zilus,plaukai blizga.Tonality tonuojantys dazai,dazoma tonas i tona,skiedziasi su 2,1 proc ryskalu. Man asmeniskai pliusai - grazios svelnios spalvos,gerai dazo su zemais oksidantais.Minusai - spalvos nera ryskios,kadangi labai mazai amoniako,spalvos pakankamai greitai nusiplauna,nors kaip kam,taciau jei norite ryskaus,blizgaus varianto,tokio su greenlight varianto neisgausite. mirksiukas.gif
Del milkshake nieko pasakyti negaliu - nebandziau.Tik kiek maciau paleteje labai nedaug spalvu,daznai juos maiso tarpusavyje ir tai sukelia problemu paskui,jei norima pasvieseti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Esu tamsi blondine, tipines lietuviskos spalvos plaukais. Noreciau nusidazyti plaukus salta balta spalva, bet idomu, ar dazant butent tokia spalva neislys tas geltonumas prie saknu?
Atsakyti
QUOTE(carnivore @ 2010 04 02, 13:55)
Sveikos! Esu tamsi blondine, tipines lietuviskos spalvos plaukais. Noreciau nusidazyti plaukus salta balta spalva, bet idomu, ar dazant butent tokia spalva neislys tas geltonumas prie saknu?

Salta,balta pelenu spalva formuoja milteliais.Ant nudazytu plauku milteliais dedamas pilkas atspalvis.Su dazais tokio saltumo neisgausite. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 04 02, 14:23)
Kuriuos greenlight dazus turite omeny?Luxury,tonality ar greenlight?Jie visi augaliniu pagrindu. Greenlight pagr dazai,su min kiekiu amoniako,dazo zilus...Luxury patobulinta greenlight linijos dazu linija,su orchideju aliejum,taip pat dazo zilus,plaukai blizga.Tonality tonuojantys dazai,dazoma tonas i tona,skiedziasi su 2,1 proc ryskalu. Man asmeniskai pliusai - grazios svelnios spalvos,gerai dazo su zemais oksidantais.Minusai - spalvos nera ryskios,kadangi labai mazai amoniako,spalvos pakankamai greitai nusiplauna,nors kaip kam,taciau jei norite ryskaus,blizgaus varianto,tokio su greenlight varianto neisgausite. mirksiukas.gif
Del milkshake nieko pasakyti negaliu - nebandziau.Tik kiek maciau paleteje labai nedaug spalvu,daznai juos maiso tarpusavyje ir tai sukelia problemu paskui,jei norima pasvieseti mirksiukas.gif


Aciu uz info bigsmile.gif Na,zinokit,nezinau kuriais greenlight dazyti noriu,tik tiksliai zinau,kad su tais,kurie greiciausiai nusiplautu ir siaip silpniausi butu smile.gif Vitrinoje siu dazu yra,bet kaip girdejau,is 3 2 konsultantes nieko neismano,tai nezinau kaip reiks issirinkti,jei pas ta viena nepataikysiu biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, daug cia prirasyta, tiesiog neimanoma viska perskaityti, o naudingos infi labai daug doh.gif

Siandien pabandziau nusidazyti saknis Keune 1517 ir oksidantas 9%, ir siek tiek pasiskirsciau ant visu plauku, gavosi tikra pelenu spalva, netgi labai biggrin.gif man pirma karta gavosi ne RYZI plaukai smile.gif

Labai idomu, kiek laikysis tokia spalva?

Ir dar patarkite kokia gera kauke plaukams, kuri jums tikrai padejo po visoku sviesinimu. Plaukai mano nelabai sveikai atrodo doh.gif
Atsakyti