Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Sveikutės, aš čia naujokė biggrin.gif Dažiausi plaukus įvairiais dažais pvz: Cehko, Prestige, Alfaparf. Nuima gal ir gerai, bet aš nenoriu nei geltonų, nei pilkų plaukų. Noriu baltesnių, sakykim, kaip pas olialia pupytes. Su kokiais dažais patartumėt dažyt? rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif~+2010 03 20, 16:22-->
QUOTE(Deimantukėsmile.gif~ @ 2010 03 20, 16:22)
Sveikutės, aš čia naujokė  biggrin.gif  Dažiausi plaukus įvairiais dažais pvz: Cehko, Prestige, Alfaparf. Nuima gal ir gerai, bet aš nenoriu nei geltonų, nei pilkų plaukų. Noriu baltesnių, sakykim, kaip pas olialia pupytes. Su kokiais dažais patartumėt dažyt? rolleyes.gif

Sveikute! Kokia naturali tavo plauku spalva? Olialia tai man atrodo balina plaukus su milteliais smile.gif
Atsakyti
smile.gif~+2010 03 20, 15:22-->
QUOTE(Deimantukėsmile.gif~ @ 2010 03 20, 15:22)
Sveikutės, aš čia naujokė  biggrin.gif  Dažiausi plaukus įvairiais dažais pvz: Cehko, Prestige, Alfaparf. Nuima gal ir gerai, bet aš nenoriu nei geltonų, nei pilkų plaukų. Noriu baltesnių, sakykim, kaip pas olialia pupytes. Su kokiais dažais patartumėt dažyt? rolleyes.gif

Olia lia mergaites,tas visiskai baltas dazo su milteliais ir buna ir taip,kad ne po viena karta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 03 21, 19:10)
Sveikute! Kokia naturali tavo plauku spalva? Olialia tai man atrodo balina plaukus su milteliais smile.gif


Mano natūrali plaukų spalva tamsi, ne juoda, bet tokia ruda i pilkuma. Tai kiek žinau milteliai tai labai kenkia,o pas jas gražūs plaukai, nu nebent tik taip atrodo per teliką biggrin.gif o jūs su kokiais dažot?
Atsakyti
smile.gif~+2010 03 22, 16:22-->
QUOTE(Deimantukėsmile.gif~ @ 2010 03 22, 16:22)
Mano natūrali plaukų spalva tamsi, ne juoda, bet tokia ruda i pilkuma. Tai kiek žinau milteliai tai labai kenkia,o pas jas gražūs plaukai, nu nebent tik taip atrodo per teliką  biggrin.gif o jūs su kokiais dažot?


Milteliai kenkia, bet plaukai vis tiek gali buti grazus ir dazant milteliais mirksiukas.gif Tik prieziuros reikia siek tiek daugiau, nei sakykim, nedazant ax.gif

Kai nusidaziau plaukus milteliais galvojau, kad galesiu pamirsti apie ilgas kasas, bet is tiesu tai net ir dazant milteliais galima tureti ilgus ir grazius plaukus. Reikia tik kad profesionalas juos pasviesintu ir aisku po to naudot atitinkamas priemones 4u.gif
Atsakyti
Gal kas dazot Milk Shake dazais? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
smile.gif~+2010 03 22, 16:22-->
QUOTE(Deimantukėsmile.gif~ @ 2010 03 22, 16:22)
Mano natūrali plaukų spalva tamsi, ne juoda, bet tokia ruda i pilkuma. Tai kiek žinau milteliai tai labai kenkia,o pas jas gražūs plaukai, nu nebent tik taip atrodo per teliką  biggrin.gif o jūs su kokiais dažot?

As tai dazau su Keune dazais, siaip butu viskas kaip ir gerai, bet kad pilkas atspalvis greitai nusiplauna. Kadangi visu plauku balinti su milteliais nenoriu, nes paskutiniu metu labai slenka, tai kad sviesesnis vaizdas butu, kirpeja idejo keleta sviesiu sruogu ir dabar rezultatu esu patenkinta thumbup.gif Man sie dazai geriausiai nusviesina, kazkada kirpykloje man daze su Kadus, tai plaukai gavosi tamsiai ryzi doh.gif O pas olialia mergaites tikrai neatrodo, kad butu pazeisti plaukai, tikriausiai laaabai daug pinigeliu isleidzia plauku prieziuros priemonems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 03 22, 19:08)
As tai dazau su Keune dazais, siaip butu viskas kaip ir gerai, bet kad pilkas atspalvis greitai nusiplauna. Kadangi visu plauku balinti su milteliais nenoriu, nes paskutiniu metu labai slenka, tai kad sviesesnis vaizdas butu, kirpeja idejo keleta sviesiu sruogu ir dabar rezultatu esu patenkinta thumbup.gif Man sie dazai geriausiai nusviesina, kazkada kirpykloje man daze su Kadus, tai plaukai gavosi tamsiai ryzi doh.gif  O pas olialia mergaites tikrai neatrodo, kad butu pazeisti plaukai, tikriausiai laaabai daug pinigeliu isleidzia plauku prieziuros priemonems smile.gif


man Keune padaro graziai baltus plaukus - 1517 numeris, svarbu gerai parinkti peroksido stipruma. naturalus plaukai lietuviski, peliniai, todel, po pusantros savaites, kai ima listi geltonumas, reikia karts nuo karto paplauti violetiniais sampunais. deja, jie siurkstina plaukus. vienintelis violetinis , kuris plius minus nesiurkstino ir neutralizuodavo beatsirandanti ,,visciuka ant galvos", buvo Toni and Guy Platinum Blonde. Deja, jis man brangokas.
O del sveikai ATRODANCIU baltu plauku Kitty23 esate teisi. Balti plaukai negali but sveiki, kaip galetu, is ju isimtas pigmentas, jie sausi, luzineja ir t.t. Norint, kad jie sveikai atrodytu, reikia geru prieziuros priemoniu, vartoti ne balzamus, o kaukes nuolat, geriamus vitaminus, aliejus.
Atsakyti
Nezinau, kaip mano plaukai atrodys po metu laiko blush-anim-cl.gif Taciau tiek turedama naturalius, tiek po balinimo milteliais naudoju tas pacias priemones smile.gif

Plaukai beveik tokie pat g.gif Na pvzdelis 4u.gif

As galvoju, kad jeigu plaukai yra sveiki ir nera lb silpni, tai geras kirpejas su gerom priemonem tikrai neturetu pakenkti sviesindamas net ir milteliais g.gif

Labai daznai merginos sviesinasi plaukus lb ekstremaliom salygom, arba daznai kaitalioja spalva, vat tada gal tie plaukai ir nutriusta rolleyes.gif
Papildyta:
Carela, turiu klausimeli blush-anim-cl.gif

Kadangi liko pas mane beveik litras Yellow dazu 6 % oksidatoriaus, sugalvojau ji atiduoti draugo mamai. Ji dazosi plaukus mzdaug 8 numeriuku, tamsiausiais is sviesiausiu smile.gif Tik as galvoju, ar jai 6% oksidatorius nudazhis zilus plaukus?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Dabar esu šviesi blondinė,na bet ne tokia kaip olialia pupytės .Sugalvojau tapt tamsesne blondine,kad išryškėtų veido bruožai,kurie pas mane yra gan švelnūs smile.gif Žodžiu,noriu natūralesnės blondiniškos spalvytės .Gal galėtumet parekomenduot dažus ir numeriukus ?Ir įdėt kokių nors foto su natūralesnėm spalvytėm ?Neišsirenku 4u.gif
Atsakyti
Viena is SM dalyviu idejo savo plaukuciu nuotraukytes su butent sviesia naturaliai atrodancia spalyte 4u.gif Man lb grazu, gal ir jums tokia patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(petrenaite @ 2010 03 22, 18:20)
man Keune padaro graziai baltus plaukus - 1517 numeris, svarbu gerai parinkti peroksido stipruma. naturalus plaukai lietuviski, peliniai, todel, po pusantros savaites, kai ima listi geltonumas, reikia karts nuo karto paplauti violetiniais sampunais. deja, jie siurkstina plaukus. vienintelis violetinis , kuris plius minus nesiurkstino ir neutralizuodavo beatsirandanti ,,visciuka ant galvos", buvo Toni and Guy Platinum Blonde. Deja, jis man brangokas.
O del sveikai ATRODANCIU baltu plauku Kitty23 esate teisi. Balti plaukai negali but sveiki, kaip galetu, is ju isimtas pigmentas, jie sausi, luzineja ir t.t. Norint, kad jie sveikai atrodytu, reikia geru prieziuros priemoniu, vartoti ne balzamus, o kaukes nuolat, geriamus vitaminus, aliejus.


Ačiū labai, kad pasidalinot mintimis, pabandysiu ir aš Keune, gal patiks smile.gif turiu dar truputį violetinio šampūno jei ryžokai gausis. Aš tai kiek ėjau į kirpyklas, tai perspėju, kad man sunkiai nusiima spalva, bet vis tiek, kai nudažo ryžos šaknys būna doh.gif užtat ir pradėjau pati paieškas.


Ta spalvytė, kur čia įdėjot vienos SM narės labai graži, bet jos gal natūraliai šviesūs plaukai, kad taip nudažo jai, nes tamsiems plaukams, manau, iš pradžių reiktų nuiiminėt spalvą (šviesint), o paskui dažyt tuo atspalviu.
Atsakyti