Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(yeahva @ 2010 03 11, 16:07)
Zirmunuose salone ETRO kareiviu gatvej dirba raimonda sruogelem nudazo tobulai smile.gif


O kokia kaina butu dazyti sruogelem tik saknis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 03 11, 18:14)
O kokia kaina butu dazyti sruogelem tik saknis? 4u.gif



Hm as mokejau 80 lt
Atsakyti
Mano plaukai dazyti sruogelem (milteliais). Bet kazkaip nelabai man patinka, nes norisi vienos spalvos, o ne buti kaip putpeliu kiasinis blush2.gif . Pasvajoju apie tokia spalva, idomu, kaip ja galima gauti g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kamurka @ 2010 03 12, 18:13)
Mano plaukai dazyti sruogelem (milteliais). Bet kazkaip nelabai man patinka, nes norisi vienos spalvos, o ne buti kaip putpeliu kiasinis blush2.gif . Pasvajoju apie tokia spalva, idomu, kaip ja galima gauti g.gif
user posted image

Labai grazi spalva 4u.gif Gal kas ka esate girdeje apie wella augalinius dazus? g.gif kelios koleges dazosi kirpyklose, nu labai fainos spalvos o peroksido sake 1 su kazkiek g.gif
Atsakyti
Gal zinot kur Kaune galima isigyti Joico pilkinancio sampuno?
Atsakyti
Merginos...kur galima nusipirkti Irida? buvau as Kosmadoje.. bet akropoly neber kosmados...dingo.. likau ant ledo nuejus i droga buvau i eurokos..ir kt. niekur nera.. 4u.gif
Atsakyti
su ta irida turejau problemu.... nusipirkau kazkoki pilka atspalvi, o pakelio turinys buvo skystis rudziu spalvos blink.gif nu mislinu gal taip turi buti ir as savo sviesiaja galvele praploviau pora kart,gerai kad gryno netepiau doh.gif nu ir ka ,mano plaukai igavo grazu geltona atspalvi (nu toks rudziu i raudonuma net sakyciau,vietoj to pilkumo)
o pries tai buvau naudojus balzama TONIKA irgi pilkas kazkoks atspalvis, na tai sitas patiko tik pradzioj perdaug uzmelynuoja,po poros plovimu labai grazi pilka spalva gaunas.... taip kad atsargiai su tuo IRIDA
o irida radau norfoj,bent jau pas mus. ir ten buvo ne buteliukyje o du pakiukai (vienas atseit nemokamai...kaip sveiciau as jiji i siuksline (antra ta poka)

jeigu is vilniaus esat, tada vilkpedes bazese turetumet Iridos rast
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemaituke: 14 kovo 2010 - 16:00
zemaituke Man mazyteje kosmadoje pasiule (nes iridos nebuvo) Tonika.melynam buteliuke..irgi pilkinancio...as tai ji kaip uzsidejau grina...tai truputi i baklazana nusidaziau.. biggrin.gif gerai bent 10 min net neislaikiau...o norejau 30 min... doh.gif
Bet man geltonumo prie saknu vistiek neisema.. o kiti plaukai i pilkuma baltuma nesa.. man tas nelabai patinka. O Irida sake turi buti melynos spalvos skystis... g.gif
Papildyta:
Na ta prasem noriu i pilkuma plauku spalvos. smile.gif bet nesuprantu kodel neisema saknu.. 4u.gif
Atsakyti
gal saknis jei nori uzpilkinti reikia dazyti taip kaip ir su plauku dazais. sruoga po sruogos ir su teptuku... nes kai su pilkinanciu sampunu irgi plaunu tai nenuima saknu.. tai as dabar labai neuzleidziu, kas trys-keturios savaites ir dazau saknis...kad kuo maziau butu ataugusiu saknu ir maziau bus geltonos spalvos...
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2010 02 26, 18:58)
sveikos!kokie yra nestiprus,bet geri sviesinantys dazai?siuo metu laukiuosi leliuku,tai galvoju gal reiktu truputi pasisaugoti,bet nuaugusiomis saknimis vaikscioti irgi nenoriu.kazkada atsimenu skaiciau kokios tai kirpejos inteviu ir ji rekomendavo dazus nestukems be melynojo pigmento.gal kuri ka girdejot apie tai?

sunku kazka patarti, nes as laukdamasi persidaziau savo sviesius plaukucius i karameline-l.sviesiai sokoladine su augaliniais dazais (daziau Salon+) bet zinoma dabar vel noreciau patapt blondine...tik vis mastau....ar ryztis permainoms rolleyes.gif

QUOTE(carela @ 2010 02 26, 20:42)
Sveika,jei dazuose nebus melyno pigmento - bus geltona aukso spalva.O kuo melynas pigmentas netinka? g.gif Speju,jau bus vel kokios bobuciu antys paleistos doh.gif  Nes kur tik nestukes  ir plauku dazymas - ten antys bobuciu g.gif  Atsiprasau jei ka,cia tik mano pamastymas taip sakant garsiai mirksiukas.gif

siaip del dazymo plauku tai ne bobuciu pasakos ar antys, kaip sakote, nes dazant plaukus, ypac saknis per oda patenka i krauja peroksidas, kuris tikrai nera i nauda kudikiui... tad kuo maziau dazuose peroksido tuo geriau biggrin.gif o sviesus dazai mazu kiekiu peroksido tikrai nepasizymi, nors ir kaip gaila bebutu ax.gif , taciau pasitarus su profesionale kirpeja, manau iseitytikrai galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 03 15, 12:02)
sunku kazka patarti, nes as laukdamasi persidaziau savo sviesius plaukucius i karameline-l.sviesiai sokoladine su augaliniais dazais (daziau Salon+) bet zinoma dabar vel noreciau patapt blondine...tik vis mastau....ar ryztis permainoms rolleyes.gif
siaip del dazymo plauku tai ne bobuciu pasakos ar antys, kaip sakote, nes dazant plaukus, ypac saknis per oda patenka i krauja peroksidas, kuris tikrai nera i nauda kudikiui... tad kuo maziau dazuose peroksido tuo geriau biggrin.gif o sviesus dazai mazu kiekiu peroksido tikrai nepasizymi, nors ir kaip gaila bebutu ax.gif , taciau pasitarus su profesionale kirpeja, manau iseitytikrai galima rasti  mirksiukas.gif

Na čia galima ginčytis lotuliukas.gif Jokios dažų medžiagos,ar kremokside esantis peroksidas dažant plaukus į kraują nepatenka biggrin.gif Kvapas gali dirginti nėštukę,toliau gali spalva nesigauti tokia,kokios norima ir pan.Dar gali oda būti jautresnė.Dėl to galima rekomenduoti švelnesnius dažus t.y tamsesnę spalvą,silpnesnį kremoksidą.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 03 16, 17:21)
Na čia galima ginčytis lotuliukas.gif  Jokios dažų medžiagos,ar kremokside esantis peroksidas dažant plaukus į kraują nepatenka biggrin.gif  Kvapas gali dirginti nėštukę,toliau gali spalva nesigauti tokia,kokios norima ir pan.Dar gali oda būti jautresnė.Dėl to galima rekomenduoti švelnesnius dažus t.y tamsesnę spalvą,silpnesnį kremoksidą.

as ir nesigincysiu.. ax.gif tiesiog man taip sake
Atsakyti