Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(AXTA @ 2010 02 26, 18:58)
sveikos!kokie yra nestiprus,bet geri sviesinantys dazai?siuo metu laukiuosi leliuku,tai galvoju gal reiktu truputi pasisaugoti,bet nuaugusiomis saknimis vaikscioti irgi nenoriu.kazkada atsimenu skaiciau kokios tai kirpejos inteviu ir ji rekomendavo dazus nestukems be melynojo pigmento.gal kuri ka girdejot apie tai?

Sveika,jei dazuose nebus melyno pigmento - bus geltona aukso spalva.O kuo melynas pigmentas netinka? g.gif Speju,jau bus vel kokios bobuciu antys paleistos doh.gif Nes kur tik nestukes ir plauku dazymas - ten antys bobuciu g.gif Atsiprasau jei ka,cia tik mano pamastymas taip sakant garsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos sviesaplaukes,gal kas esate isbande situos plauku dazus,labai noreciau isgirsti atsiliepimu.Buciau labai dekinga smile.gif
user posted image
Atsakyti
cia pagal mane balinintys milteliai,kuriuos dazniausiai sruoginant naudoja,ar nueiminejant spalva..
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2010 03 08, 11:27)
cia pagal mane balinintys milteliai,kuriuos dazniausiai sruoginant naudoja,ar nueiminejant spalva..

O kazink naturalia spalva nuimtu?
Atsakyti
Kas gali parekomenduoti Vilniuje kirpeja kuri moketu labai graziai nudazyti sruogelemis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2010 03 08, 11:58)
O kazink naturalia spalva nuimtu?


visus plaukus dazant milteliais,plaukai pasvieseja (priklausomai nuo peroksido stiprumo) bet poto reiktu uzdazyt norima spalva, nes gaunasi ryzi plaukai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2010 03 08, 14:33)
visus plaukus dazant milteliais,plaukai pasvieseja (priklausomai nuo peroksido stiprumo) bet poto reiktu uzdazyt norima spalva, nes gaunasi ryzi plaukai wink.gif

O ar nepakenks plaukams,antra karta iseiles dazyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2010 03 08, 20:32)
O ar nepakenks plaukams,antra karta iseiles dazyti? g.gif

nera lengvesnio budo susigadinti plaukus kaip sviesinti milteliais smile.gif
Atsakyti
nebutinai...ziurint peroksido koks %. as pvz is juodu visiskai su milteliais ir 3%peroksidu nuemiau spalva...laikiau ilgai lb. mintis buvo tokia kad miltai turi patys is galvos istrupet,as laikiau valanda tikrai,dar kisau po puodu sildyt... ir plaukai buvo kaip buve.galiukai nenusiure... tik aisku as norejau patapt labai greit labai sviesia blond tai tebuvo mano kelio pradzia... bet jei nori zmogus nezymiai pasviesint plaukus,tai nemanau kad pakenktu labai. aisku ir plauko struktura reik atsizvelgti. mano plaukai buvo normalus (nebuvo stori) ir tai nepakenke...
ir cia ne pirmas kartas kai su miltais teko nusiiminet spalva.esu is raudonos nuiminejus,irgi plaukams nieko nebuvo...
Bet beabejo geriau tai daryti kirpykloje ir is leto (ne taip kaip as biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(heidyy @ 2010 03 08, 20:49)
nera lengvesnio budo susigadinti plaukus kaip sviesinti milteliais smile.gif


kad visiskai nepakenks negalima sakyt, nes jau vien tai kad spalva keicias plauku,reiskias plaukas yra veikiamas... bet kaip minejau matomo blogumo tikrai nepadarys.. o kokios jus spalvos norit ir kokia jusu dbr naturali??? kuo didesnis kontrastas norimas isgaut tuo labiau pakenkiama...
Atsakyti
Mano spalva is rudos i pilkuma nesa,tai noreciau sviesnesiu blond patapti smile.gif o kaip skaiciau kur buvau idejusi (schwarzkopf igora decoloracion vario blond plus azul) kaip firma visai nebloga,tai kazink ar labai pakenks.
Atsakyti
nu su sviesesniu blond jau sudetingiau smile.gif nors imanoma tik jau gali reikti paaukoti plauku ilgi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 03 08, 13:25)
Kas gali parekomenduoti Vilniuje kirpeja kuri moketu labai graziai nudazyti sruogelemis? 4u.gif




Zirmunuose salone ETRO kareiviu gatvej dirba raimonda sruogelem nudazo tobulai smile.gif
Atsakyti