Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 25, 17:29)
O po pilkinanciu sampunu dar naudojate balzama? blush2.gif

po pilkinančių šampūnų naudoju arba kaukę arba kondicionierių, tik jau nepilkinančius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(narcizas @ 2010 02 25, 21:54)
labuka  norejau paklausti kiek  kainuoja tas schwarzkopf pilkinantis sampunas?As visada dazydavau sruogelem o dabar  daziau visus .Mane daze su cenko 12/80 graazi splva gavosi, beveik nesiskiria nuo milteliais dazytu sruogu.Bet noreciau truputy papilkinti,gal sakau gautusi platinine spalva.o kur to sampuno yra pirkti?

As pirkau medinese sukose, bet kiek zinau yra ir Sarmoje (bent jau anksciau budavo), medinese sukose dar buvo 25 proc. nuolaida, tai mokejau 27 Lt smile.gif O kokia tavo naturali plauku spalva?
Papildyta:
QUOTE(rusiuke @ 2010 02 26, 09:19)
po pilkinančių šampūnų naudoju arba kaukę arba kondicionierių, tik jau nepilkinančius biggrin.gif

Aiskutis smile.gif Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
o kaip jus keune maisot dazus? saknim manau vienos tubeles dazu uzteks 60ml uzteks,o kokiu kiekiu skiesti? 60ml su 60ml kremoksido? ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 26, 10:46)
o kaip jus keune maisot dazus? saknim manau vienos tubeles dazu uzteks 60ml uzteks,o kokiu kiekiu skiesti? 60ml su 60ml kremoksido? ar kaip?

keune reikia skiesti 1:2 pvz. 60 ml dažų ir 120 ml kremoksido.
man tūbelės šaknim užtenka 3 kartams.
Jei dažysi šaknis tai manau per daug šaknim visos tūbelės bus. siūlyčiau 30 ml. dažų ir 60 ml. oksidatoriaus.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2010 02 26, 12:37)
keune reikia skiesti 1:2 pvz. 60 ml dažų ir 120 ml kremoksido.
man tūbelės šaknim užtenka 3 kartams.
Jei dažysi šaknis tai manau per daug šaknim visos tūbelės bus. siūlyčiau 30 ml. dažų ir 60 ml. oksidatoriaus.

o,aciu uz info,nes kaip tik uzsisakiau dazus ir kremoksida,tai zinosiu 4u.gif manai puse dazu tikrai uzteks,nes as dazau ir paskutini karta dazytus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 26, 12:47)
o,aciu uz info,nes kaip tik uzsisakiau dazus ir kremoksida,tai zinosiu 4u.gif manai puse dazu tikrai uzteks,nes as dazau ir paskutini karta dazytus rolleyes.gif

Man saknims ir paskutini karta dazytiems plaukams puse dazu pilnai uztenka ir dar lieka smile.gif 12 proc. kremoksida uzsisakei?
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 26, 12:51)
Man saknims ir paskutini karta dazytiems plaukams puse dazu pilnai uztenka ir dar lieka smile.gif  12 proc. kremoksida uzsisakei?

jo,tik 12proc,nes kaip sakiau su 9proc buvo baisiai man,ziuresiu kaip po sito dazymo bus,bet db dazyti man laikas tik po kokio men,tai negreit dar pranesiu kaip sekesi,o kaip manot ar garnier parduotuviniai labai kenkia plaukams,paskutinius du kartus daziau jais,spalva labai grazi isejo,bet ryzumas jau po men pradejo listi,kirpeja buvo isvykusi,tai pabandziau jais pora sykiu,bet db kazkaip issigandau,nes kazkokie man jie sausoki po pask dazymo atrodo,nors daziau tik saknis ir pask dazytus,todel db uzsisakiau keune,nes kirpykloj man neisgauna tokios spalvos kokios noriu,ten dazo su prof swarzhkop,man tie vieninteliai garnier atitinka norima mazdaug spalva,panasia i keune 1517,bet kaip minejau bijau sugadinti plauka,nes plaukai beveik iki liemens,tai norisi saugoti plauka,gal keune ne taip nusiurins. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 26, 11:47)
o,aciu uz info,nes kaip tik uzsisakiau dazus ir kremoksida,tai zinosiu 4u.gif manai puse dazu tikrai uzteks,nes as dazau ir paskutini karta dazytus rolleyes.gif

aš dažau kas 4-5 savaites ir man tūbelės užtenka 3 dažymams. dažau ataugusius ir praeitą kartą dažytus, tai gaunasi 1,5-2 cm kažkur. seniau susimaišydavo kirpėja puse tūbelės, bet likdavo dažų, tai dabar susimaišo trečdalį.
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 26, 12:17)
jo,tik 12proc,nes kaip sakiau su 9proc buvo baisiai man,ziuresiu kaip po sito dazymo bus,bet db dazyti man laikas tik po kokio men,tai negreit dar pranesiu kaip sekesi,o kaip manot ar garnier parduotuviniai labai kenkia plaukams,paskutinius du kartus daziau jais,spalva labai grazi isejo,bet ryzumas jau po men pradejo listi,kirpeja buvo isvykusi,tai pabandziau jais pora sykiu,bet db kazkaip issigandau,nes kazkokie man jie sausoki po pask dazymo atrodo,nors daziau tik saknis ir pask dazytus,todel db uzsisakiau keune,nes kirpykloj man neisgauna tokios spalvos kokios noriu,ten dazo su prof swarzhkop,man tie vieninteliai garnier atitinka norima mazdaug spalva,panasia i keune 1517,bet kaip minejau bijau sugadinti plauka,nes plaukai beveik iki liemens,tai norisi saugoti plauka,gal keune ne taip nusiurins. g.gif

Saknim 12 proc gerai.Tik nesugalvok visu perbraukt plauku su 12 proc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 26, 17:07)
Saknim 12 proc gerai.Tik nesugalvok visu perbraukt plauku su 12 proc 4u.gif

ne jokiu budu,kazkada seniau taip darydavau su parduotuviniais dazais,tai teko plaukus nusikirpti ir atsiauginti is naujo doh.gif dabar tokiu nesamoniu jau nebedarau,cia dar kai visai jauna buvau blush2.gif tiesa,o per visus galima kas kokia ir pusmeti,su kokiu 3proc,ane?
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 26, 16:10)
ne jokiu budu,kazkada seniau taip darydavau su parduotuviniais dazais,tai teko plaukus nusikirpti ir atsiauginti is naujo doh.gif  dabar tokiu nesamoniu jau nebedarau,cia dar kai visai jauna buvau blush2.gif  tiesa,o per visus galima kas kokia ir pusmeti,su kokiu 3proc,ane?

Jeigu yra poreikis galima ir dazniau.Bet tai max su trim proc mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos!kokie yra nestiprus,bet geri sviesinantys dazai?siuo metu laukiuosi leliuku,tai galvoju gal reiktu truputi pasisaugoti,bet nuaugusiomis saknimis vaikscioti irgi nenoriu.kazkada atsimenu skaiciau kokios tai kirpejos inteviu ir ji rekomendavo dazus nestukems be melynojo pigmento.gal kuri ka girdejot apie tai?
Atsakyti