Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(@ch... @ 2010 02 24, 00:19)
*Ten dazai parduodami ne kartu su oksidatorium. Nes oksidatoriu renkiesi pagal save. Gali buti 6, 9 ar 12%. As pirkau 9.

**Neisbandzius nesuzinosi ar taip nudazys  tongue.gif

*aisku, aciu 4u.gif
**nu reikes bandyti, bet cia ziuriu tiek yra kam nenudazo tai net nezinau g.gif baisu rizikuoti ax.gif

QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 24, 14:49)
Man si spalva irgi labai grazi, bet toks atspalvis man issilaiko iki dvieju plovimu, veliau vel nutamseja plaukai verysad.gif O kokia tavo naturali plauku spalva?




mano naturali tokia kaip visciuko biggrin.gif , bet saknys kai atauga tau jau nutamseja doh.gif o galetu ataugti sviesus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(verdi @ 2010 02 24, 17:13)
Man taip pat po 1517 ryži gaunasi.. verysad.gif ir netgi iš karto, o ne po kelių plovimų.. tai ar tas melsvinantis šampūnas kiek nors padeda pabalti plaukams?Žadu pirkti jį.. ax.gif

Ryzumo jis nenuima verysad.gif Bent jau man truputi prigesina ir padaro ta spalva "saltesne", bet vistiek nekas verysad.gif Galvoju gal pabandyti kitus dazus g.gif Beje, bandziau ir su 9, ir su 12 proc. oksidatoriumi, vistiek ryzumas islenda doh.gif
domomama pabandyk tuos dazus, gal tau nuims mirksiukas.gif Mano naturalus tamsiai rudi, tai man grazia sviesia spalva isgauti be milteliu jauciu neimanoma. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 25 vasario 2010 - 10:05
As irgi su Loreal Majirel dazau plaukus, tik numerio tikslaus nezinau, nes kirpykloje dazo.
Atsakyti
Gal kur as parasiau? smile.gif
Merginos pabandykit Lisap Easy thumbup.gif ta numeriuka kur parasiau....per google paieskoti reikia,manau rasti galima kazkur nusipirkti ju 4u.gif Mano naturalus tamsiai pilki, nu jokio ryzumo nebudavo thumbup.gif
Atsakyti
Na va as jau po kirpyklos, esu labai patenkinta kirpejos darbu thumbup.gif Kadangi ji dirba su keune dazais, tai ataugusias sakinis daze su keune 1517 ir dar dejo sviesiu sruogeliu, tada dar uzdejo pilka atspalvi, tai man labai patinka spalva wub.gif Pakalbejau su ja ir nusprendem, kad man butu geriausia dazyti su kreminiais dazais, o kai jau vel ataugs sruogeles ir vargins ryzumas, vel ideti sruogu smile.gif Taip plaukams maziau pakenksiu nei dazydama visus su miltukais. Dar nusipirkau Schwarzkopf pilkinanti sampuna, tai tikiuosi pavyks islaikyti spalva smile.gif O po pilkinanciu sampunu dar naudojate balzama? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 25 vasario 2010 - 17:55
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 25, 18:29)
Na va as jau po kirpyklos, esu labai patenkinta kirpejos darbu thumbup.gif  Kadangi ji dirba su keune dazais, tai ataugusias sakinis daze su keune 1517 ir dar dejo sviesiu sruogeliu, tada dar uzdejo pilka atspalvi, tai man labai patinka spalva wub.gif Pakalbejau su ja ir nusprendem, kad man butu geriausia dazyti su kreminiais dazais, o kai jau vel ataugs sruogeles ir vargins ryzumas, vel ideti sruogu smile.gif  Taip plaukams maziau pakenksiu nei dazydama visus su miltukais. Dar nusipirkau Schwarzkopf pilkinanti sampuna, tai tikiuosi pavyks islaikyti spalva smile.gif O po pilkinanciu sampunu dar naudojate balzama? blush2.gif

o kokia tavo naturali spalva?tamsi?kokiu procentu peroksidu daze?9 ar 12?
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 25, 20:58)
o kokia tavo naturali spalva?tamsi?kokiu procentu peroksidu daze?9 ar 12?

Mano naturali - tamsiai ruda. Daze lyg ir su 6 proc., bet dejo sruogu su milteliais ir dar pilka atspalvi, todel gera spalva isejo. Siaip anksciau esu daziusi ir su 9 proc., ir su 12, tai man panasus rezultatas gavosi, tik su 12 proc. gal grazesne spalva isejo smile.gif Kita karta galvoju dazyti su 9 proc., nes man slenka plaukai tai gaila su 12proc., be to kai pilkumas apsiplauna, plaukai atrodo taip pat kaip ir su 9 proc. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 25, 18:29)
Na va as jau po kirpyklos, esu labai patenkinta kirpejos darbu thumbup.gif  Kadangi ji dirba su keune dazais, tai ataugusias sakinis daze su keune 1517 ir dar dejo sviesiu sruogeliu, tada dar uzdejo pilka atspalvi, tai man labai patinka spalva wub.gif Pakalbejau su ja ir nusprendem, kad man butu geriausia dazyti su kreminiais dazais, o kai jau vel ataugs sruogeles ir vargins ryzumas, vel ideti sruogu smile.gif  Taip plaukams maziau pakenksiu nei dazydama visus su miltukais. Dar nusipirkau Schwarzkopf pilkinanti sampuna, tai tikiuosi pavyks islaikyti spalva smile.gif O po pilkinanciu sampunu dar naudojate balzama? blush2.gif

labuka norejau paklausti kiek kainuoja tas schwarzkopf pilkinantis sampunas?As visada dazydavau sruogelem o dabar daziau visus .Mane daze su cenko 12/80 graazi splva gavosi, beveik nesiskiria nuo milteliais dazytu sruogu.Bet noreciau truputy papilkinti,gal sakau gautusi platinine spalva.o kur to sampuno yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 25, 21:47)
Mano naturali - tamsiai ruda. Daze lyg ir su 6 proc., bet dejo sruogu su milteliais ir dar pilka atspalvi, todel gera spalva isejo. Siaip anksciau esu daziusi ir su 9 proc., ir su 12, tai man panasus rezultatas gavosi, tik su 12 proc. gal grazesne spalva isejo smile.gif  Kita karta galvoju dazyti su 9 proc., nes man slenka plaukai tai gaila su 12proc., be to kai pilkumas apsiplauna, plaukai atrodo taip pat kaip ir su 9 proc. mirksiukas.gif

mano taip pat tamsiai ruda naturali,tai ir nzn ka daryti,ar verta dazyti keune 1517 12 proc?ar nieko gero nebus,nes su 9proc,tai gavosi ryzi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 25, 22:01)
mano taip pat tamsiai ruda naturali,tai ir nzn ka daryti,ar verta dazyti keune 1517 12 proc?ar nieko gero nebus,nes su 9proc,tai gavosi ryzi doh.gif

Gali pabandyti su 12 proc. Tik kaip minejau man spalva gavosi labai grazi, bet labai greitai nusiplove ir liko ryzumas verysad.gif Dabar dar internete paskaiciau, kad yra kazkokie Keune tinta 2000 dazai, kurie sviesina plaukus 5 tonais, bet va atsiliepimu apie juos nieko neradau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 25 vasario 2010 - 21:18
QUOTE(narcizas @ 2010 02 25, 21:54)
labuka  norejau paklausti kiek  kainuoja tas schwarzkopf pilkinantis sampunas?As visada dazydavau sruogelem o dabar  daziau visus .Mane daze su cenko 12/80 graazi splva gavosi, beveik nesiskiria nuo milteliais dazytu sruogu.Bet noreciau truputy papilkinti,gal sakau gautusi platinine spalva.o kur to sampuno yra pirkti?

Atsakyti
QUOTE(narcizas @ 2010 02 25, 22:36)

as toki sampuna perku kirpykloje - moku apie 40 Lt.
Papildyta:
as bijau pati dazytis plaukucius (turiu galvoje sviesintis). Kirpykloje sako kad geriau paciai nebandyti nes sugadinsi plaukus. O cia matau kad puikiai gaunasi smile.gif
Atsakyti