Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(rusiuke @ 2010 02 23, 12:33)
KC profesional firmos. bet gali gi ir kitos pirkti biggrin.gif  manau jie panašaus poveikio.

As galvoju pabandyti keune pilkinanti sampuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 22, 21:57)
As tai turiu Cehko pilkinanti balzama, tai pirma karta kai pabandziau, irgi baltos sruogos gavosi melsvos, gerai, kad greitai nusiplove lotuliukas.gif  Su pilkinanciais sampunais jauciu daug paprasciau g.gif

biggrin.gif nu man dar nenusiplove doh.gif
as tai dabar galvoju, ar nuims man dazai, nes neseniai nusivariau tuo balzamu, tai dabar jie pilki ar geriau bandyti nuplauti ta pilkuma ir bandyti dazyti tada ar nusidazys ir taip g.gif

QUOTE(@ch... @ 2010 02 23, 13:26)
va kokia gavosi spalva su keune 1000. Ir cia jau po plovimo su pilkinanciu sampunu.

user posted image



grazi spalva thumbup.gif

as tuoj imesiu keune kokios noreciau spalvos 4u.gif

kur pirkti dazus keune galima pigiau g.gif
Papildyta:
va kokios spalvos noreciau wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 23, 19:26)
biggrin.gif nu man dar nenusiplove doh.gif
as tai dabar galvoju, ar nuims man dazai, nes neseniai nusivariau tuo balzamu, tai dabar jie pilki ar geriau bandyti nuplauti ta pilkuma ir bandyti dazyti tada ar nusidazys ir taip g.gif
grazi spalva thumbup.gif

as tuoj imesiu keune kokios noreciau spalvos 4u.gif

kur pirkti dazus keune galima pigiau g.gif
Papildyta:
va kokios spalvos noreciau wub.gif

user posted image



Aciu, bet man ta spalva schmoll.gif
Tai kaip ir rasiau, sekanti karta as ir bandysiu su 1517:) Pirkau www.garbane.lt, nezinau kiek kitur kainuoja, ten dazai 27lt. Ir litrini oksidatoriaus pirkau (taip daug pigiau, negu pirkineti po 60ml) Ziuresiu kas su situo numeriuku gausis.
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2010 02 23, 19:54)
Aciu, bet man ta spalva schmoll.gif
Tai kaip ir rasiau, sekanti karta as ir bandysiu su 1517:) Pirkau www.garbane.lt, nezinau kiek kitur kainuoja, ten dazai 27lt. Ir litrini oksidatoriaus pirkau (taip daug pigiau, negu pirkineti po 60ml) Ziuresiu kas su situo numeriuku gausis.



o jeigu nusipirkus tik dazus kirpykoj galima nusipikrti oksidatoriaus g.gif ar siuncia prekes ar kazkur atsiimti reikia? ax.gif

nu man sita spalva tai labai liuks tik idomu ar taip nudazytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 23, 23:11)
o jeigu nusipirkus tik dazus kirpykoj galima nusipikrti oksidatoriaus g.gif ar siuncia prekes ar kazkur atsiimti reikia? ax.gif

nu man sita spalva tai labai liuks tik idomu ar taip nudazytu g.gif



Ten dazai parduodami ne kartu su oksidatorium. Nes oksidatoriu renkiesi pagal save. Gali buti 6, 9 ar 12%. As pirkau 9.

Vilniuj pristato i namus nemokamai thumbup.gif , o i kitus Lietuvos miestus siuncia per pasta, ir siuntimas kainuoja 9lt.

Neisbandzius nesuzinosi ar taip nudazys tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 23, 23:11)
o jeigu nusipirkus tik dazus kirpykoj galima nusipikrti oksidatoriaus g.gif ar siuncia prekes ar kazkur atsiimti reikia? ax.gif

nu man sita spalva tai labai liuks tik idomu ar taip nudazytu g.gif

Man si spalva irgi labai grazi, bet toks atspalvis man issilaiko iki dvieju plovimu, veliau vel nutamseja plaukai verysad.gif O kokia tavo naturali plauku spalva?
@ch man irgi visai grazi tavo plauku spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 24 vasario 2010 - 13:49
Aciu, na virsuj, kur buvo sviesesni, gal ir visai nieko spalva, bet smilkiniai ir virs sprando, tai visciukiskai geltoni gavosi doh.gif , nes ten visada tamsiau dazai nuimdavo. Tai susirisus dabar negaliu vaikscioti.

O kai 1517 nusiplauna, tai kokia tau lieka? cia merginos rase, kad lieka grazi gelsva spalva, tai galvoju gal nieko blogo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2010 02 24, 15:19)
Aciu, na virsuj, kur buvo sviesesni, gal ir visai nieko spalva, bet smilkiniai ir virs sprando, tai visciukiskai geltoni gavosi doh.gif , nes ten visada tamsiau dazai nuimdavo. Tai susirisus dabar negaliu vaikscioti.

O kai 1517 nusiplauna, tai kokia tau lieka? cia merginos rase, kad lieka grazi gelsva spalva, tai galvoju gal nieko blogo? smile.gif

Kai apsiplauna tai man tokia ryzoka lieka, bet cia mano plaukai kalti - labai jau stiprus pigmentas verysad.gif O draugei dazant su tais paciais dazais tai apsiplovus labai grazi gelsva spalva liko thumbup.gif
Atsakyti


QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 24, 17:05)
Kai apsiplauna tai man tokia ryzoka lieka, bet cia mano plaukai kalti - labai jau stiprus pigmentas verysad.gif O draugei dazant su tais paciais dazais tai apsiplovus labai grazi gelsva spalva liko thumbup.gif

Man taip pat po 1517 ryži gaunasi.. verysad.gif ir netgi iš karto, o ne po kelių plovimų.. tai ar tas melsvinantis šampūnas kiek nors padeda pabalti plaukams?Žadu pirkti jį.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos sviesiaplaukes mirksiukas.gif Labai daug metu buvau sviesi smile.gif isbandziau belenkiek dazu biggrin.gif siuo metu esu sruogomis sviesiomis, bet zadu gryzti prie sviesiu visu plauku...Is mano patirties man geriausiai nusisviesindavo iki baltumo be jokio ryzumo:
1 vieta: Lisap Easy Italu firmos dazai 10/8 Nr. kiek zinau ju tik Vilniuje yra pirkti,sitie nerealus man smile.gif
2: Keune 1517
3: Loreal Majirel 10.5 Nr
Kiek isbandyta su draugemis tai visoms skirtingai biggrin.gif turbut priklauso nuo naturalios plauku spalvos smile.gif
Atsakyti
man su keune 1517 irgi ryzi gaudavosi,nors as daziau su 9proc peroksidu,tai dabar vel zadu juos pabandyti,bet jau imsiu 12proc peroksida,gal nuims g.gif gal zinote kaune mickeviciaus g,kiek kainuoja keune dazu tubele 60ml?
Atsakyti
QUOTE(verdi @ 2010 02 24, 17:13)
Man taip pat po 1517 ryži gaunasi.. verysad.gif ir netgi iš karto, o ne po kelių plovimų.. tai ar tas melsvinantis šampūnas kiek nors padeda pabalti plaukams?Žadu pirkti jį.. ax.gif



tamsiu plauku jis nepabaltins, tik sviesiai geltonus nubaltins/nupilkins..Mano kur buvo ryskiai geltonona, tokia ir liko, o kur buvo sviesiai geltona, tai ten graziai susitvarke
Atsakyti